Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 42 Misafir (9 Mobil) - 37 Masaüstü11 Mobil1 iOS
5 sn
271.228
Cevap
2.117
Favori
13.632.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10649
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2724
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1852
  • Favoriye Eklediklerim 2164
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4013 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2724 mesaj) Noctivagant (2515 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111450 mesaj) Mobil (35701 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9248 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CemI

Uplay üzerinden yükledikten sonra rahatça oynayabilirsiniz, orjinal sürümü destekleyen (1.5.3 sürümünün) Türkçe yama var, biraz arayarak bulabilirsiniz.
    Hocam şurada buldum 1.5.3 orjinal sürüm diyor, 2.23 gb. Bunu indiriyorum, olur sanırım ?
  • Yarbay
    9107 Mesaj
    Ya epic iyi hoş pahalı oyunlar veriyor da steam dışında bir platformdan oyun oynarken korsan oyun oynuyormuş hissi yaşayan bir ben değilim değil mi? Şu oyunları steam vermiş olsa açar oynardım ama epic olunca yükleyesim bile gelmiyor.

Bağnazlık resmen.
    |
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj

Hocam akşam akşam iyi güldüm buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    S1NAGER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    9243 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Vay vay vay
    Just Cause 4 hak ettiği fiyatı görüyor Geçen hafta pahalı olmasından konuşulmuştu şimdi bedavaya düşmüş.

Bu haftaki bedavaların ikisi de güzel. Epic mağazası ilk açıldığı zaman kuponla alınacak oyun ararken bu 2 oyun da sürekli listelerdeydi diye hatırlıyorum. WWZ de aynı şekildeydi onu da geçen hafta verdiler.
    |
    |

• Binbaşı
    1677 Mesaj
    https://store.steampowered.com/sale/hitman/

HITMAN 2 dip fiyatla 20,50 TL. Gold sürümü ise 28,80 TL. 2016 HITMAN, 3 günlüğüne oynaması ücretsiz.
  • Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Grafikleri ben de çok beğendim. Oyun kendini oynatıyor, saf aksiyon var. Yalnız incelemeleri neden olumsuz onu anlayamadım. Bu arada "Donanımınıza zarar verebilir" gibi bir uyarı bende yoktu hocam. "Donanımınızın performansını düşürebilir" uyarısı vardı bazı ayarların altında. Ama o da normal, çünkü kaliteyi arttırırsan peformansı azaltırsın. Tabi bu performans düşüklüğü oyun sırasında geçerli, yani kalıcı değil. Donanıma zarar verecek grafik ayarı falan yok hocam. :) Ben her şeyi fulledim, mis gibi oldu oyun.
    Yarım yamalak ilk okul seviyesi İngilizcem ile performans düşürür-performansı kalıcı olarak düşürür arasında kesin ayrım yapamadım. 3 ya 4 ayarı yüksek değil de ULTRA yapacağım diye sistemimi tehlikeye atmayı göze alamadım.

DİKKATBENCE SPOİLERLIK BİŞEY ZATEN YOK AMA, SPOİLER butonu çalışmıyormuş burada. GEARS 5 oynamayanlar dilemiyorlarsa okumasınlar.

Bu arada oyunu ben de az önce bitirmiş bulundum. İncelemelerden haberim yok; ama ''beğenmedik'' demişlerse adamlara ayıp etmişler. Bu oyun beğenilmeyecek oyun değil. Ancak hakkında iyi ve kötü o kadar çok şey söylenebilir ki....

Örneğin ara sahneler ile oynanış arasında bence grafik kalitesi farkı vardı. Ha ara sahnelerin kalitesinin düşürülmesini talep etmem. Bu haliyle beğendim. Ayrıca bölümler arasında da grafik farkı vardı. Her bölüm eşit derecede değildi bence. Ve bildiğin Hollywood aksiyon filmi gibiydi. Hikayesi çok kötü değildi. İşleniş iyiydi. Karakterlerin hepsini sevdirmeyi başarabildiklerini düşünüyorum. O ''Ekip Ruhu''nu ben yedim şahsen.

İlk önce şunu söyleyeyim, arada bir oyun oynayan casual bir oyuncuyum. Oyunu da kolay seviyede oynadım. (Deneyimime etkisi olacağını anlatmak istiyorum.) Ben de bu şekilde zevk alabiliyorum. Ama benim olumsuz olarak gördüklerim şöyle;

Oyunu tasarlarken bir kaç yöntem bulmuşlar muhtemelen. Bu 4-5 yöntemin her birini 3-4 kez farklı skin giydirerek oynatmışlar sanki. Aynı şeyleri yapmaktan bunaldım yer yer. Örneğin gökten bi taş yağıyor bi buz yağıyor.

