Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BigSyke , Turcopolo Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (13 Mobil) - 16 Masaüstü13 Mobil
5 sn
271.039
Cevap
2.117
Favori
13.604.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 35 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10645
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2717
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1849
  • Favoriye Eklediklerim 2163
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4009 mesaj) Johnny Silverhand (3323 mesaj) XanthiN (2717 mesaj) Noctivagant (2514 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111275 mesaj) Mobil (35684 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9243 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
383 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3464 Mesaj

Abilerden sonra ablalar da doluşmaya başlamış. Forumun yaş seviyesi gittikçe büyüyor
    |
    |
    ayseyilmaz35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

FM 2020'yi gamepasste oynarken steamde de aktif olarak oynuyor gözükebiliyor muyuz? kaç saat oynadığım ya da başarımların görünmesi amacıyla soruyorum.
    |
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Diablo 3 BattleTag id : EmuRu#2208
    Steam : Emuru
  • Yarbay
    4655 Mesaj

Konu başlığında "Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları" yazacak ve buraya kadar gelip Steam ne diye soracak

Trol ama güldürdü.
    |
    |
    Ekmek Arası Klavye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    3464 Mesaj

Ona ne şüphe Ama ben buradaki bazı üyelerin troll mroll sonuçta Ayşe demesinden korkuyorum, o potansiyel var.
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

:D :D :D Ayşe abi
    |
    |
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yüzbaşı
    942 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Xanthin ile geyik adam var bizim forumdan. İlk 20'ye iki tane sokmuşuz.

Alıntıları Göster
    hocam bu liste neye göre yapılmış? ben yokum mesela :D

Edit: Listeye 180. sıradan giriş yaptım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boogiee90 -- 9 Nisan 2020; 13:57:32 >
    |
    |
    İşlemci: Intel i9 9900K - İşlemci Soğutucu: Corsair H100i V2 - Ekran Kartı: Sapphire NITRO RX 5700 XT 8 GB Special Edition - Anakart: MSI Meg Z390 Ace - Psu: FSP Hydro G 850 Plus Gold - Kasa: Cooler Master HAF X 942 Black Edition - Ram: G.Skill TridentZ RGB 3200 MHz 8x2 GB - Monitör: Viewsonic XG2401 144 Hz 1 ms Full HD - Mouse : Steelseries Sensei Ten - Kulaklık: Logitech G930 7.1
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Gamepass'im bitmişti. Uzatmak.için 5,90 lira gözüküp almak.istediğimde 15,90 gösteriyordu. Bende bu aralar zaten oynayacağım oyun yok Gamepass'ta diye 15 lira vermeyip uzatmamıştım. Bugün Fm yi görünce 15 lira değer uzatayım bir aylık dedim, bu seferde 15 lira gösterip ödeme ekranında 5,90 oldu :D

5,90 a büyük hizmet valla yeni eklenen Fm ve Alien ı da görünce...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hayır, Steam ile hiç alakası yok.
    |
    |
    EmuRu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen sene FM 2019 da eklenmişti. Fakat oyunu Microsoft Store'dan oynarken oyunu kaydederken PC kilitleniyordu. Sonra gittim Steam'den satın aldım. Microsoft Store çok kötü.
    |
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Devir değişiyor işte😄😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • DH Yönetici
    12113 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Buhar.
    |
    |
    Xbox Beta ile bir ben sorun yaşamıyorum sanırım. Ne indirme de ne de oyunun açılmasında sorun olmadı şimdiye kadar. Türkçe yama kurabilmek ve yedekleme yapabilmek için oyun dosyaları erişilebilir olsa Game Pass üstüne platform tanımam. Ondan sonra Forza Horizon serisi, Steam'e ister gelsin ister gelmesin umrumda olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    936 Mesaj
    Bir oyunu satın almadan kaç GB indireceğini ve kurulum sonrası diskimde kaç GB kadar yer kaplayacağını nereden nasıl kontrol edebilirim?

+rep +rep diye sağa sola yazanlar, hakaret, aşağılayıcı yazılar yazanlar yiyor sanırım. Dün bugün çok kişi yemiş. Siz de mi yediniz?
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Xbox Beta ile bir ben sorun yaşamıyorum sanırım. Ne indirme de ne de oyunun açılmasında sorun olmadı şimdiye kadar. Türkçe yama kurabilmek ve yedekleme yapabilmek için oyun dosyaları erişilebilir olsa Game Pass üstüne platform tanımam. Ondan sonra Forza Horizon serisi, Steam'e ister gelsin ister gelmesin umrumda olmaz.
    Ben de hiç sorun yaşamadım şu ana kadar. O kadar gömülüyor ki, daha önce kullanmayanlar berbat bir platform sanacaklar. Sorun yaşamayanlar da yazsınlar arada. Hep kötü eleştiri geliyor. Ben şahsen Game Pass'i herkese tavsiye ederim. Xbox uygulaması da son derece sorunsuz bana göre.
    |
    |

STEAM PROFİLİM

Xbox / Epic / Ubiconnect / Origin / Rockstar / GOG: TheFrost86
  • Yarbay
    14243 Mesaj
    Fallout 76 HB'de 271tl. Kuru güncelden aldıklarını biliyorum normalde 40 dolar. Biliyorsunuz Doom Eternal'ın datğıtımı Bethesda Softworks olduğundan dolayı geçenlerde 300'den 200'te düşmüştü kalıcı olarak.

Ufak hesaplamalarımla aynı olay Fallout 76'da gerçekleşirse oyunun fiyatı Standart için 40$/133₺ olarak çıkacaktır. Malum ithalat atağa geçerse oyun 40$ - 6.77₺ kurdan = 271₺ olarak çıkacaktır.
    Steam: Şeker
  • Yarbay
    5648 Mesaj

Yok artık, ergen miyiz hocam naptınız. Arkadaşım yemiş, arada bir girip csgo'da mm veya faceit maç atıyordu sadece. Onun dışında genelde senaryolu oyunları oynuyordu, dün Community Ban yemiş. Ticket açtı bakalım ne olacak.
    |
    |

Bu ara gelmeye başlamış anlaşılan. İnşallah sonuç alır. 2038'e kadar ban yemiş bi de yiyenler
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5648 Mesaj

Bilmiyorum da yiyen arkadaşıma çok şaşırdım. Efendi takılan, Bilgisayar mühendisliği okuyan birisi. CSGO'da biraz iyi olduğu için report bottan mı gitti acaba diye düşündüm.
    Oynadığım dönemde vardı bu report botlarını kullananlar. Genelde Overwatch sistemine düşüyordu, oradan ban yiyorlardı vs. Community Ban nasıl yenilmiş anlamadım açıkçası.
    Bilen, duyan varsa aydınlatsın lütfen.
    |
    |
Canlı Tv izle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,797
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.