Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
349.456
Cevap
2.719
Favori
21.283.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş

Fiyatı xbox için hep aynıydı,şimdi pc'deki mağazaya da aynı fiyattan getirdiler.Değer mi değmez mi konusu kesinlikle değer.

• eKsTazi kullanıcısına yanıt

Ben sadece şans eseri fırsatı gördüm fakat PC/XBOX ayrımına dikkat etmedim. 65 TL, 1 yıllık oyunlar için gayet iyi. 10 dolar bile değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: eKsTazi

Fiyatı xbox için hep aynıydı,şimdi pc'deki mağazaya da aynı fiyattan getirdiler.Değer mi değmez mi konusu kesinlikle değer.

Aynı fiyattan gelmişti de 3 saat sonrasında fiyatı artmıştı. :)

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Bu sadece ea play fiyatı mı hocam. Game pass ile alakası yok değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu atılan Microsoft Storedaki EA Play PC için midir? Eğer öyleyse Steam üzerindeki EA Play ile oyun kütüphanesi açısından bir fark olucak mı belli mi? Olucaksa Steamdakinin yanına bir de bunu alayım. Bir de EA Play fiyat farkı olmadan Microsoft Storeye eklenmeyecek miydi PC için bir değişim mi oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Bu atılan Microsoft Storedaki EA Play PC için midir? Eğer öyleyse Steam üzerindeki EA Play ile oyun kütüphanesi açısından bir fark olucak mı belli mi? Olucaksa Steamdakinin yanına bir de bunu alayım. Bir de EA Play fiyat farkı olmadan Microsoft Storeye eklenmeyecek miydi PC için bir değişim mi oldu?

Xbox One'da geçerli sadece. Game Pass'e eklenince muhtemelen ayrıca EA Play satışı kalkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Xbox One'da geçerli sadece. Game Pass'e eklenince muhtemelen ayrıca EA Play satışı kalkacak.

Alıntıları Göster

Anladım teşekkür ederim. :)

• Birkaç gündür bioshock oynuyorum çok keyifli 😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

O steam hocam,microsoftta hiç fiyatı artmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

Birkaç gündür bioshock oynuyorum çok keyifli 😊😊

bi kaç gün iyi dayanmiş oyun çok kısa sürüyor çünkü

• Eskiden bir oyuna basladi mi bitirmeden salamiyordum. Artik o enerjim kalmadi. Pskolojimiz her acidan bozuldu...😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

bi kaç gün iyi dayanmiş oyun çok kısa sürüyor çünkü

Alıntıları Göster

Ben 1 haftada bitirdim. Eskisi kadar oyun oynayamıyorum. Anca canım isteyince açıp oynuyorum. RE 3 Remake'i 1 ayda anca bitirdim ki tek oturuşta bitirilecek bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Ben 1 haftada bitirdim. Eskisi kadar oyun oynayamıyorum. Anca canım isteyince açıp oynuyorum. RE 3 Remake'i 1 ayda anca bitirdim ki tek oturuşta bitirilecek bir oyun

Alıntıları Göster

resistance modu da var oda tam arada girip oynamalik

• AppGameKit Classic, Steam'de ücretsiz olarak sunuluyor. 5 Ekim'e kadar envanterinize eklerseniz kalıcı olarak sizin oluyormuş. Bir oyun geliştirme yazılımıdır, ilginize: https://store.steampowered.com/app/325180/AppGameKit_Classic_Easy_Game_Development/

• Phasmophobia oynayan var mı arkadaşlar? 2-3 arkadaş almayı düşünüyoruz ama kararsızız. Daha önce korku oyunu hiç oynamadım. Oynayabilir miyim alsam? Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 4 Ekim 2020; 2:3:53 >
  • Steam da olan bir oyunun en son ne zaman indirime girdiğini ve fiyatının kaça düştüğünü nereden görebilirim? Mesela x plane 11.

• Bezdumda B kullanıcısına yanıt
    Steamdb.info

• Bezdumda B kullanıcısına yanıt
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.