Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cangk , MrMartin , TheUnderTaker- , mac Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • En son sene başı yurtdışındayken rakuten den birkaç bir şeyler almıştım. Puan sistemi var 5€'luk puanım vardı. Dedim işe yarasın 7,99€ da olsa 5€'luk Steam Bakiyesi aldım Kod geldi girince Steam'de hiçbirşey olmuyor? Neden acaba?

• Arkadaşlar Epic den alınma Remnant From The Ashes oyununu game pad ile nasıl oynarız

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

En son sene başı yurtdışındayken rakuten den birkaç bir şeyler almıştım. Puan sistemi var 5€'luk puanım vardı. Dedim işe yarasın 7,99€ da olsa 5€'luk Steam Bakiyesi aldım Kod geldi girince Steam'de hiçbirşey olmuyor? Neden acaba?

Artık o bölgede yaşamıyorsan kod giremiyorsun derviş akif hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overwatch'u kaçırdım diyenler vardı. Boşa üzülmeyin. Adamların yan çizecekleri, formu hemen kapatmalarından belliydi. Ad, soyad, email ve bir amerika posta kodu girdik. Uygun görmemişler beni. Neyini uygun görmedilerse.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

Overwatch'u kaçırdım diyenler vardı. Boşa üzülmeyin. Adamların yan çizecekleri, formu hemen kapatmalarından belliydi. Ad, soyad, email ve bir amerika posta kodu girdik. Uygun görmemişler beni. Neyini uygun görmedilerse.

Bana da aynı mail geldi. VPN kullansam gelir miydi bilmiyorum, gelir diye uğraşmamıştım.

• overwatch kodu geldi

kod çalışmadı

Oops!

The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.

We can’t process this code at this time. Please try again later.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 2 Ekim 2020; 23:0:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

overwatch kodu geldi

kod çalışmadı

Oops!

The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again. If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.

We can’t process this code at this time. Please try again later.

Aktif edebildiniz mi? Edemeyen arkadaşlar varmış galiba hata alıyorlarmış, bana da kuralları karşılamadığım için kod göndermemişler Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Bana da geldi ama aktifleşmedi. Sizin aktifleşti mi?

• bana da overwatch keyi göndermemişler büyük ihtimal vpn kullanmadığım için. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

garanti olsun diye 3 mailden katıldıydım diğer 2sine mail bile gelmemiş Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 2 Ekim 2020; 23:2:47 >
  • Bana vermediler kodu da bu promosyonu yapan blizzard mıydı başka bir kuruluş mu?

Blizzard değil galiba çünkü boston uprising dediği abdnin bağımsızlığa giden yolunun başlangıcı. Blizzard yapsaydı, herkese launcherdan ücretsiz yapardı bence.

• Overwatch PC keyi geldi ama aktifleşmiyor. Bölgeyi ABD yapınca olacak galiba. Kodda kısıtlama var bölgesel sanırım.

Düzenleme: Oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 3 Ekim 2020; 0:13:13 >
  • Vpnsiz katılmıştım kod gönderdiler ama aktifleştirilemiyor. Yeni bir mail daha attılar bu şekilde;

We apologize for the confusion, but the wrong redemption process was shared in the previous message delivered. Please redeem your code here:....

Kod çalıştı oyun hesaba eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messout -- 3 Ekim 2020; 0:28:19 >
  • Evet, 2. mail geldi. Claim linkini yenilemişler ve kod çalıştı.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Key dağıtan blizzard değil, overwatch league'deki takımlardan biri, boston uprising

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

Key dağıtan blizzard değil, overwatch league'deki takımlardan biri, boston uprising

Hadi ya, bilmiyordum. Boston Uprising'i event'in adı sanmıştım ben. Teşekkürler bilgilendirme için Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Mailde gelen kodu yine mailde gelen linkte form doldurup battle.net ile giriş yapınca geliyor.Şimdi kontrol ettim görünüyor oyun

• ben de aynı şekilde maile gelen kullandım ve overwatch hesabıma eklendi. şuan battle.net'ten install edebiliyorum

edit: paylaşan arkadaşa çok teşekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 3 Ekim 2020; 12:22:52 >
  • eKsTazi kullanıcısına yanıt

Hocam basvuralı kaç gün oldu? Bende 2 gün oldu ses soluk yok. Kaç güne dönüş yapıyorlar.? Bilginiz varmı acaba?

• WinKy kullanıcısına yanıt

Zaten 1 saatte kapattıkları için o akşam başvurmuştum.Yani mesaj geldiğinde daha 48 saat bile olmamıştı.

72 saat yazıyordu başvururken biraz ellerine yüzlerine bulaştırmışlar sanki..

• https://www.microsoft.com/tr-tr/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/0004?activetab=pivot%3aoverviewtab

Fiyatı hep böyle miydi bilmiyorum ve EA Play için değer mi bilmiyorum. EA biraz işleri karıştırdı, isimleri birleştirerek yollarına devam edeceklerse etsinler artık. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

DİKKAT YALNIZCA XBOX ONE S içindir! Uyarıları dikkate alarak satın alım gerçekleştirin, standart fiyatı olduğu belirtildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 3 Ekim 2020; 19:44:36 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.