Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
97 Misafir (60 Mobil) - 37 Masaüstü60 Mobil
5 sn
263.426
Cevap
2.060
Favori
12.650.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10455
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2573
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 752566
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10455
  • Favoriye Eklediklerim 2093
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (1691 mesaj) 36 (21 mesaj) Guest (17 mesaj) powerstorm (1 mesaj) Paladin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (104952 mesaj) Mobil (34725 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8894 mesaj) Uygulama (4649 mesaj)
  • @
Giriş
    11502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • DH Yönetici
    11502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    World of Warcraft'a başladım. Starter hesabım vardı, arasıra girip bir karakter açarak 20 levele kadar kasıyordum (starter level sınırı). Battlechest'ten çıkan kodu girince hesabım Legion'a kadar upgrade oldu ve 1 ay gametime verdi. Süre bitene kadar başka oyun oynamam artık.

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Onbaşı
    36 Mesaj

Haber için teşekkürler, steam de o fiyatı görünce istek listemden çıkartmıştım. Almayı düşündüğüm rakam epic de bulunan rakam civarındaydı. Baktım fiyat halen değişmemiş, aldım, teşekkür ederim tekrar bilgi için.
    |
    |
    Crowels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yeni ek paket çıkınca baslasan daha iyiydi max lvl 60 olacak leveling yönünden güzel gelişmeler var bir sonraki updatede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

30 $ - 225 TL ediyor.

indirmişler zaten.
    Nefret etmen gereken yer, firma değil bence. Ama sen bilirsin.
    Sp!deR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar dirt serisi indirime girmiş
    Dirt Rally 2.0 GOTY baya baya uygun fiyatta ama okuduğum kadarıyla yarış oyunlarının dark souls u deniyor. Ayar filan yaparak kolay-orta arası bir zorluk ayarlanabiliyor mu ?
    sadece zevkine arada girip oynamak istiyordum ama eğer oyun çok zorsa hiç uğraşmaya gerek yok
    Dirt 4 ve WRC 7'ye göre bayağı zor. Bu 2 oyunda 40 saatim var ama dirt rally 2'yi gamepadle 2 saat denedim beceremedim bir daha da girmedim.

edit: inanılmaz yer kaplıyor 110gb çok bu oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 16 Eylül 2020; 9:0:49 >

Gamepad ile yardımları açarsanız zor değil

|
    |
    Sanmıyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    steam : oxma023 xbox : aliveli3434 pc: msi 5600 xt gaming x ASUS TUF Gaming B550M-PLUS AMD Ryzen 5 3600X cpu samsung evo 120 ssd Corsair Vengeance LPX 16 GB(2x8)3000MHz ram zalman z3 plus 600 w kasa
  • DH Yönetici
    11502 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam Battle for Azeroth'u almadım son çıkacak paketi de almayı planlamıyorum. Bir iddiasız, deneyimlemek için öylesine oynuyorum ama dediğin gibi o update devreye girdiğinde başlayabilirdim. Açıkçası 40 küsur gün beklemek istemedim, bir de level cap yüksekken 110'a kadar (Legion) kasmak istedim.
    WoW Classic'de de cap 60 level. Son paket ile level cap 130 olacakken 60'a düşürmeleri garip geldi bana. Required XP aynı kalacaksa bu sadece zor level atlamayı sağlar. Zaten levelling pek önemli değil asıl oyun son levelden sonra başlıyor.

|
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hocam Battle for Azeroth'u almadım son çıkacak paketi de almayı planlamıyorum. Bir iddiasız, deneyimlemek için öylesine oynuyorum ama dediğin gibi o update devreye girdiğinde başlayabilirdim. Açıkçası 40 küsur gün beklemek istemedim, bir de level cap yüksekken 110'a kadar (Legion) kasmak istedim.
    WoW Classic'de de cap 60 level. Son paket ile level cap 130 olacakken 60'a düşürmeleri garip geldi bana. Required XP aynı kalacaksa bu sadece zor level atlamayı sağlar. Zaten levelling pek önemli değil asıl oyun son levelden sonra başlıyor.
    hocam eger oranlar yeni paket cıkınca degişmez ise 1-60 arası şuan betada ortalama 12-13 saat. speedrun yapan birisi 8 saat gibi bir sürede 60 olur yeni pakette.
    |
    |

Ekipmanı çok görmemek lazım o zaman hakkı oymuş zaten ablanın
    |
    |
    lyldz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | RAMPAGE X-TİTAN 7.1 Gaming Kulaklık | Logitech G102 Prodigy | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj

harika haber. cyberpunk'a kadar kupon yetişmeyeceği için üzülmüştüm ve harcamak zorunda kalmıştım ama şimdi yenisi gelmesi çok iyi oldu
    |
    |
    ahmet1040 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef yine kullanamıyorsunuz.

quote:

Rocket League için bir sipariş verilmesi karşılığında alınan tüm Epic Kuponlarının süresi Doğu Zamanı ile 1 Kasım 2020 öğleden önce 2:59’da sona erecektir.

https://www.epicgames.com/store/tr/coupons/epic-coupon-200923
    |
    |
    Serolization kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Maalesef yine kullanamıyorsunuz.

quote:

Rocket League için bir sipariş verilmesi karşılığında alınan tüm Epic Kuponlarının süresi Doğu Zamanı ile 1 Kasım 2020 öğleden önce 2:59’da sona erecektir.

https://www.epicgames.com/store/tr/coupons/epic-coupon-200923
    Halihazırda 1 adet kuponu olanların kuponu silinecek mi yoksa 1+1 şeklinde 2 kupon mu olucak hesabımda acaba?

tüh. erken sevindim. :/ neyse param olursa 140 liraya rdr 2 alırım bari kuponla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serolization -- 16 Eylül 2020; 17:7:55 >
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gold yapmış oluyorsunuz hocam.

Edit: Ultimate oluyor, pardon. Deluxe sürüm aldığınız gözümden kaçmış. Standart sanmıştım, o yüzden öyle dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 16 Eylül 2020; 20:23:0 >
    |
    |
    Batuhanssss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 20 saat 53 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Gold yapmış oluyorsunuz hocam.

Edit: Ultimate oluyor, pardon. Deluxe sürüm aldığınız gözümden kaçmış. Standart sanmıştım, o yüzden öyle dedim.
    Ultimate Edition oluyor, doğru söylüyor. Şu an Deluxe Edition almış, Season Pass alınca da Ultimate Edition olmuş oluyor.

Ultimate Edition = oyunu, DELUXE PACK'i ve SEZON BİLETİNİ içeren ULTIMATE EDITION ile iyileştirin.

Steam @itsheppard | Uplay @SheppaRD-_- | Origin @SheppaRD_TR

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 20 saat 53 dakika kadarı kaldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Halihazırda 1 adet kuponu olanların kuponu silinecek mi yoksa 1+1 şeklinde 2 kupon mu olucak hesabımda acaba?

Alıntıları Göster
    Halihazırda kuponu olanlar yeni kupon alamaz diye bir şey belirtmemişler, muhtemelen 2 tane kupon olacak. Zaten iki kuponun da son kullanma tarihleri aynı.

Steam @itsheppard | Uplay @SheppaRD-_- | Origin @SheppaRD_TR

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
SEO
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.