Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Hudson51

Anlaşma yaptılar hocam. Hatta Twitter dan tease edip akşamına duyurmuşlardı.
    https://www.ea.com/news/ea-and-valve-partnership?isLocalized=true
    insider ların dedigi şey aralarında EA e özel bir anlasma olmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

insider ların dedigi şey aralarında EA e özel bir anlasma olmaması.

Alıntıları Göster
    Insider'ların ne dediğini bilemem ama hala bakıldığında sektörün büyüklerinden olan EA ile bir anlaşma yapıldığında onlara özel olmama ihtimali neredeyse yok hatta paragöz EA söz konusu olduğunda kesinlikle EA'in şartlarına göre anlaşma hazırlanması muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 4 Haziran 2020; 20:33:37 >
  • arkadaşlar ea access nedir bilgilendirebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

E(Pay to see another letter) oyunlarının gelmesi o kadar büyütülecek bir şey değil. Zaman zaman kendi platformu olan Origin'de 3. parti sitelerden uygun fiyata alınabiliyor oyunları. Steam'den fazla para kaptırmayın.
    E(Pay to see another letter)

• quote:

Orijinalden alıntı: jr.Harden

arkadaşlar ea access nedir bilgilendirebilir misiniz?
    Electronic Arts'ın bütün oyun kütüphanesini (yeni çıkan oyunlar dahil hepsini) oynamanı sağlayan bir abonelik sistemi. Sisteme abone olduğun sürece kütüphanedeki bütün oyunlara erişebiliyorsun. Netflix gibi düşün.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağolun.
  • Ubisoft bile lokal fiyatlandırma yapıyor. AC Valhalla 210 TL ama NFS Heat 200 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Ea access de gelicekmiş steam'e. Oyun satmak yerine ona abone etmek için caydırıcı fiyat sanırım. Ama yine de çok anlamsız. Korsancılığın bu kadar yaygın olduğu bir ülkede kimseye 10 senelik oyunu 130 liraya satamazsın.
    Aynen öyle. Zamanında 15 liraya crysis 3 almadık biz. Şimdi bu rakamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overcooked 4 Temmuz 2019 haftası ücretsiz verilmişti. Tekrar veriliyor olması zaten alanlar için talihsiz olmuş.
  • Kaç yıldır origin'de 5 euro olan crysis 3 şuan 10 euro. Adamlar alacaksanız hem %30 komisyonu beleşe getiririm, hem de yarı yarıya daha fazla kar elde ederim demiş.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Bana da kupon yüklenmiş May Choice 6$ diye. ₺ olarak ne kadara denk geliyor hocam bu 30₺ mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

E(Pay to see another letter)

Alıntıları Göster
    Efsaneyi paylaşayım o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbertEinstein -- 4 Haziran 2020; 21:3:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

Efsaneyi paylaşayım o zaman

Alıntıları Göster
    Oha çok iyi olmuş

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir açıklama var.Muhtemelen oyun içi satın alım olduğu için şimdilik onları getirmediler.Artık alt yapıyı mı ayarlayamadılar bilemiyorum.
    https://www.ea.com/news/ea-and-valve-partnership?isLocalized=true

The partnership kicks off with Star Wars Jedi: Fallen Order™ launching on November 15—and available for pre-order today. In the coming months, players on Steam will also be able to play other major titles like The Sims™ 4 and Unravel™ Two. Multiplayer games—like Apex Legends™, FIFA 20, and Battlefield™ V—will become available next year, and players on both Origin™ and Steam will have the ability to play together.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 4 Haziran 2020; 21:23:6 >

• hb choice 6$ a çok iyiymiş ben bir ara 9$ teklif geldiğinde almıştım bir daha da kupon gelmedi uzun süre almayanlara geliyor büyük ihtimal
  • EA'nin varlığı başlı başına bir zarar. Adamlar huzuru bozdular. Varlıkları bile karıştırdı ortalığı. Öyle bir çamur bu EA.
  • Sims 4 bekledik ama neyse. Seneye artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    11 hazirandaki EA live da gelecek oyunlar hakkında bilgi verecekmişler

https://www.ea.com/news/ea-games-come-to-steam?isLocalized=true
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

allahtan zamanında origin access leri beleşe toplayıp 2 yıl stoklamıştım. az bile yapmışım bunlara. keşke 10 senelik stoklasaydım müstehak
    Merak ediyorum da biz üyelikleri sömürürken bize hırsız diyenler çıkıp da NFS Heat'e 200 TL verecek mi?
  • Pubg ucretsiz denemeye acildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.