Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dunyao , -Prometheus- Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • EKRAN kartı Vram kullanımı yüksek ayarlarda 12 gb.Çok şaşırdım.Nasıl oluyor bu ?

Bunu karşılayabiliecek ekran kartı sayısı 2-3 tanedir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Autonauts'tan sonrası 20 kere ucuz bundlelara (fanatical, indiegala) girmiş oyunlar. Humble iyice ele ayağa düştü. Aylık bundlelar bu hale geldiyse...

• Life is Strange tarzında ergen havası olan oyunlar var mıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Life is Strange tarzında ergen havası olan oyunlar var mıdır

Life is Strange Before the Storm ve Life is Strange 2yi de oynadınız mı hocam? Oynamadıysanız Before the Storm LIS1 öncesini anlatıyor LIS2 ise yeni hikayeler ve karakterler barındırıyor.

Ayrıca aynı diyemem ama The Complexi önerebilirim Londra'da gerçekleşen bir biyolojik saldırı ile ilgili bir interaktif oyun. Fiyatı da şuan Steam üzerinde 16.5 TL bedavadan biraz daha pahalı parasını sonuna kadar hakeder kesinlikle tavsiye ederim.

Ekstra olarak She Sees Redi de önereyim indirimsiz fiyatı 15 TL indirimde 5 Tlye düşüyor 4 senaryosu var(yani benim hatırladığım en az 4 şuan emin olamadım oynamamdan uzun bir süre geçti) ve bir senaryo yaklaşık yarım saat. Çerezlik bir oyun diyebilirim 4 senaryo 2 saatte bitiyor indirime girince almanızı tavsiye ederim ben çok kısa sürdüğü için bir senaryosu çok memnun kalmadım ama deneyebilirsiniz The Complexi daha çok öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 4 Ekim 2020; 19:13:14 >

• Bu arada The Complex indirimde halihazırda oynamamış olanlarınız varsa tavsiye ederim sanki oyun bugünler düşünülerek yapılmış gibi bir his doğuyor içinizde oyunu oynarken  

The Complex %25 16.50 TL https://store.steampowered.com/agecheck/app/1107790//

İndirim oranı fazla değil ama zaten bu oyunun ederi bu fiyat değil. Bu fiyata bu interaktif oyun bedava diyebiliriz. Hala denemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum herkese.  

• Overlord: Ultimate Evil Collection (Overlord™, Overlord II, loOverlord™: Raising Hell, rd IOverlord: Fellowship of Evil)

4 oyun 1$

Tek key

Ihttps://www.fanatical.com/tr/game/overlord-ultimate-evil-collection

• Steam cüzdan kodları hakkında bilgisi olan var mı ?
    Euro yada dolar olarak aldığımız cüzdan kodlarını artık aktifleştiremiyormuyuz,dijital olarak bir çok sitede global cüzdan kodları satılıyor ve sorunsuz aktif eden kişiler de var ama steam de kesin olarak birşey yazılmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

Steam cüzdan kodları hakkında bilgisi olan var mı ?
    Euro yada dolar olarak aldığımız cüzdan kodlarını artık aktifleştiremiyormuyuz,dijital olarak bir çok sitede global cüzdan kodları satılıyor ve sorunsuz aktif eden kişiler de var ama steam de kesin olarak birşey yazılmamış.

Çalışıyor sanırım. İkinci el bölümünde satanlar var, altlarında da olumlu yorum yapmışlar.

• AMD kampanyası ile gelen Valhalla'nın keyleri ne zaman erişilebilir olacak? Oyun çıktığı gün mü yoksa 1-2 hafta kala falan mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

Steam cüzdan kodları hakkında bilgisi olan var mı ?

Konu hakkında Steam'in açıklaması:

Dolandırıcılıkların önüne geçmek adına Steam Cüzdanı kodlarının Steam'de etkinleştirilmesine dair bazı değişiklikler yaptık. Bu değişiklikler, yerel para birimlerini kullanarak perakendecilerden aldıkları Steam Cüzdanı kodlarını kullanan kullanıcıları etkilemeyecek.

Her Steam kullanıcı hesabıyla ilişkilendirilmiş bir para birimi vardır. Bunu Steam istemcinizin sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Bundan böyle Steam kullanıcı hesabınızla ilişkili para biriminden farklı bir Steam Cüzdan kodunu kullanmaya çalıştığınızda bir hatayla karşılaşabilirsiniz.

Bütün açıklama linki: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1122-RTSC-0478&l=turkish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bubblez -- 4 Ekim 2020; 23:14:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anilemre1

Çalışıyor sanırım. İkinci el bölümünde satanlar var, altlarında da olumlu yorum yapmışlar.

Alıntıları Göster

Bende satış yapıyorum ve zaman zaman kendim de sorunsuz bir şekide aktif ediyorum,sadece bu konu hakkında kesin bir açıklama yapılmıyor o yüzden neye göre değişiyor onu tam olarak bilmiyorum.

@talhasonmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 4 Ekim 2020; 23:17:18 >

• NextMan-- kullanıcısına yanıt

Evet ne yazık ki detaylı bir açıklama yok hocam, bize sundukları tek bilgi burada. Forumda okuduğum bir yazıdaysa, başka ülkeden "fiziksel" olarak alınmış bir cüzdan kodunun, başka bir ülkede etkinleştirilemediğiydi. Sanırım Steam'in yaptığı şey de bu. Dijitallerde sorun yok, fiziksel olanlar patlıyor herhalde.

• 404 oyunum vardı. Bugün 3 oyun daha aldım, 411 oldu. Oyunlarda içerik de yok. Yine bir şeyler yanlış hesaplanıyor sanırım, DLC içerik sayısı misali.

• Ekran kartımı aldığımdan beri sadece railway empire oyununda coil whine oluştu. Çözümünü ise şu şekilde buldum. Monitörün yenileme hızını 144hz'den 60hz'e düşürerek buldum.

• Epic kuponu ile alabileceğim pek bir şey kalmamış sanırım. Mount & Blade II ile Mortal Shell var.

Mount & Blade II almaya değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falldownnn -- 5 Ekim 2020; 10:47:31 >

• falldownnn F kullanıcısına yanıt

M&B II bence değmez hocam, önümüz kasım aralık, kasım aralık indirimlerinde daha iyi fırsatlar için paranızı saklayın derim

• azos A kullanıcısına yanıt

Kuponun son kullanma tarihi 1 kasım, arkadaş o yüzden sormuş

• Merhaba, Idle Master tarzı programlardan şu sıra stabil çalışan hangisi arkadaşlar, hangisini tavsiye edersiniz? Android üzerinden Idle Dady kullanıyordum giremiyorum bazı zamanlar, alternatif arıyorum  

• boacompra'dan uzak durun, parami çektiler ama işlem başarisiz oldu kaç gündür iade için bekliyorum, indirimi kaçırcam sağolsunlar

• BlokShot kullanıcısına yanıt

Tell my why, o tarzda ve güzel bir oyun hocam...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.