Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro , hworm , hworm Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    anlamadım övdün mü yerdin mi ama her iki ihtimalde de sağ ol var ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berofero

epic gameste Mount & Blade II 119,99 Tl kuponla 59,99 a geliyo
    sıcakk
  • quote:

Orijinalden alıntı: berofero

epic gameste Mount & Blade II 119,99 Tl kuponla 59,99 a geliyo
    Alacaktım, ancak desteklediği diller sadece İngilizce olarak gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Alacaktım, ancak desteklediği diller sadece İngilizce olarak gözüküyor.

Alıntıları Göster
    türkçe mevcut, orası yanlış
  • berofero kullanıcısına yanıt
    Epicte kuponun yenilenme süresi ne zamana kadardı? Kuponu kullanınca yenisi gelecekse alınabilir aslında. Steamde hala 150 TL bahar indirimlerinde 59 un altına düşeceğini hiç sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

Epicte kuponun yenilenme süresi ne zamana kadardı? Kuponu kullanınca yenisi gelecekse alınabilir aslında. Steamde hala 150 TL bahar indirimlerinde 59 un altına düşeceğini hiç sanmıyorum.
    Bugün sondu galiba. Kuponu kullanırsan yenisi gelmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 18 Haziran 2020; 19:0:40 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Deneyen oldu mu? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 19 kasım a ertelendi geçmiş olsun eylül de çıkacağına çok inanmıştım yazık oldu
  • Epic games escapist 2'yi neden vermedi ?
  • Gerçekten moral bozdu biraz. Tek umudum CDPR'ın kredisinin aşırı yüksek olması. Bu ertelemelerin oyuna çok daha iyi geleceğini umuyorum.

@saykohakan Hocam sanırım bir sorun olmuş Escapist 2 de bundan dolayı da ertelemişler.
  • Witcher 3 GOTY için Steam bağlantısını kaldırmaya gerek yok. Uygulamanın sol üstteki ayar kısmında Sync integrations'ı tıklayıp beklerseniz aynı sonucu alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyattan steam kod satan bir site var mı bildiğiniz
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Detroit normalde 80 TL idi ama Epic o dönem kuponsuz olarak her 80 TL ve üzeri oyuna 60 TL indirim uyguluyordu. O sayede 20 TL'ye gelmişti Detroit. Hatta indirimin ilk günlerinde ön siparişteki oyunlar da 60 TL indirimli geliyordu. Daha çıkış tarihi belli bile olmayan Vampire Bloodlines 2'yi 30 TL civarına alanlar olmuştu.

• Epic kupon verdi çıkınca Cyberpunk'ta kullanırız hayali kurduk. Oyun Eylül'e ertelendi. Epic yine kupon verdi çıkınca Cyberpunk'ta kullanırız dedik. Oyun Kasım'a ertelendi.

Epic kupon verdikçe oyun erteleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 18 Haziran 2020; 19:49:2 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Yolda giderken cebimden 250 liramı düşürmüş gibi hissetmeye başladım artık. Umarım 2077 yılına gelmeden o 250 TL'nin karşılığına kavuşacağım bir gün.

• Arkadaşlar Epic'teki kupon ne zamana kadar geçerli hiç kullanmasak? (Yenilenmeyi söylemiyorum)
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    1 Kasım diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Yolda giderken cebimden 250 liramı düşürmüş gibi hissetmeye başladım artık. Umarım 2077 yılına gelmeden o 250 TL'nin karşılığına kavuşacağım bir gün.
    hocam ben bu yuzden WoW expansion ları dısında asla pre order yapmıyorum. artık cyberpunk cıkmadan 1-2 gün önce pre order yaparım
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim yaptım eklendi

• Haydi oradan yerseniz dengelemeymiş külahıma anlatın siz onu ! epic kuponu kullanılmasın diye ertelediler işte bu kadar net. ayıptır be vallahi ayıptır arkadaş neyin dengelemesi bu kaçıncı erteleme zaten zibilyon tane update getireceksiniz oyuna..
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.