Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

8 Kayıtlı Üye ve 34 Misafir (2 Mobil) - 40 Masaüstü2 Mobil
5 sn
273.861
Cevap
2.139
Favori
13.923.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 40 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10697
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2751
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1863
  • Favoriye Eklediklerim 2186
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4032 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2751 mesaj) Noctivagant (2516 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (113872 mesaj) Mobil (36035 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9356 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (66 mesaj)
  • @
395 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    6538 Mesaj

Bedava paradoksu denemesi: başarısız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

gamepass 3 aylık discord nitro veriyordu, o gelen 3 aylık nitro üzerinden 3 aylık gamepass almayı denedim ama boş envanter.
    Hocam öyle bişey olsaydı ortalık yıkılırdı suyunu çıkarmayalım
    |
    |
  • Yarbay
    3281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

gamepass 3 aylık discord nitro veriyordu, o gelen 3 aylık nitro üzerinden 3 aylık gamepass almayı denedim ama boş envanter.
    |
    |
  • Yarbay
    3577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Humble yeni bundle yayınlanmış:
    https://www.humblebundle.com/games/you-can-pet-dog?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2_c_youcanpetdog_bundle

Tüm oyunlar --90 TL

Son 2 bundle gerçekten kötü mü bana mı öyle geliyor.
    tier 2 alıp, tier 3deki oyunu steamden alırsak 5 tl kardayız
    |
    |

• Yarbay
    7727 Mesaj
    beu çevirmen grupları kafayı yemişler gerçekten tamam emek var destek verelim ama abartıyor bazı gruplar darksiders genesis indirime girmiş yaması var mı diye bakayım dedim oyun 35 TL yama 25 TL :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj

Total war Troy verdi ilk günden.
    Şimdi de Roller Coaster Tycoon 3 verecekler. Çıktığı gün.

Fanatikler için anında alınacak oyunlar, ama casual oyuncuların çogunda olmayan oyunlar.
    Eski olmasına rağmen kaliteli oyunlar hocam.

Bunun yanında indirim ile verdiği oyunlarda az değil. 60 TL lik kupon ile çok iyi indirimler sağlıyor.
    |
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    9316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

Steamde Life Is Strange 2 ilk bölüm bedava veriliyor.dolaşırken şunu da gördüm bedava veriyormuş.Life is strange evreninde bedava demo paketi diyordu.Ekleyin hesaba dursun :)

https://store.steampowered.com/app/845070/The_Awesome_Adventures_of_Captain_Spirit/
    O oyun Life is Strange 2 ile bağlı ufak bir oyun 2 saat kadar süresi var LiS 2 oynamayı düşünen önce bunu oynuyor sanırım o yüzden bedava vermişlerdi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj

EA pass dahil olması lazım o fiyata yalnız. Onunda etkisi olabilir artışta.
    |
    |
    kaisersoze81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj

Her zaman ücretsizdi episode 1
    |
    |
    gargamel_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj

2.oyunun 1.bölümü hiç ücretsiz olmadı diye biliyorum. Her zaman ücretsiz olan 1.oyunun 1.bölümü değil miydi?

|
    |
    falldownnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3281 Mesaj
    Red Faction serisi Steam'de %80 indirim ile Historical Low. Armageddon ve Guerilla değerlendirilebilir.

https://store.steampowered.com/sale/red-faction/

Saints Row: The Third - The Full Package Steam'de %80 indirim ile Historical Low.

https://store.steampowered.com/agecheck/sub/17933

Saints Row 4: GOTY Steam'de %80 indirimle 6.20₺ (Daha önce %84 indirimle 5₺'ye satılmış)

https://store.steampowered.com/agecheck/sub/47804
    |
    |

• Bölüm Yetkilisi
    14885 Mesaj
    epic games'de 80 lira üzeri kupon harcanacak oyun var mı şuanda? iyi bir fiyata gelen?
  • Binbaşı
    1039 Mesaj

Ubisoft oyunlari makul seviyede suan. R6, ac odessey, div2 gibi oyunlarin ust surumleri alinabilinir. Butce varsa rdr2 140 gelir tr store

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1282 Mesaj
    Bir ara bahsettiğim oyun Early Access olarak giriş yapmış, fiyatı tuzlu...
    ama takip etmekte fayda var... yok olmazsa ilginç bir oyuna benziyor.
    https://store.steampowered.com/app/1129580/Medieval_Dynasty/
    |
    |
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

epic games'de 80 lira üzeri kupon harcanacak oyun var mı şuanda? iyi bir fiyata gelen?
    kuponla

AC Odysey Deluxe 23 TL

AC Origins Gold 21 TL

Far Cry 5 Gold 31,80 TL

The Crew 2 Gold 21 TL

Shenmue 3 Standart 44,50 (yabancı forumlarda öneriyolar oyunda hakkında bilgim yok iyi midir kötü müdür)

Control alınabilirdi Oyun + sezon bileti 25 + 25 gibi bir fiyata geliyordu ya oyunun fiyatı arttı ya da indirim bitti

Borderlands 3 94.50 TL diğer yazdıklarıma göre fiyatı yüksek ama free weekendda denedim baya eğlenceli bir oyun rahat 30-40 saat gömülür ve fiyatı da bu oyun için baz alırsam değeceğini düşünüyorum.

