Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 58 Misafir (27 Mobil) - 35 Masaüstü31 Mobil12 Android
254.621
Cevap
2.006
Favori
12.004.793
Tıklama
Giriş
    798 Mesaj
    Bizim gibi gözü kulağı dört açmış ve oyunları hesaba ekleyen biriler için şimdi gereksiz ve komik gelebilir ama gelecek senelerde bu hediyelerden haberdar olmayan PC dünyasına giriş yapacak kişiler cazip bulup satın almaya çalışacaktır. Şimdi bu tür hesaplar beş para etmese de 3-5 yıl içinde değerleneceğini düşünüyorum. 20₺ da olsa kârdır diye pazarlayacaklar.

Hatırlarsanız geçen aylarda Steelseries'in dağıttığı keylere herkes abanıp bir sürü aldı fakat kimse "Herkeste vardır, almayacaktır" diye düşünmedi 10₺ gibi komik miktar olsa bile pazarlayıp ölücülüğün dibine vurdu. :D

Bende böyle ek Epic hesabı açıp oyunları biriktirip satarım diye düşünüyordum üşenip uğraşmadım. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Epic normalde bu sene ücretsiz oyun vermeyecekti. Sonrasında "2020 boyunca da oyun vermeye devam edeceğiz" diye bir açıklama yaparak devam ettiler.

Laflarını yutmak istemiyorlarsa devam ederler, merak etmeyin.
    |
    |
    Reiskonen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition aldım.

Umarım bu oyun beni pişman etmez. Türkçe yaması da yok bakalım anlayabilecekmiyiz neyin ne olduğunu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4033 Mesaj

sağol hocam Önerdiğiniz programı indirdim halletim
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case

Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD

Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB

Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Teğmen
    191 Mesaj

Görevleri yapınca rozet kazanıyorsun, başka bir olayı yok.

|
    |
    erdiozgor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Merhaba. steami 5-6 yıldır kullanıyorum. kart ve koleksiyon konusuna çok uzağım, hesabımda ne var bilmiyorum. kısaca özetleyebilirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Edit:Tamam uplayı kapatıp,Epic'den oyunu Uplay'a tekrar gösterdim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 23 Mayıs 2020; 11:16:29 >
    |
    |
    Geralt.Of.Rivia

Fastpay sözde bir hafta içinde iade yapacaktı ama bakiye bölümümde yeller esiyor. 17 gün oldu. Bunlara yazabileceğim bir destek bölümü yok mu?

Ayrıca steam yaz indirimleri gelse de oyun alsak artık yav. Elim kaşınmaya başladı. Yaz indirimlerimden beklentim büyük. 30 liraya Skyrim SE istiyorum. RE2 çok güzel bir indirim alır umarım. Bence 60 lirayı görmeli artık. Olmaz ama, 60’a düşerse alıp mutlaka oynayacağım.

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition aldım.

Umarım bu oyun beni pişman etmez. Türkçe yaması da yok bakalım anlayabilecekmiyiz neyin ne olduğunu..
    O oyun en sevdiğiniz oyun olacak :) Başlarda biraz sıkabilir ama sonrasında akıp gidecek.

Peki ingilizce ya kafam karışır ki anlamakta zorlanirmiyim?

|
    |
    Coimbra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Peki ingilizce ya kafam karışır ki anlamakta zorlanirmiyim?
    Bir Aya Türkçe Çeviri yapılacak istersen bekle şu an %81 seviyesindeydi
    |
    |

Neredeyse bütün AA oyunları için indirim kuponu ile çok ucuza geliyor.Her kupon kullandığınızda yeni 60 TL'lik başka kupon veriyor.

Kuponla fiyatlar şöyle:

Far Cry 4:Gold sürümünü alın:32 TL
    Far Cry 5:Gold sürüm (dlcler ve Far Cry 3'de var içinde) : 54 TL
    Far Cry New Dawn Deluxe sürüm: 38 TL
    Assassins Creed Odyssey standart sürüm:28 TL
    Assassins Creed Odyssey Season Pass( tüm dlcler ve AC3 remastered var):45 TL
    Assassins Creed Origins Gold Edition:Tüm DLC'ler de dahil bütün ek içerikler:44 TL (bence içlerindeki en iyi fiyat AC Origins ve Oddysey'de)
    ANNO 1800,normal sürüm: 74 TL
    Ghost Recon Breakpoint,normal sürüm:28 TL
    Ghost Recon Wildlands,normal sürüm: 52 TL
    Watch Dogs 2,normal sürüm: 20 TL
    The Crew 2 Gold sürüm season pass da içinde: 41 TL (Oyun çöp ama fiyat da iyi :D )

Bunların dışında indirim bileti olmadan alınacak indirimli Ubisoft oyunları

Assassins Creed Rouge: 29 TL
    Assassins Creed Sydicate: 53 TL
    Assassins Creed Unity: 40 TL
    Watch Dogs: 38 TL
    Far Cry 3:41 TL
    Far Cry Primal:51 TL

Hepsini alamasanız da en azından bir kısmını alabilirsiniz.Uplay hesabınıza da ekleniyor oyunlar.İster ordan isterseniz de Epic üzerinden indirebilirsiniz.Ama bence Uplay üzerinden oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 23 Mayıs 2020; 12:11:13 >

• Binbaşı
    1719 Mesaj
    Disco Elysıum da yeniden öne geçmişiz.

Oy kullanmayan varsa gazlayalım biraz daha.

https://internationale.zaumstudio.com/

|
    |

Far cry 5 gold sürümü far cry 3 normal sürümünü de içeriyor.2 oyun birbirinin kopyası diyenler olmuştu forumda o yüzden onun yerine anno 1800 aldım standart sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 23 Mayıs 2020; 12:1:7 >
    |
    |
    ürüng ayıg toyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    XGames

Şikayetvar’a yazıyorsunuz dönüş yapıyorlar. Ben 11 günde iade alabildim şikayet yazarak.

|
    |
    Arthur.Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Far cry 5 gold sürümü far cry 3 normal sürümünü de içeriyor.2 oyun birbirinin kopyası diyenler olmuştu forumda o yüzden onun yerine anno 1800 aldım standart sürüm.
    Evet onu unutmuşum,ekleyeceğim.

Kopyası sayılır oyunlar.Tema değişik,yeni özellikler ekleniyor her çıkan oyunda.
    Far Cry serisi'nin mekanikleri iyi ve akıcı olduğu için her oyunu tekrar etse de oynatıyor.

Aslında tüm açık dünyalı Ubisoft oyunları aynı mantıkda,kendilerini tekrar çok ediyor,önceki oyunların geliştirilmişi ve temasının değiştirilmişi.
    |
    |

Kuponla Watch Dogs 2 alıp üzerine Season pass çekilirse daha uyguna gelmiş oluyor full paketi.
    |
    |
    ürüng ayıg toyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de 3 gün oldu ultimate alalı. epicten aldım. oyun harika.görev yapmak ayrı doğada dolaşmak ayrı.biraz görevleri bıraktım serbest dolaşıyorum. pişman değilim aldığıma. adamlar şaheser yapmış resmen
    |
    |
    erdiozgor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki İngilizce olması zor olmuyor mu. Mesela bir görev oluyor diyelim ne dediğini anlayamayacağız:)

|
    |
    ademis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    17842 Mesaj
    Steam Bahar Temizliği'nin kolay yolu var mı arkadaşlar? Rozet açılması için önerilen her oynamak zorunda mıyız?
Bey Azura
canlı radyo dinle
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.