Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WickedRevenge , messout Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (7 Mobil) - 15 Masaüstü7 Mobil
5 sn
265.051
Cevap
2.064
Favori
12.798.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10489
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1758
  • Favoriye Eklediklerim 2097
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3961 mesaj) Johnny Silverhand (3302 mesaj) XanthiN (2592 mesaj) Noctivagant (2491 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106190 mesaj) Mobil (34940 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8985 mesaj) Uygulama (4854 mesaj)
  • @
Giriş
    450 Mesaj

Birkaç üstteki muhabbetin kanıtı işte. Saints Row 3 taş çatlasa 10 dolarlık oyun adamlar 40 dolara satıyor. Cyberpunk 2077 fiyatına

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

22 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak ve $39.99 fiyattan satışa sunulacak. Epic Games Store'da 249,00 TL'den ön siparişe açıldı.
    Dokuz yıllık bir oyun ve sadece daha iyi grafik ve ışıklandırma için 40 dolar - 249 TL para istiyorlar demek? Bu Deep Silver ya aç gözlü bir firma ya da ne yaptığını bilmiyor kafayı yemiş bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

22 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak ve $39.99 fiyattan satışa sunulacak. Epic Games Store'da 249,00 TL'den ön siparişe açıldı.
    Seveni vardır ama, 50 lira anca eder be. Oyunu oynadım, remastered versiyonu ne olabilir yani ne sunabilir, oyunun çapı belli. Artık iyi alıştılar remastered yapıp oyunculara geçirmeye.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

249tl ye indirim felan gelmezmi dersiniz. Tlnin düştüğü hale bak ya neresinden tutarsab tut elinde kalıyor. Rulo niyetine kullansan daha çok işe yarar.

Niyekine Black Mesa aynı tadı vermiyor.

Düzeltme: Blackmesa Xen bölümleri eklenip tekrar piyasaya sürülmüş görmemiştim. Fiyatı gayet makul bir denemeyi hakediyor
    Hocam sadece Türkiye fiyatı değil, yurtdışı fiyatı da çok absürt olmuş dokuz yıllık bir oyuna 40 dolar istemek ne demek? Bir aya kalmaz 5 dolara düşer çünkü bu oyun kimsenin umurunda olmaz...

İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yarbay
    7233 Mesaj
    Saints Row The Third Remastered 2021’de Steam’e gelecekmiş.

|
    |

Bana okurken pek espri yapmışsın gibi gelmedi ama öyle olsun bakalım

|
    |
    Geralt.Of.Rivia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yurt dışında adam ortalama 1500 dolara çalışıyor. 40 dolar maaşının 1/37 kadarına tekabül ediyor. Ben 4300tl ye çalışıyorum 240tl maaşımın 1/17 si yapıyor. Arada 2 katdan fazla bir dengesizlik oluyor yinede.
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Resident Evil 3 bahsedildiği gibi 5 saatlik bir oynanış mı vaat ediyor? Eğer öyleyse bu oyun hangi mantıkla AAA oyun fiyatıyla çıkıyor ki? En fazla iki kere oynayıp bitireceğim veya tek seferde oynayıp bir daha yüzüne bakmayacağım 5 saatlik oyuna 260 TL verince incelemesine ben de kendimi kandırarak olumlu verirdim. RDR2'yi bile o fiyata almayanlar var. Cidden çok ilginç, tabi denildiği gibi 5 saatte bitiyorsa.

• Yüzbaşı
    450 Mesaj

Evet 5 saatlik oyun. İşin komik kısmı insanlar bunun farkına yeni varıyor oyun 20 yıllık olmasına rağmen xd. Wolfenstein New Colossus'ta sesini çıkarmayanlar şimbi bikbikliyor 5 saatlik oyun ama 250 tl diye.

