Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 40 Misafir (30 Mobil) - 13 Masaüstü33 Mobil23 Android
5 sn
263.480
Cevap
2.059
Favori
12.656.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10455
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2573
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 752696
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10455
  • Favoriye Eklediklerim 2092
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (1691 mesaj) 36 (21 mesaj) Guest (17 mesaj) powerstorm (1 mesaj) Paladin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (104991 mesaj) Mobil (34732 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8896 mesaj) Uygulama (4656 mesaj)
  • @
Giriş
    930 Mesaj
    Konuda çok yakuza muhabbeti dönüyor. Ben de youtubedan açıp hiç bakmadım. Bir şekilde spoiler yerim diye. Spoilerdan çok korkarım. Bana sadece şu oyuna çok yakın diye örnekleme yapabilir misiniz? Hic video izlemememe rağmen sleeping dogsa yakın bir oyunmuş hissine kapılıyorum._ ( Mekanik olarak)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bunu Odyssey'e benzetiyorlar ama görüntü harici bir benzerliği yok, bu bildiğin Origins'in skin giydirilmiş hali, o da bunun gibi skill özürlüydü (tekme atmayı skillden sayıyorsanız başka), Eşref İsmail bunuda mundar etmiş. Balta salla geri kaç, balta salla geri kaç, oka geç fıtı fıtı boş boş salla, 5 dakikada baydı beni. Bende 2 oyunda var, originsi kombatı yüzünden savmiyorum, bunuda sevmeyeceğim anlaşılan.
    |
    |
    Arthur.Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 3300X | Asus Strix X570-E | Sapphire RX580 Pulse | Gskill TridentZ 3600CL15 | Noctua NH-U12A | Samsung 850 Evo 500GB | XPG SX8200 Pro 512GB | Evga 850P2 | Phanteks Evolv X | MSI MAG341CQ
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj
    Merhabalar, Epic Store'dan Far Cry 5 Gold sürümünü almıştım ve Far Cry 3 de içerdiği yazıyordu ancak hâlâ kütüphaneye eklenmedi. Epic desteğe durumu açıkladım ve Far Cry 3 paketinize dahil değil dediler. Ne yapmalıyım?

• Yarbay
    12827 Mesaj

hocam kisaca soyle diyeyim bolca dayak atiyorsunuz

|
    |
    Polanski TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Binbaşı
    1554 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Leopolddedalus

Ekran görüntüsünü at ve orada dahil olduğunu söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xzyyzx0 -- 9 Temmuz 2020; 5:42:26 >
    |
    |
    JustKiddingBuddy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12827 Mesaj

İndirim dönemini bunlar + GRIS ile bitirdim muhtemelen. Daha almak istediğim çok oyun var da para yok
    |
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    EmreUnal1

Hellblade Senua's Sacrifice, A Plague Tale tarzı oyun önerisi olan var mı?
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX 590 Nitro+ Special Edition | RAM: Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz | Anakart: GIGABYTE B450m S2H | SSD: GIGABYTE 480GB | M.2 SSD: Kingston SA2000 500GB| HDD: WD My Passport 1TB | Kasa: Sharkoon TG5 | Monitör: Viewsonic 24" VX2458-C-mhd | Kulaklık: SteelSeries Arctis 5 2019 Edition
  • Teğmen
    125 Mesaj
    İndirimlerin son günü fakat halen çok büyük çoğunluğun sepetlerinde Hollow Knight'i göremiyorum. Yapmayınız, etmeyiniz. İleride gamer çocuklarınızın yüzüne nasıl bakarsınız sonra? Oyun, 12 liraya 50 saate yakın muazzam bir deneyim sunuyor. Ücretsiz dört DLC'si var. Bakınız ÜCRETSİZ; 12 liraya ana oyun+dört DLC. Bundan daha iyi F/P ürünü bulmanız imkansıza yakın. İkincisi yoldayken ilkini alıp oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Orijinalden alıntı: mrF_T

İndirimlerin son günü fakat halen çok büyük çoğunluğun sepetlerinde Hollow Knight'i göremiyorum. Yapmayınız, etmeyiniz. İleride gamer çocuklarınızın yüzüne nasıl bakarsınız sonra? Oyun, 12 liraya 50 saate yakın muazzam bir deneyim sunuyor. Ücretsiz dört DLC'si var. Bakınız ÜCRETSİZ; 12 liraya ana oyun+dört DLC. Bundan daha iyi F/P ürünü bulmanız imkansıza yakın. İkincisi yoldayken ilkini alıp oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.
    O oyun zor, çok zor hem de. Biraz insani bi oyun yapsaylardı keşke. İstemiyor değilim ama o zorlukla oynayamam. Anca trainer açarım yine.

|
    |

Konu kilit, üye +rep.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şaka mı yoksa ciddi olarak mı soruyorsunuz bunu. Millet hesap sıkıntıları için ticket açıp yanıt bekliyor siz bunun için mi meşgul edeceksiniz?
    |
    |
    solgunaltair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet ciddiyim, eğer steam her gün keşif kuyruğu bitirenlere kart taahüdü veriyosa verdiği sözü yerine getirmek zorundadır!
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Shadow Tactics Blades of the Shogun

Bugün Steam indirimlerinin son günü. İlk kez bir izometrik oyun oynuyorum. İlk bölümünü bitirdim ve bayağı beğendim. Bişey değil 8 lira zaten. Öneririm, bi denemenizde fayda var bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 9 Temmuz 2020; 11:37:12 >
    |
    |

Dün aldım fakat kütüphaneme far cry 3 eklenmedi. Sebebini biliyor musun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Dr.Danger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj

Aynı sorun bende de var. Çözebildiniz mi?

|
    |
    JustKiddingBuddy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5162 Mesaj

O zaman neden buraya soruyorsunuz + Ticket açmayın yanıtı aldığınızda taahhüdün peşine düşmeyecek misiniz?
    |
    |
    solgunaltair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam yanlış anlamazsanız ilk defa böyle bir Steam duyarı gördüm.

|
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj

Belki benimle aynı durumu yaşayıp sonuç alabilenler vardır diye bilgi almak istedim. Ticket çoktan atıldı, hakkını aramayan insanlardan değilim
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.