Düşman çeşitliliği ne yeterli ne de yetersizdi. Ama Boss'lar azdı. Küçük bossların bazılarını karşıma 7-8 kez çıkarmalarına anlam veremiyorum. Aynı şeyi tekrarlamaktan neden zevk alayım? Son Boss'la 2 kez mi 3 kez mi karşılaştık? Her karşılaşmada 3'er tur dönüyorduk bossla. Her turda farklı bir şey olsa tamam diyeceğim ama her tur ben niye dillerine saldırıyorum ki?

Benden kaynaklıysa bilemiyorum ama teknik problemler yaşadım. 1 kez oyundan attı. 2 kez buglar o kadar kötüydü ki kapatıp geçen checkpointten başlamak zorunda kaldım. Bunun dışında da buglarla çok fazla karşılaştım. Oyunu iyice elden geçirmemişler bence. Rockstar koca açık dünya yapıyor 1 bug zor buluyorum. Keza W3'te oyun kapattıran sadece 1 bug görebildim; 139 saatim var oyunda. Bu oyun açık dünya da değil; ilerlemeli oyun işte. Ama grafik basmaktan bug'ları temizlemeye yeterince zaman ayırmadılar belki de.

Bedavayken kesinlikle kaçırılmamalı. 8.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 9 Nisan 2020; 22:2:32 >

• Yarbay
    14291 Mesaj

Ön siparişle almıştım salak gibi. 144₺ verdim 10 saatten fazla oynamadım.

-----------------

Bu arada Hades Steam'e geldiğinde Pyre ile birlikte paketi vardı daha doğrusu Hades alana Pyre beleşti. Bugün girip baktım keyifli oyunmuş. Rogue-Lite & ARPG karışık keyifli oynaması var. Kolla çok rahat oynanılıyor almayı düşünenlere öneririm. (Şuan indirimde değil listeye alanlar için)
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1677 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

Yarım yamalak ilk okul seviyesi İngilizcem ile performans düşürür-performansı kalıcı olarak düşürür arasında kesin ayrım yapamadım. 3 ya 4 ayarı yüksek değil de ULTRA yapacağım diye sistemimi tehlikeye atmayı göze alamadım.

DİKKATBENCE SPOİLERLIK BİŞEY ZATEN YOK AMA, SPOİLER butonu çalışmıyormuş burada. GEARS 5 oynamayanlar dilemiyorlarsa okumasınlar.

Bu arada oyunu ben de az önce bitirmiş bulundum. İncelemelerden haberim yok; ama ''beğenmedik'' demişlerse adamlara ayıp etmişler. Bu oyun beğenilmeyecek oyun değil. Ancak hakkında iyi ve kötü o kadar çok şey söylenebilir ki....

Örneğin ara sahneler ile oynanış arasında bence grafik kalitesi farkı vardı. Ha ara sahnelerin kalitesinin düşürülmesini talep etmem. Bu haliyle beğendim. Ayrıca bölümler arasında da grafik farkı vardı. Her bölüm eşit derecede değildi bence. Ve bildiğin Hollywood aksiyon filmi gibiydi. Hikayesi çok kötü değildi. İşleniş iyiydi. Karakterlerin hepsini sevdirmeyi başarabildiklerini düşünüyorum. O ''Ekip Ruhu''nu ben yedim şahsen.

İlk önce şunu söyleyeyim, arada bir oyun oynayan casual bir oyuncuyum. Oyunu da kolay seviyede oynadım. (Deneyimime etkisi olacağını anlatmak istiyorum.) Ben de bu şekilde zevk alabiliyorum. Ama benim olumsuz olarak gördüklerim şöyle;

Oyunu tasarlarken bir kaç yöntem bulmuşlar muhtemelen. Bu 4-5 yöntemin her birini 3-4 kez farklı skin giydirerek oynatmışlar sanki. Aynı şeyleri yapmaktan bunaldım yer yer. Örneğin gökten bi taş yağıyor bi buz yağıyor.

Düşman çeşitliliği ne yeterli ne de yetersizdi. Ama Boss'lar azdı. Küçük bossların bazılarını karşıma 7-8 kez çıkarmalarına anlam veremiyorum. Aynı şeyi tekrarlamaktan neden zevk alayım? Son Boss'la 2 kez mi 3 kez mi karşılaştık? Her karşılaşmada 3'er tur dönüyorduk bossla. Her turda farklı bir şey olsa tamam diyeceğim ama her tur ben niye dillerine saldırıyorum ki?

Benden kaynaklıysa bilemiyorum ama teknik problemler yaşadım. 1 kez oyundan attı. 2 kez buglar o kadar kötüydü ki kapatıp geçen checkpointten başlamak zorunda kaldım. Bunun dışında da buglarla çok fazla karşılaştım. Oyunu iyice elden geçirmemişler bence. Rockstar koca açık dünya yapıyor 1 bug zor buluyorum. Keza W3'te oyun kapattıran sadece 1 bug görebildim; 139 saatim var oyunda. Bu oyun açık dünya da değil; ilerlemeli oyun işte. Ama grafik basmaktan bug'ları temizlemeye yeterince zaman ayırmadılar belki de.