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1470 Mesaj

New Colossus da mı 5 saat sürüyor yoksa? Öğrendiğim iyi oldu hocam, teşekkürler. Maksimum 30 TL çıkar benden o oyuna da o zaman, DLCleri ile beraber.

|
    |
    Labinlima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2202 Mesaj

Oyun bir de kötü olmuş pü yani.
    |
    |

Son zamanlarda Capcom çok güzel yapımlara imza atmıştı.Fakat yakalanan başarı ve rakamsal satış iyi gidince para tatlı geldi sanırım.Bu oyunda o çizgisini bozmuş.Oyunun ilk halinden çoğu yeri çıkartmışlar.Kırpa kırpa 5-6 saat civarı süren bir oyun ortaya çıkmış.Ben oynadım 6,5 saat sürdü oyunu bitirmem.O fiyatı kesinlikle hak eden bir oyun değil.Ben Amd kampanyasndan aldım Allah'tan.İndie oyunlar bile daha uzun sürüyor.

New Colossus 5 saat sürmüyor kim diyor onu 10-12 saat arası bir oynanış sunuyor.Oynadık oyunu
    |
    |

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yüzbaşı
    449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Resident Evil 3 bahsedildiği gibi 5 saatlik bir oynanış mı vaat ediyor? Eğer öyleyse bu oyun hangi mantıkla AAA oyun fiyatıyla çıkıyor ki? En fazla iki kere oynayıp bitireceğim veya tek seferde oynayıp bir daha yüzüne bakmayacağım 5 saatlik oyuna 260 TL verince incelemesine ben de kendimi kandırarak olumlu verirdim. RDR2'yi bile o fiyata almayanlar var. Cidden çok ilginç, tabi denildiği gibi 5 saatte bitiyorsa.
    RDR2'yi 80 saatte bitirdim. Tadı damağımda, ilerleyen zamanlarda en az 1 kere daha bitireceğim. Oyuna verdiğim 240 TL sonuna kadar hak ediyor. RE3, 5 saate 250 TL çok. Ayrıca oyun 60 dolar ama 5 saate 60 dolar da çok. TL'nin değersiz olması vs. bir yana oyunun fiyatı bayağı pahalı 5-6 saatlik bir oynanış için. Oyunun saati sinemadaki bi' film parasından daha fazla tutuyor, olmaması gereken bir şey.
    |
    |

• Yarbay
    5844 Mesaj

Colossus 5 saat mi? Atma Ziya. Ziyaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Labinlima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3406 Mesaj
    bannnferlordu aldığım gibi iade ettim warbandın aynısı bu... değer mi 135 liraya
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram / MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad
  • Binbaşı
    1601 Mesaj
    https://isthereanydeal.com/

Bu siteye tam olarak güvenmeyin arkadaşlar. Takip ediyorum sürekli, bilerek mi yapıyorlar bilemem ama fiyatlar o kadar yanlış veriliyor ki art niyet olmadığını düşünmem çok zor. Bir çok örneğini gördüm ama örnek olarak sadece birini vereyim:

Bir gün açtım, bir de baktım ki DOOM 21.5 lira. Ben de diğer fiyatlara baktım ve gördüm ki Steam de dahil olmak üzere 3-4 güvenilir sitede oyun zaten 20-25 lira seviyelerine düşmüştü. Ben de hem türü sevmememden ötürü hem de ''zaten o fiyatlara düşüyormuş''düşüncesiyle oyunu almadım. Daha sonra Greenmangaming sitesindeki 21.5 lira 33'e güncellenince steam dahil 3-4 sitedeki LOEWEST fiyat olarak girilmiş olan 20-25, 28-35 lira bandına çıkarılmıştı.

Şimdi bu bir hata olabilir mi? Diğer sitelerin lowest fiyatları durduk yere, duruma gör nasıl değişebilir ki? Arada bir bakıp fiyat uygun olduğunda almak iyi olabilir ama dikkatli olmak lazım. Örnekte olduğu gibi şekillerde kullanıcıları ya art niyetli ya da art niyetsiz yanlış yönlendirebiliyorlar yani.