RDR 2dir falan filan diğer bilinenleri yazmıyorum zaten görmüşsünüzdür.

Ghostrunner 75,20 (çıkış fiyatı olan 39 TL kaçırıldıysa kuponla bu oyun alınabilir)

Civilization VI Platinum Upgrade Edition 85,99 ana oyunu ve bu seriyi seviyorsanız alınabilir

Bana kalırsa en mantıklısı ucuzluğundan dolayı ilk başta yazdığım oyunlar Odysey alınmadıysa kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 18 Eylül 2020; 2:34:59 >

• Bölüm Yetkilisi
    14885 Mesaj
    quote:

kuponla

AC Odysey Deluxe 23 TL

AC Origins Gold 21 TL

Far Cry 5 Gold 31,80 TL

The Crew 2 Gold 21 TL

Shenmue 3 Standart 44,50 (yabancı forumlarda öneriyolar oyunda hakkında bilgim yok iyi midir kötü müdür)

Control alınabilirdi Oyun + sezon bileti 25 + 25 gibi bir fiyata geliyordu ya oyunun fiyatı arttı ya da indirim bitti

Borderlands 3 94.50 TL diğer yazdıklarıma göre fiyatı yüksek ama free weekendda denedim baya eğlenceli bir oyun rahat 30-40 saat gömülür ve fiyatı da bu oyun için baz alırsam değeceğini düşünüyorum.

RDR 2dir falan filan diğer bilinenleri yazmıyorum zaten görmüşsünüzdür.

Ghostrunner 75,20 (çıkış fiyatı olan 39 TL kaçırıldıysa kuponla bu oyun alınabilir)

Civilization VI Platinum Upgrade Edition 85,99 ana oyunu ve bu seriyi seviyorsanız alınabilir

Bana kalırsa en mantıklısı ucuzluğundan dolayı ilk başta yazdığım oyunlar Odysey alınmadıysa kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam

Rdr2 ve odyssey sahibi olmasam direkt alırdım ama bunlar var zaten

Şuan borderlands 3, Control ve far Cry 5 arasında gidip geliyorum. Bu 3 ünden birini alırım herhalde

Hazır 23 eylülde ücretsiz gelen rocket league alan herkese kupon dağıtılacak, elden çıkaralım şimdiki kuponu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    6193 Mesaj
    Steam baktımda Thq Nordic indirimleri var;

Darksiders 3 Deluxe 66Tl ye kadar inebiliyor. Eğerki steam Darksiders WE , Darksiders 2 DE varsa => Blades Whip Franchise Pack

Tabi değer mi bilmiyorum seriyi tamamlamayı hedefliyorum ama deluxe dlc leri iyi mi vs temel oyundan 1 tl daha ucuz böyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Teşekkürler hocam

Rdr2 ve odyssey sahibi olmasam direkt alırdım ama bunlar var zaten

Şuan borderlands 3, Control ve far Cry 5 arasında gidip geliyorum. Bu 3 ünden birini alırım herhalde

Hazır 23 eylülde ücretsiz gelen rocket league alan herkese kupon dağıtılacak, elden çıkaralım şimdiki kuponu

Alıntıları Göster
    Far Cry 5 belki önümüzdeki zamanlarda bedava verilebilir aceleniz yoksa beklenebilir hoş fiyatı çok iyi orası ayrı.

Coop oynamayı seviyorsanız BD3 tavsiye ederim. Control de şuan indirimde değil(indirimsiz fiyatı 180 TL) o da indirime girince yeni gelen kuponla alınabilir yinede siz bilirsiniz.

• Yarbay
    3281 Mesaj
    quote:

Far Cry 5 belki önümüzdeki zamanlarda bedava verilebilir aceleniz yoksa beklenebilir hoş fiyatı çok iyi orası ayrı.

Coop oynamayı seviyorsanız BD3 tavsiye ederim. Control de şuan indirimde değil(indirimsiz fiyatı 180 TL) o da indirime girince yeni gelen kuponla alınabilir yinede siz bilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bu vakitten sonra AC: Origins miş, Far Cry 5 miş, The Crew 2 miş, Borderlands 3 müş hiçbiri alınmaz bence. Hepsi her an Epic tarafından beleşe verilebilir.

Artık 1 senesini doldurmuş oyun alınmaz

• Yarbay
    3577 Mesaj

Bi sene doldurmadan da fiyattan dolayı alamıyoruz

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.