Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: s-adebisi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 24 Misafir (1 Mobil) - 24 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.057
Cevap
2.712
Favori
21.224.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
    30 haziran
  • Enpara - Steam kampanyası devam etseydi iyiydi. Yaz indirimi geliyor kampanya bitti.
  • RGSC launcher RDR2 ownership activision hatası veriyor bağlantınız yok diyor oyunun hesabınıza tanımlı olup olmadığına bakılması için İnternete bağlayın diyor ama zaten İnternete bağlı bilgisayar. Şimdi rockstar games internet sitesine girdim orada da sayfa yüklenmiyor. Ne olacak bu iş.. Aynı sorunu yaşayan var mı
  • ds1 yine indirim almamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Enpara - Steam kampanyası devam etseydi iyiydi. Yaz indirimi geliyor kampanya bitti.
    hepsiburada'yı kaçırdınız mı hocam? ben oradan 300 tl cüzdan depoladım 200 tl ye. iyi fırsattı.
  • Arkadaşlar merhaba son zamanlarda hoşuma giden bir programı paylaşmak istiyorum
    benim gibi kısayollarınızı masaüstüne değilde Başlata ekliyorsanız ve bu kısayollar çok çirkin duruyorsa "TileIconifier" programıyla çok güzel oluyor başlat menüsü
    tavsiye ederim.
    Program ->https://github.com/Jonno12345/TileIconifier/releases
    Programı açınca kısayollar listeleniyor bunları seçip isterseniz kendi orijinal simgesini isterseniz başka bir simge verebilirsiniz. yazıları kaldırıp simgelerin boyutlarını vs ayarlayabilirsiniz.

Benim Başlat Menüsü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 21 Haziran 2020; 13:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandoras35

ds1 yine indirim almamış
    hocam ds1, prepare to die edition a sahip olanlar için sürekli inidirime giriyor. ondan buyuk ihtimalle.
  • Steamde en düşük 4.5 tlyi görmüş yaz indirimlerini beklemek daha mantıklı olur bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Öyle yapınca değiştirir ama 1 defa yapabilir. 2 defa yapmazlarsa anjantin de kalır bölge. Sonuçta bölgeyi değiştirecekler diye bir garanti yok.

Alıntıları Göster
    3 ay sonra falan tekrar yazsak değiştirmezler mi hocam? Bir keresinde Ukrayna'ya çekip öyle bırakayım diye düşündüm lakin sıkıntı olur diye vazgeçtim.

Anno 1800 30₺ geliyordu ama Ubisoft oyunlarında bölge sıkıntısı oluyormuş sanırım, iade edenler falan vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Steam indirimlerini bekliyorum da bişey alacağımdan değil, AVM'de gezer gibi fiyatlara bakınacağım sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 21 Haziran 2020; 17:10:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    ne tr psn de ne steam de inidirmini göremedim tek oynamadığım soulsborne oyunu. Bakalım artık yaz inidirmleri son umut
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    bence sürenin önemi yok eğer ilk kez kilitli kaldıysanız. ben ukraynada oyun aldım birkaç hafta sonra mail attım artık trde yaşadığım için değiştirmek istiyorum diye, hemen değiştirdiler

• AC Odyssey'in bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim. Epic kuponu ile çok ucuza alma fırsatım olmasaydı belki hiç alıp oynamayacaktım. Valhalla çok daha rafine bir oyun olacaktır diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 21 Haziran 2020; 21:7:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

AC Odyssey'in bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim. Epic kuponu ile çok ucuza alma fırsatım olmasaydı belki hiç alıp oynamayacaktım. Valhalla çok daha rafine bir oyun olacaktır diye tahmin ediyorum.
    Hocam ne yaptın sen görevi bırakıp köy kale falan mı bastın sürekli

Benim hikaye bitti yan görev yaptım baya, hedef listesini temizledim, paralı asker listesinde başa geçtim hatta dlc giriş görevlerini yaptım 60 saatte büyük oranda bitmiş oldu. İndirim döneminde season pass alacaktım yetişemedim ona artık sonrakilere. Bundan önce Origins oynadım insanı bu kadar kanser eden başka bir oyun yok ana görev için sürekli yan görev yapa yapa deli oldum bunda da aynıysa season pass almam dedim sonra alayım bari dedim baktım indirim bitmiş. Aslında bunda da benzer bir sıkıntısı var ama Origins'te ana görevler 3-5 seviye ileri atlarken bunda max 1-2 seviye atlıyor o da sıkıntı çıkarmıyor 4-5 lvl yukarı düşmanlarla bile savaşma şansınız oluyorken 1 seviyenin farkı olmuyor. Odyssey için önceki oyunları oynamaya gerek yok direkt hikaye bağı yok seriye uzak olanlar çekinmeden oynayabilir tabii seriyi bilenler de Isu hikayesi üzerinden bağ kurabilir. DLC üzerinden de birkaç bağı var. 28 lira böyle bir oyun için oldukça ucuz Valhalla'ya yakın dlclerde veya dlcli paketlerde indirim artabilir kaçırmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 21 Haziran 2020; 21:40:50 >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    İnsan 254TL'ye gold sürümünü alınca ümüğünü bile sıkıyor. Ben senden birazcık daha fazla adam öldürmüşüm sanki

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Hocam sen barbar olmuşsun, öldürmediğin insan kalmamış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

İnsan 254TL'ye gold sürümünü alınca ümüğünü bile sıkıyor. Ben senden birazcık daha fazla adam öldürmüşüm sanki

hocam eski hesabımı da sayarsak 12 yıldır falan steam üyesiyim bir oyunda 200 saati geçmemişim, cs:go, pubg gibi olmayan bir oyunda bu oyun süresini tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 21 Haziran 2020; 23:10:31 >
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    tek bir playthrough'ya mı ait bu istatistikler yoksa ng+ falan da mı var hocam? ben de sevdiğim oyunların ümüğünü sıkmayı severim (ac: origins 128 saat sürmüştü toplam) ama sizinki biraz abartı gibi :)
  • Birkaç ng+ ama kaç kere bitirdim bilmiyorum. 3 yada 4 kez. Steam 538 saat gösteriyor bu arada, uplay'le arasında bir tutarsızlık var, abartı demeyelimde ağır işsizlik diyelim Neyse konu steam konusuymuş, indirim haberi bekleyen arkadaşları kızdırmadan kaçayım ufak ufak.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.