• DH Yönetici
    11638 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Fallout 4: Game of the Year Edition PC : £ 5.79

Sanırım dip fiyat.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-4-game-of-the-year-edition-pc-steam-cd-key
    Sterlin de tepe fiyat. Adamların 6 birim ciklet parası bizde 50 lira ediyor.

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Yarbay
    14432 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

New Colossus da mı 5 saat sürüyor yoksa? Öğrendiğim iyi oldu hocam, teşekkürler. Maksimum 30 TL çıkar benden o oyuna da o zaman, DLCleri ile beraber.
    Wolfenstein New Colossus 5 saatlik oyun diyen o arkadaş ya sallıyor ya bu videoda ki gibi sayfalardan oyunların oynanış videolarını izleyerek bu yorumları yapıyor.

Bu tür sayfalar oyunlardan doğru düzgün zevk almadan, oyunlarda doğru düzgün her köşeye bakmadan hızlıca oyunları oynayıp bitiren sayfalar çünkü tek amaçları çok fazla oyun videosu çekmek ve oyunları en kısa sürede bitirmek. Hatta videolarda hafif hızlandırmada yapıyorlar. 14 saat oynanış süresi olan bazı oyunları bu tür kanalların 6-7 saatte bitirdiğini görmüşlüğüm var.

Bu tip kanallardan oyun oynanışı izleyince insanlar oyunların süreleri çok kısa filan sanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 6 Nisan 2020; 22:53:4 >

• Yarbay
    3636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Colossus 5 saat mi? Atma Ziya. Ziyaaa
    Ben 6 saat civarı bitirdim. Etraftaki konuşmaları dinlemesem, denizaltındaki yan görevimsi şeyleri de yapmasam 5 saatte bitirirdim ben de.

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

bannnferlordu aldığım gibi iade ettim warbandın aynısı bu... değer mi 135 liraya
    Ben de iade etmek istemiştim ama 5 saat oynamışım. Yine de şansımı deneyeyim dedim, olmadı. 2 saat deneme Bannerlord için çok az bir süre. Kaldı ki iade ederim kafasında da değildim ama sonradan biraz oynayınca iade etme kararı aldım. Erken erişime çıktığında tekrar almayı planlıyordum. Oyuna seslendirme bile ekleyeceklermiş, bunu da yeni öğrendim. Bu yüzden şu anki haliyle oynamaktansa beklemeyi tercih edeceğim. Umarım tam sürüm çıkana kadar 80-90 TL civarından aşağı inmez de pişman olmam. 100 TL üstü fiyatı tek bir oyuna çok nadir veririm. Bannerlord da onlardan biri. Seviyorum ama tam sürümünü bekleyeceğim dediğim gibi. Arada online için girerim.

Edit: Wolfenstein New Colossus'a kimse 5 saat demedi. Arkadaş kısa sürüyor demek istemiş, ben de o da mı Resident Evil gibi dedim. Şimdi olay şu ki, 10 saat sürmesi de bir şeyi değiştirmiyor. New Colossus da 60 dolardan çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. 5 saate az diyebiliyorsanız zaten 10 saat de azdır o fiyata göre. Şahsen ben en az 20 saat beklerim bir AAA oyundan. Yoksa benim için yalnızca AA bir oyun olur. Ona göre maksimum bir fiyat belirlerim kafamda. Mesela Hellblade. Çok iyi bir oyun ama vaadettiği şey ortada. Çıkış fiyatı da o kadar yüksek değildi. Yani yalandan AAA oyunmuş gibi sürülmedi piyasaya, Resident Evil 3 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 6 Nisan 2020; 23:13:27 >

STEAM PROFİLİM

AMD Ryzen 5 2600 | Zotac GeForce RTX 2060 6GB | Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz

Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
kripto para haberleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.