Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (5 Mobil) - 27 Masaüstü5 Mobil3 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: saintmedic

Civ 6 için PC tarafında yayıncı 2K iken Mac tarafında yayıncı Aspyr anlaşmayı sadece 2K ile yaptılarsa Mac için anlaşmamış olabilirler.
    hocam 2k her iki versiyonunda publisher , aspyr bildigim kadarıyla extra olarak mac e port ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Rockstar social club a girerseniz orada tüm istatistikleri görebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Baktım 75.8% Complete diyor.

Rockstar uygulamasına güncelleme gelmiş bu arada arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 3 Haziran 2020; 22:38:35 >
  • Ori and the Blind Forest: Definitive Edition - 7.81 (steam)

Oynamam herhalde ama oyun bedava sonuç olarak.
  • Red Dead Redemption 2 de bir mekanda gece ufa görülüyormuş. Videosunu gördüm az önce
  • EA Games oyunları ne zaman geliyor Steam’e? 2020 başı dediler. 2. Yarısına girdik 2020’nin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

EA Games oyunları ne zaman geliyor Steam’e? 2020 başı dediler. 2. Yarısına girdik 2020’nin.
    herkes haziran basında olucak EA play de duyrulacak diye dusunuyordu. fakat event abd deki olaylardan dolayı ertelendi. buyuk ihtimal yapacakları show sırasında/sonrasıda oyunlar gelmeye baslar yavas yavas
  • Steam'e para yüklerken enparada papara iade vardı bunlar kalkmış, başka böyle kampanya varmı?
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Evet. Daha öncede GTA Online'da aldığım Nat Type Strict hatası, bir güncellemeyle gitti. Şimdi bir güncelleme daha geldi ve yine geldi. Launcher yedi bitirdi mahvetti beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Steam'e para yüklerken enparada papara iade vardı bunlar kalkmış, başka böyle kampanya varmı?
    ininal'ın her sene Haziran ayında Steam yaz indirimleri için Epic Haziran kampanyası oluyor. Perdigital, Game Satış gibi sitelerden Steam cüzdan kodu alınca iadesi oluyor. 20 gün sonra falan başlayacaktır kampanya.
  • Civ6'da New Frontier Pass paketi için Platinum Edition yükseltmesi gerekli mi? NFP paket içeriğine baktığımızda "Bazı özellikler Civilization VI Genişletme Paketi'ne sahip olmayı gerektirir." yazıyor.

Ben Platinum yerine NFP paketini almayı düşünüyorum orada 8 yeni uygarlık ve 9 yeni lider bulunması daha iyi gibi geldi biraz tuzlu ama.
  • Bgrn7 kullanıcısına yanıt
    Dikkatli okursanız bende mac programını kurduğumu ama birçok oyunun normalde mac versiyonunu olduğu halde epicde yer almadığını söylüyorum. Geliştirici ile alakalı olduğunu sanmıyorum bu durumun. Adamlar zaten mac versiyonunu yapmış oyunun steamden satın aldığında kurup oynayabiliyorsun ama epicstore da yer almıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Veya oyun içinde esc basarak progress kısmından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Steam'e para yüklerken enparada papara iade vardı bunlar kalkmış, başka böyle kampanya varmı?
    Bonus 30/15 iade kampanyası var ama kişiye özel olabilir. Bir de Fastpay 30/15 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

herkes haziran basında olucak EA play de duyrulacak diye dusunuyordu. fakat event abd deki olaylardan dolayı ertelendi. buyuk ihtimal yapacakları show sırasında/sonrasıda oyunlar gelmeye baslar yavas yavas

Alıntıları Göster
    Evet Steam duyurusu EA Play etkinliğinde duyurulacak. Resmi bir açıklama olmasa da neredeyse kesin. Amerika'daki olaylar yüzünden tekrar ertelendi mi bilmiyorum ama koronavirüs yüzünden yaza ertelenmişti. Şu anki son bilgilere göre 11 Haziran'da yapılacak.

Ben Steam duyurusundan çok Dragon Age 4'ü bekliyorum.

• arena modu gayet rekabetçi. 4 kişilik ekiplere çok büyük gemi veriliyor. eğer herkes görevini yapmazsa birincilik imkansız oluyor.
  • Arkadaşlar epic games üzerinden odyssey sonrasında season pass aldım. Assassin creed 3 remastered kütüphaneye geldi ancak liberation gelmedi. Bilgisi olan var mı?

• Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Liberation oyunu ac 3 remasteredin içinde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 4 Haziran 2020; 8:34:5 >
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Season pass 44 lira civarına geldi. Oyunlara göre fiyat güzel bence. Epic hiç affetmiyor

• Bir iki sorum olacak. Sea of Thieves Microsoft Store'da 260 lira, Steam'de 60 lira; Steam fiyatı artar mı? Daha önce çıkış yaptıktan sonra fiyatı artan o kadar çok oyun oldu ki, millet indirim beklemeden satın alma alışkanlığı edindi.

PvE'si çok kötü diyorlar, PvP konusunda da sürekli beraber oynayacak tayfanız yoksa kalabalık gruplar tarafından patates edilirsiniz diyorlar. Dediklerine göre sen saatlerini verip görev yapıyormuşun, adamlar beş dakikada üzerine çöküyormuş ve saatlerce emeğin boşa gidiyormuş. Yorumlara ve tartışmalara bakıyordum; topluluğun PvE only ve friend only server gibi isteklerine de cevap gelmemiş anlaşılan.

Rekabetçi, PvP gibi şeyleri ne yaşımız ne de başımız kaldırmıyor artık; hilecisi ayrı bir yana, GTA Online'dan da o yüzden nefret ettik. Arkadaşlarınla oynayacağın iki saat oyun, onda da beraber iki üç keyifli görev yapalım diyorsun, insanların amaçsızca yarattığı bitmek bilmez bir kaos ile uğraşıyorsun. Çocuklar vurup kırıp eğlensin de bize gelmez anacım. Siz de Sea of Thieves PvE co-op eğlencesi için alınmaz mı diyorsunuz?

• Haplo kullanıcısına yanıt
    Kalabalık grup derken zaten en fazla 4 kişi olabilirler. Siz de open crew ile 4 kişiye kadar katılabiliyorsunuz. diğer üçü arkadaşınız değilse oyun içi konuşma mevcut.

evet, dedikleri gibi görevler bir çırpıda heba olabiliyor. Mesela, önceden bahsettiğim bir tane tall tales görevi var. bazılarını çözmek 2-3 saati alabiliyor. 1 anahtar için 3 saat bulmacayla uğraşıyorsunuz. en son aldığınızda teslim etmeye giderken yolda krakene denk geliyor ve batıyorsunuz. bunun için illa online oyuncunun sizi batırması şart değil. büyük balıklar da sizi batırır, korsan gemiler de sizi batırır.

ama bunlar olmasa çok çabuk 50 level olur oyunu bırakırsınız. bu da bir gerçek. hile olmadıktan sonra bunlar işin eğlence kısmı.

tabii hilelere de denk gelmek mümkün. adamın gemisi ferrari gibi gidiyor mesela denizde. hileler çok can sıkıcı ama 30-40 saat oynamışımdır, gördüğüm hile sayısı 4-5 vardır belki.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.