Bedavayken kesinlikle kaçırılmamalı. 8.5/10

Alıntıları Göster
    Hocam oyunu Türkçe metinle oynamadınız mı? Bende oyunu açar açmaz menü, altyazılar her şey Türkçeydi.

• Binbaşı
    1677 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Ön siparişle almıştım salak gibi. 144₺ verdim 10 saatten fazla oynamadım.

-----------------

Bu arada Hades Steam'e geldiğinde Pyre ile birlikte paketi vardı daha doğrusu Hades alana Pyre beleşti. Bugün girip baktım keyifli oyunmuş. Rogue-Lite & ARPG karışık keyifli oynaması var. Kolla çok rahat oynanılıyor almayı düşünenlere öneririm. (Şuan indirimde değil listeye alanlar için)
    Hocam yeri gelmişken herkese bir öneride bulunayım. WB Games ve Codemasters oyunlarını kesinlikle ön siparişle almayın. Pişman olursunuz. Hatta Square Enix ve Xbox Game Studios oyunları için de geçerli bu durum.
    |
    |

• Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Hocam oyunu Türkçe metinle oynamadınız mı? Bende oyunu açar açmaz menü, altyazılar her şey Türkçeydi.

Alıntıları Göster
    Doğrudur dostum Türkçeydi. ben yine hatları karıştırdım, özür dilerim. Hemen açıklıyorum:

Bak uyarıyı görüyor musun? DONANIMınızdaki Performansı düşürebilir, diyor. Ayrıca o 3-4 ayar harici ayarları düşürdüğümde veya yükselttiğimde aynı uyarıyı vermiyordu. Sadece o 3-4 ayarda. Eğer Performansla ilgiliyse hepsinde vermesi gerekirmiş gibi geldi bana o an. Üstelik oyun grafik harikası olunca acaba sistem mi zorluyor diye de düşündüm. E bu mezvulardan çok da anlamayınca ne olur ne olmaz YÜKSEKte bıraktım o 3-4 ayarı.

Artık gerisini pek bilmiyorum.
    |
    |

• Yarbay
    5943 Mesaj

Gold sürümün içinde HITMAN 2016 yok muydu? Bir çözemedim ben bu seriyi.
    GOTY Legacy Pack'i alsak serinin bütün içeriğini de almış oluyor muyuz?
    Bir de Upgrade Legacy Pack var. Tam sövmelik.
    Bilale anlatır gibi bir yazabilir mi?
    Hitman 1 ve 2'nin tüm içeriğine sahip olmak için neleri almayız.

Kendi sorumu kendim yanıtlayım. HITMAN 2 GOLD + GOTY Legacy Pack alınca tüm 1 ve 2'nin içeriğine sahip oluyormuşuz. Upgrade Legacy Pack 1. oyuna sahip olup sıfır numaralı hasta bonus operasyonuna sahip olmak isteyenlerin alacağı paketmiş. Yani zaten Legacy Pack, Upgrade Legacy Pack'i içeriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 9 Nisan 2020; 23:7:20 >
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3124 Mesaj
    Ken Follett's The Pillars of the Earth 20 lira olmuş alınır mı acaba ?
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Hitman 2 standart edition ve gold edition arasındaki fark ne? Ben de ciddi anlamda Hitman 2'deki olayı çözemedim.
  • Yarbay
    2161 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    -Sabertooth-

Epic'ten RDR2'yi alayim dedim soyle bir hata ile karsilasiyorum. Enparanin kredi karti ile denedim.

• Teğmen
    140 Mesaj

bende enpara ile odyssey almayı denedim aynı şekil hata verdi banka ile konuşunca onların bir hatası olmadığı söylendi. araştırınca ödeme sırasında tik işaretini kaldırıp ödeme yaparsan başarılı olacağını düşünüyorum bi dener misin
    |
    |
    -Sabertooth- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2161 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    -Sabertooth-

Hangi tik isareti hocam?
    |
    |
    perseyuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj

Hocam sağ altta ödeme yöntemi olarak kaydedeceğine dair bir seçenek var. Eğer onun yanındaki tiki kaldırıp sipariş verirseniz ödemeyi alıyor.
    |
    |
    -Sabertooth- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    Merhaba,

Steam'in indirime giren bir oyun için bildirim gönderme özelliği var mı? Veya bu işlemi gerçekleştirecek bir uygulama biliyor musunuz?
  • Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maurizio Sarri

Merhaba,

Steam'in indirime giren bir oyun için bildirim gönderme özelliği var mı? Veya bu işlemi gerçekleştirecek bir uygulama biliyor musunuz?
    İndirim beklediğiniz oyunu istek listesine ekleyin. Fiyatı düşerse telefon numaranıza bildirim yollar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 9 Nisan 2020; 23:2:28 >
  • Yarbay
    2161 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    -Sabertooth-

Tesekkur ederim hocam. Simdi satin alabildim. Sirada odeme yonetimini kaldirmak var
    |
    |
    perseyuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
2,594
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.