Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lynex , Alnemu , aMoN-r4 , aMoN-r4 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.553
Cevap
2.720
Favori
21.293.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
    ne gibi faydası var discord nitronun
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

İyi mi sizce Ea play steamdeki? Ona göre abone olucam spore,crysis 2,nfs falan oynamak istiyordum kaç zamandır. Arada online oyunlarına falan da girerim heralde
    Onun yerine Origin'den EA Play satın almak daha mantıklı hocam daha fazla oyun veriyor ve aylık yine neredeyse aynı fiyat. Hatta bazı cd key sitelerinde (eneba gibi) daha ucuza bulunabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

kişiye özel tam olarak ne yapıyor bilmiyorum (avatar olarak gif falan kullanılıyor sanırım)

en önemli özelligi server boost veriyor. boost u kanalda kullandıgız zaman kanal seviye atlıyor ve ses kalitesi vb, şeyler yükseliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

haraketli avatar emoji falan kullanabiliyorsun serverın varsa ses kalitesini arttırabiliyorsun discord ile öyle çok içli dışlı değilsen çok işe yarar birşey değil süs yani genel olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Bu mesaj silindi.
    O yüzden ben direk sattim kartlari buy fiyatina beklemeden en mantiklisi bu
  • Far Cry 3’ü aşağıdaki linkten ücretsiz alabilirsiniz;

https://store.ubi.com/cn/game?pid=56c4947a88a7e300458b45de&dwvar_56c4947a88a7e300458b45de_Platform=pcdl&edition=%E6%A0%87%E5%87%86%E7%89%88&source=detail
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 1 Eylül 2020; 17:31:40 >

• ekin_can kullanıcısına yanıt
    VPN'e gerek olmadan mobil üzerinden direkt alınabiliyor hocam.
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    Öyle yazıldığı için VPN ile denemiştim. Kaldırayım o zaman o kısmı.
    Tesekkurler link uzerinden vpn degistirmeden alabildim mobilden
    linke tıkladım oyuna tıkladım e-mail şifremi girdim sonra bi ekran çıktı devam dedim launcheri açtı ama cd key istiyor yüklemek için?

edit : mobilden yapınca oldu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 1 Eylül 2020; 18:3:43 >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam. Ben VPN ile aldım ama VPN kullanmadan da kütüphaneye eklemiş diğer arkadaşlar.
    Edit: Olduysa sıkıntı yok. İşlemin mobilden yapılması gerekiyormuş. Bilmeyenlere duyuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 1 Eylül 2020; 18:8:13 >
  • Far Cry 3 için VPN'e gerek yok mobilden veya mobil görünümden alabilirsiniz. Mobil görünümü de Ctrl + Shift + I tuşlarıyla açabilirsiniz Firefox'ta Ctrl + Shift + M. Sayfayı çeviriye de gerek yok hiçbir yere basmayın 0.00 yazanın altındaki butona tıklayın sonra onaylandı ekranı gelecek ve işlem tamam.
  • Your game is activated on your Uplay Library diyor ama Uplay'e baktığım zaman kütüphanede gözükmüyor.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    San rölanti tamamlandıktan sonra 15 dakikada 70 kart düşürdüm. Daha 150 kart var düşürülecek. idle_master_extended_v1.3 çalışıyor görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 1 Eylül 2020; 18:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Far Cry 3 için VPN'e gerek yok mobilden veya mobil görünümden alabilirsiniz. Mobil görünümü de Ctrl + Shift + I tuşlarıyla açabilirsiniz Firefox'ta Ctrl + Shift + M. Sayfayı çeviriye de gerek yok hiçbir yere basmayın 0.00 yazanın altındaki butona tıklayın sonra onaylandı ekranı gelecek ve işlem tamam.
    Gerçekten çok teşekkür ederim, saniyesinde kütüphaneme eklendi mobilden deneyince. Teşekkürler.
  • HATIRLATMA: Arkadaşlar Epic Gamesde, Unreal Engine kısmında free for the month kapsamında 10 adet ürün bedava ilgililere duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

HATIRLATMA: Arkadaşlar Epic Gamesde, Unreal Engine kısmında free for the month kapsamında 10 adet ürün bedava ilgililere duyrulur.
    Uyarı: Bunlar oyun değildir, UE4 için oyun motoru asset'leridir. Yani UE4 ile oyun tasarlayanların kullanabileceği hazır tasarımlar diyebiliriz.

Ücretsiz oyun sanacaklar için baştan uyaralım
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Evet sonra bunlar ne diye bana sövmeyin lütfen
  • Arkadaşlar bu Discord'un Nitro olayında 3 ayın eklendiğini anlamanın bir yolu var mı? Avantajlar kısmında tekrar tıkladığımda zaten kullandınız diyor ama onun haricinde bakmanın bir yolu var mı? Ayrıca bu ekleme 1 ayın üzerine mi? Yani bu 3 ay ekleme ile totalde 4 ay mı oluyor? Bir de ben şimdi eğer kartımı hesaptan kaldırırsam sıkıntı olur mu?
    teşekkürler serinin en iyi oyununu tekrar oynayalım
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.