Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: John Sheppard , to9y , suichenadam , cptsndmn Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 53 Misafir (45 Mobil) - 11 Masaüstü46 Mobil26 Android
5 sn
260.344
Cevap
2.033
Favori
12.416.684
Tıklama
Giriş
    359 Mesaj

Öncelikle kusurabakmayın 2 gündür yollarda olduğumdan bakamadım foruma. Açıklayıcı bilgilendirmeniz için teşekür ederim siz ve yine diğer bilgi veren tüm arkadaşlara

Diğer taraftan zaten şunu anladım ki ilk oyunları oynamak beni açmayacak gibi helede bu fiyatları steam de kütüphane olsun diye alarak yaparsam o bakımdan fikriniz için teşekürler bazı seriler zaten var ayrıca son 2 oyun origin gold ve odssy ile season passini almıştım onlar da var aradakı bazı oyunlarıda belki uplay indiriminde alırım çünkü aslında tarihi olayları oynamak istiyorum ama sanki hep aynı türde sıkılacağım gibi bakalım yıne de sizler sayesinde 300 tl vermeyeceğimi biliyorum

Edit:
    Bu arada bir de günah çıkarayım

şu konu sayesinde ne sorduysam sağolsun bir çok üye sorularıma derman oldu. Steam de 300 kadar oyunum var ve neredeyse hepsi ücretli alınmış oyunlar tabi bazı çöplerde arada sokmuşum yanlış anlaşılmasın amacım gösteriş değilde onca oyun aldım oyunların ancak 100 de 1 ini oynamışımdır. Yanı insurgency gta 5 euro truck hariç neredeyse hiç oynamadım.

Haliyle burada kimsenin bir derdine derman olamadım alıyorum ama bırak oynamayı yüklemiyorum bile hep bir heves sonra kütüphanede koleksiyon oluyor. Şu koleksiyonunculugdan bıktım sürekli aslında konuyu takip ediyorum ama oynayıp bilmeyince kimseye de fikir verip yardımcı olamıyorum o bakımdan yardim isterken de biraz utanıyorum sayfaya yazarken sizlere o yüzden tekrar teşekür ediyorum bu mesaj içinde affınıza sıgınıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 3 Temmuz 2020; 10:30:6 >
    |
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SteamID : jsahindemir
    Tablet : Microsoft Surface Pro 2 PC : Corsair Carbide Air 540 Kasa - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 Intel 3400MHz - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz Ram - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM 80Plus Gold 1000W - Corsair Hydro H100i GTX Sıvı Soğutma - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse Telefon : BlackBerry Key2

• Yarbay
    8867 Mesaj
    Yav Grid Autosport steamden kalkmış. Kırk yılın başı Grid alasım tuttu olaya bak. Keşke zamanında alsaymışız.
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: Goku Gohan

konuşan 2 ayaklı kedi ve iguanalar (la fontaine's fables kafaları) bu devirde pek izleyici bulmaz :)
    O evrende sadece Khajit ve Argon ırkları yok ki ama. Ve bu kadar fanı olan büyük bir evrenin seyirci çekeceğinden eminim. Ama yaparlar mı bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Virüs olayı yüzünden Fallout'u yapmaları mantıklı bence. Birde Halo serisi yapılacaktı. Hatta Xbox One lansmanında Spielberg falan duyurmuştu. Nesil bitti, dizi hâlâ gelecek.
    Neyse Showtime'da yayınlanacağı için içim biraz da olsa rahat. Duyurulan diziler kadar yayınlanacakları kanallar/platformlar da çok önemli bence.
    |
    |
    Ekmek Arası Klavye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Duramıyorlar yerlerinde. Geçen Humble Bundle'ın 5 TL'lik bundleı ile almıştım neyse ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj

Çok teşekkür ederim hocam.

|
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1862 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Duramıyorlar yerlerinde. Geçen Humble Bundle'ın 5 TL'lik bundleı ile almıştım neyse ki.
    Humble Bundle nasıl oluyor? Şimdi bakıyorum 6 dolar görünüyor. 5 TL lik bundle göremiyorum.

Bütün keyfimi kaçırdın. 60 70 tane indie 30 40 tanede irili ufaklı AAA oyunlar alacaktım. Üni okuduğum için Ev tutacağım. Daha ucuz eve geçmek için. Bu sebeple elimdeki parayı harcayamıyorum. Yılbaşı indirimde ağır saldıracaktım. Ben taaaa aralık ayına kadar bunu düşünerek canımı sıkıcam. Öyle bir şey deki hocam kafam rahat etsin gelmez değil mi?

|
    |
    Elma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4284 Mesaj

Gelmez.
    |
    |
    lSunTzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Steam koleksiyon kartlarını satmak için program-eklenti önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 3 Temmuz 2020; 15:1:22 >

LG 32GK850G-B | Logitech G710+ | SteelSeries Rival 710
  • Binbaşı
    1038 Mesaj

https://github.com/Nuklon/Steam-Economy-Enhancer

Oluşabilecek herhangi bir sorunda/zararda sorumluluk kabul etmem. Use at your own risk :)
    |
    |
    meqlotkobo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Yarbay
    3983 Mesaj

"başıma gelecek her şeyden google play store sorumludur" gibi oldu hocam
    |
    |
    carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben trol sanıyordum onu ama gerçekten inanıp yazan tonla insan varmış. :D
    Satış ayarlarında en yüksek alıcı fiyatı gibi yerler var. 100Tllik itemi yanlışlıkla 10Tlye satarlar sonra başıma ekşimesinler diye yazdım. :)
    |
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Yarbay
    2676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meqlotkobo

Steam koleksiyon kartlarını satmak için program-eklenti önerir misiniz?
    Steam Inventory Helper tarayıcına eklenti olarak kurabilirsin. Dün 200 kadar kart sattım bununla.

SIH önermem, program el değiştirdi, sonrasında addon kapsamlı kullanıcı izni istiyordu. Spyware var diyorlar, yorumlarından bakabilirsiniz. Bu olay öncesinde bende SIH kullanıyordum.
    https://chrome.google.com/webstore/detail/steam-inventory-helper/cmeakgjggjdlcpncigglobpjbkabhmjl?hl=tr
    |
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj
    İlk defa bi indirim dönemini boş geçiyorum 89 tane oyun birikmiş steamde önce onları bitireyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Alınmaz. 3 seneye anca iner, o da 100 tl civarı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mortuuus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen hafta bitti hocam çünkü.

|
    |
    cartok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    70 Mesaj

Hocam bunda steam ınventory helperdaki gibi toplu en düşük fiyattan satma ya da 1 kuruş düşüğe satma falan var mı?
    |
    |
    carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
12,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.