Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12718. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.513
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Eski HB hesabıma giriş yapıp bakalım olacak mı diye bende indirim kodu ile key almayı denedim oldu valla yeni hesap şart değilmiş.

Satıcının hızına da hayran kaldım 3 dk'da göndermiş helal olsun.

Böyle fırsatı duyuran arkadaşa bende teşekkür ederim.
    Eski hesabınızla bu sene herhangi bir ürün aldınız mı peki. Ben steam kodu için değil ama başka bir ürün alayım dedim ve Hepsi50 yazınca indirim filan yapmadı. Hatta o ürünü belki kapsamıyordur diye steam kodu için denemedim onda da indirim yapmadı.

Sıfır hesap açtım onda Hepsi50 yazınca almak istediğim ürüne indirim yaptı öyle aldım.

• Bende aldım cüzdan kodu. Eski hesaptan olmadı sıfır hesap açıp aldım. Güzel kampanya. Teşekkürler haber verenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 13 Haziran 2020; 18:1:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papara card iadesi ile birleşince 95 tlye geldi. Ea sistemi uygun fiyata gelirse orada değerlendiririz.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Steam üzerindeki aylık abonelik sistemlerinin neredeyse tamamı cüzdan kodunu kabul etmiyor. Abonelikler aktif kredi kartı ve kredi kartından periyodik olarak çekim yaparak işliyor.

Steam üzerinden aylık abonelikli oyunlar oynadıysanız buna denk gelmişsinizdir.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Hiç oynamadım, ilk defa sizden duyuyorum. Peki fifa vs. Gelecek mi steame?

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

steam wallet ihtiyacı olan 150 TL'yi 100 TL'ye satın alabilir.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/991510104234372

https://www.hepsiburada.com/steam-100-tl-lik-cuzdan-kodu-p-HBV00000E69T9
    https://www.hepsiburada.com/steam-50-tl-lik-cuzdan-kodu-p-HBV00000E69T7
    Halen değerlendirmeyen varsa değerlendirsin gerçekten sağlam kampanya. Eski hesabımla ilk denememde aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Halen değerlendirmeyen varsa değerlendirsin gerçekten sağlam kampanya. Eski hesabımla ilk denememde aldım.

Alıntıları Göster
    Birden fazla hesapla alınıyor mu

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen gelecektir(Fiyat olarak ne kadar olacağını BFV fiyatına bakarak iyi kötü hesaplayabilirsiniz). Ama dediğim gibi EA Access sistemi direkt kredi kartı üzerinden aylık veya yıllık ödeme şeklinde çalışır çok büyük bir ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Birden fazla hesapla alınıyor mu

Alıntıları Göster
    konusuna baktığımda 4 farklı hesaptan 4 tane lastik alanlar filan vardı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

konusuna baktığımda 4 farklı hesaptan 4 tane lastik alanlar filan vardı. :)

Alıntıları Göster
    Çok güzel fırsat fakat yeni ekran kartı aldım 2-3 ay alışveriş yapmam sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Eski hesabınızla bu sene herhangi bir ürün aldınız mı peki. Ben steam kodu için değil ama başka bir ürün alayım dedim ve Hepsi50 yazınca indirim filan yapmadı. Hatta o ürünü belki kapsamıyordur diye steam kodu için denemedim onda da indirim yapmadı.

Sıfır hesap açtım onda Hepsi50 yazınca almak istediğim ürüne indirim yaptı öyle aldım.

Alıntıları Göster
    Eski hesabımdan bu sene herhangi alışverişim olmamıştı o yüzden geçerli sayılmış olabilir.
    Kodu girince indirim olmadı ama tarayıcıyı yenileyince sayıldı.

• Steam kodu dışında indirim kullanılacak f/p bir ekipman var mı fare gibi?
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    yanlış anladım sanırım ama sorayım yine de. yani ea access steam'e geldiğinde kredi kartı mı lazım olacak üyelik için, banka kartımızla alamayacak mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Muhtemelen gelecektir(Fiyat olarak ne kadar olacağını BFV fiyatına bakarak iyi kötü hesaplayabilirsiniz). Ama dediğim gibi EA Access sistemi direkt kredi kartı üzerinden aylık veya yıllık ödeme şeklinde çalışır çok büyük bir ihtimal.
    Hocam bakiye yüklemesi yapmıştım, ESO için 6 aylık üyeliği onunla yenilemiştim ben ama nasıl yaptığımı unuttum. Kayıtlı kredi kartı istiyor muydu sistemde yoksa tam tersi miydi yani kredi kartı kayıtlı olmayınca mı bakiyeden çekiyordu hatırlamıyorum. Ama o üyelik ücreti kadar bakiye olması lazım en az.
  • PERSONA 4 Golden 99Tl den çıkış yaptı.
  • Hepsiburada fırsatı için teşekkürler. Torchlight 3 erken erişimde steame çıkmış. 90 TL.
  • Fiyatı baya iyi. İstek listeme attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

Steam kodu dışında indirim kullanılacak f/p bir ekipman var mı fare gibi?
    Hocam var demek isterdim ama fiyatlar aşırı yükselmiş.

Benim 7 ay önce vatandan 435 TL aldığım Asus oyuncu kablosuz fare var şuan HB de 978,75 TL olmuş. Vatan da ise 705 TL
  • Alırsın. Ben eso plus’ı enpara ile alıp iptal etmiştim. Alınıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • persona 4 99 tl steam de cıktı
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.