Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vader1903 , altunuz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 18 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • epic veya uplay'dan oyun almanın farkı olur mu acaba? epicten far cry aldım ama problemleri var ucuza aldık diye mi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

epic veya uplay'dan oyun almanın farkı olur mu acaba? epicten far cry aldım ama problemleri var ucuza aldık diye mi 😂
    epicte her şey sorunlu ya. çok ilkel bi launcher gibi geliyor bana.

bedava watch dogs verdi oyun açılmıyor.
  • Epicten alıp 1 kere oyunu bağladıktan sonra uplayden girebiliyorsunuz zaten oyun açılmıyorsa uplay sorunudur.
  • oyun açılıyor ama oyun içindeki ayarlarda sorun var. uplaydaki son sürümü indiriyordur herhalde epiclik bi sorun gibi gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

https://twitter.com/Crysis/status/1249714251360501761

Crysis 4?

Remake, remaster?
    İlk oyuna remaster gelecek söylentisi vardı. Bu arada Resident Evil 4 Remake geliyor olabilirmiş.

• Lj.23 kullanıcısına yanıt
    FMV Adventure oyunlarının hastasıyım. Bunu da alayım. Harika. Üstelik Türkçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

https://twitter.com/Crysis/status/1249714251360501761

Crysis 4?

Remake, remaster?
    İlk oyunun Remake'i yapılıyor. Resmi bir bilgi değil ama bütün oyun dünyasında konuşuluyor ve herhangi bir yalanlama gelmedi.

EA zaten Crysis 3'ün satışlarından memnun değildi. Sanmıyorum yakın bir zamanda Crysis 4 için onay vereceklerini.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    RE4'e başlamışlardır bile bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

İlk oyunun Remake'i yapılıyor. Resmi bir bilgi değil ama bütün oyun dünyasında konuşuluyor ve herhangi bir yalanlama gelmedi.

EA zaten Crysis 3'ün satışlarından memnun değildi. Sanmıyorum yakın bir zamanda Crysis 4 için onay vereceklerini.

Alıntıları Göster
    EA dan bağımsız bir oyun çıkarabilirler. Bu arada Crysis 3 satış rakamları yüksek olsa bile Crysis 4 gelmezdi.

Crysis 3 den sonra Crysis ismiyle bir oyun çıkmayacağını Crytek kendi daha Crysis 3 satışa çıkmadan açıklamıştı. En başından beri seriyi 3 oyun olarak tasarladıklarının altını çizmişlerdi.

Sonuç olarak Crytek E.A ait bir şirket değil. Onlardan bağımsız oyun çıkarabilirler. E.A kendi aldığı şirketleri anında kapatan bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 13 Nisan 2020; 20:9:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

EA dan bağımsız bir oyun çıkarabilirler. Bu arada Crysis 3 satış rakamları yüksek olsa bile Crysis 4 gelmezdi.

Crysis 3 den sonra Crysis ismiyle bir oyun çıkmayacağını Crytek kendi daha Crysis 3 satışa çıkmadan açıklamıştı. En başından beri seriyi 3 oyun olarak tasarladıklarının altını çizmişlerdi.

Sonuç olarak Crytek E.A ait bir şirket değil. Onlardan bağımsız oyun çıkarabilirler. E.A kendi aldığı şirketleri anında kapatan bir firma.

Alıntıları Göster
    Crytek'in EA'e ait bir şirket olduğunu söylemedim ki zaten. Ama Crysis 2 ile birlikte EA oyunun dağıtımcılık haklarını satın aldı. Bu yüzden yeni bir Crysis oyunu çıkarsa EA çatısı altında çıkacaktır. Hoş bir yandan da Crysis 2'nin çıkış tarihine baktım 2011 görünüyor. Eğer 10 yıllık bir anlaşma yapıldıysa seneye doluyor. Belki Epic Games Crysis 4 için devreye girebilir, neden olmasın.

Ama Crysis 4 gelmeyeceğini ben de söyledim zaten. %99 ihtimalle Crysis 1 remake geliyor. Çünkü oyunun optimizasyonu çok iyi değil, hala ekran kartı testlerinde kullanılan bir oyun. CryEngine 3 ile daha optimize ve daha düşük sistem gereksinimleri isteyecek şekilde yapılacak muhtemelen. Switch'te de oynanabilecek şekilde mesela.

• Crysis 1 remake'i sağlam bir şekilde yaparlarsa tadından yenmez. Ama mutlaka geforce now'a eklenmesi gerekir. Zira çoğu pc kaldırmaz bunların yapacağı remake'i
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    PC exclusive olursa kaldırmaz cidden. Konsola gelirse rahat rahat kaldırır.

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Crysis 1 şuanda da sorunlu. Oyun Windows 10'da akıcı değil bence.
  • Journey Steam sayfası açılmış

https://store.steampowered.com/app/638230/Journey/
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Sağlam bir rameke geliyor. Ayrıca çıkacak rameke'nin satış rakamlarına bakılarak yeni bir crysis serisi yapıp yapmamaya karar verecekler. Beklenti şimdiden yüksek, özledik crysis'i.
  • https://store.steampowered.com/agecheck/app/284050/

7.20 TL

Tercih sizin:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 14 Nisan 2020; 1:24:38 >

• https://steamdb.info/sub/448598/

Shogun 2 bedava olacakmış 27 nisanda 1 mayısa kadar (Temmelli kalcak)
  • GOG veya Steam şu Volfied'i getirse de rahat rahat oynasak.

-----

• Steam'de 9 Haziran'da başlayacak olan yaz indirimlerini duyurdular. Bu sebeple o zamana kadar büyük indirim gelmeyeceği kesinleşti. Corona virüs sebebiyle indirimler gelecek diye boşuna beklemiş olduk.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.