Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: vc1903

Acele etmişsiniz hocam. Her gün çalışıyorlar üzerinde. 126 saat olmuş oynama sürem. Şimdiden doydum oyuna.
    Biliyorum hocam ama ben de sizin gibi şimdiden oyuna doyarsam, tam sürümü çıkınca ne kadar bağlar onu bilemem. Tekrar tekrar oynadığım oyunlar çok nadirdir. Tam sürümü çıkınca alacağım tekrardan. Allah var oyun çok güzel. Oyunun tam sürümü bu deseler, iade etmezdim oynardım. Ama daha da gelişeceğini bildiğim için beklemeyi tercih ettim.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    hocam Legacy Pack upgrade ek görev içeriyor yalnız. yani 1. oyunun görevlerini elde etmek için düz legacy pack dlc lazımken bu legacy pack upgrade dlcsini alınca ayrı görev ve silah kostüm falan veriyormuş. düz legacy pack bunu kapsamıyor sanırım. o sadece hitman 1 görevlerini açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam Legacy Pack upgrade ek görev içeriyor yalnız. yani 1. oyunun görevlerini elde etmek için düz legacy pack dlc lazımken bu legacy pack upgrade dlcsini alınca ayrı görev ve silah kostüm falan veriyormuş. düz legacy pack bunu kapsamıyor sanırım. o sadece hitman 1 görevlerini açıyor.
    Hocam "HITMAN™ - GOTY Legacy Pack Upgrade" bambaşka bir şey yalnız. "HITMAN GOTY Legacy Pack"in üstüne içerik eklemiyor. Açıklamasına bakarsanız anlarsınız.

"HITMAN™ Arşiv Paketi'nizi, GOTY Arşiv Paketi'ne yükseltin." yazıyor.

Yani tam hakim değilim ama önceden bu Legacy Pack, GOTY olarak değil de düz Legacy Pack olarak satılıyormuş. Sonradan satıştan kaldırılıp sadece GOTY Legacy Pack satılmaya başlanmış. "HITMAN™ - GOTY Legacy Pack Upgrade" de düz Legacy Pack'e sahip olanlar için "GOTY Legacy Pack" yükseltmesi. Yani sıfırdan alacaklar için Upgrade olanın bir faydası yok.

Edit: Haklı da olabilirsiniz. O kadar karışık ki 4 lira fazla verip kurtulacağım en sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 12 Nisan 2020; 2:12:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Biliyorum hocam ama ben de sizin gibi şimdiden oyuna doyarsam, tam sürümü çıkınca ne kadar bağlar onu bilemem. Tekrar tekrar oynadığım oyunlar çok nadirdir. Tam sürümü çıkınca alacağım tekrardan. Allah var oyun çok güzel. Oyunun tam sürümü bu deseler, iade etmezdim oynardım. Ama daha da gelişeceğini bildiğim için beklemeyi tercih ettim.

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle diyeyim o zaman savaşa doydum. Devamlı fetih ve savaş peşindeyim. Kim var kim yok kellerini aldım. Diploması görev krallık hiç bir şey yok.
    Kabaca girdim. Tam sürüme geçtiği vakit en baştan başlayıp sakin sakin gideceğim bu sefer. İyi kötü krallık olsun içerik olsun askerler olsun vs olsun bilgi sahibiyiz an itibariyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 12 Nisan 2020; 2:15:37 >

• sroad kullanıcısına yanıt
    1 goty varsa sadece upgrade alman gerek 2 için. Benim anladığım o içerikleri aynı sadece legacy de ekstradan ilk oyunun bölümleri var.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    hocam tekrar okudum sanırım hitman legacy pack diğer hitman legacy pack upgrade'ini içeriyor. yani 6.40 tl olanı almak yeterli. çünkü içeriklerinde tek fark pahalı olanda şu var diğerinde yok "1. Sezonun tüm içeriği"
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    aynen hocam tam onu fark edip yazıyorken siz cevaplamışsınız. bu kadar anlamsızca karıştıran firmaya da diyecek bir şey yok valla. artık bu her oyunun bilmemne edition bilmem ne dlc o pack bu pack bıktım yani.

edit: bir de hitman 1 hala satıştayken 2. oyunun içine ilk oyunu yerleştirme gereğini neden duymuşlar anlamadım. zaten oyunların arasında 2 yıl gibi az denebilecek fark var. grafiksel devrim yapmadılarsa ne gibi bir farkı var bu durumun hiç anlamış değilim. legacy dlc saçmalığı yerine benzer fiyattan 1. oyunu satsalarmış keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 12 Nisan 2020; 3:3:39 >
  • Hitman 2 konusu çok konuşulmuş. Şöyle bir bilgi vermek istiyorum. Halihazırda Hitman 1 GOTY sahibiydim. Daha sonra Hitman 2 Gold Edition satın aldım. Sonra Hitman 2 indirip bir saat kadar oynadıktan sonra hesabıma Hitman Goty Legacy Pack tanımlandı. Özellikle belirtiyorum, Hitman 2 satın aldıktan sonra hesabımda Goty Legacy Pack yoktu. Oyunu bir süre oynadıktan sonra hesabıma tanımlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 12 Nisan 2020; 3:28:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Ben de yazacaktım üşendim. Birebir aynısı olmuştu bende de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Acaba Hitman 2’nin ücretsiz giriş paketini oynasak yine hesabımıza eklenir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Olmuyordu sanırım. Arkadaşım demişti sen para verdin ben beleş oynayacağım diye. Sonra sövmüştü gelmedi paketler falan filan ağlamıştı. Emin değilim tam.

Aşırı karışık sistemi var Hitman 2’nin.

İki kesim var. 1. Oyunu almadan 2’yi almak
    1. Oyunu alıp 2’yi alanlar.

Ben ikinci kesimdenim. Ama 1. Oyunu almadan ikiyi alırlarsa ve 1. Oyun gelir mi orasından emin değilim işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Hitmanmış arkadaşlar yeter artık...
  • Hitman bana göre popülaritesini kaybedeli yıllar oldu o eski hitman yok artık, şimdi bu muhabbet yüzünden iyice soğudum seriden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam aynı cevabı böyle sorun yaşayana verip onun sorunun çözdüm ama kendimde denedim tik olsun olmasın yok kabul etmiyor hiç bir karttan
  • Bende şimdi hitman 2 gold edition var aşağıdaki linkte olan, bunun dışında hangi paketi alırsam alayı eklenmiş olur?
    https://store.steampowered.com/sub/272966/
  • deshpar kullanıcısına yanıt
    sadece legacy pack almanız yeterli. 6.40 tl olan.
  • Hitman Absolution'dan sonra Hitman oyunu oynamadım oynamayıda düşünmüyorum.

Sekiro'yu konsolda platin yaparak bitirmiştim şimdi 60 FPS oynayım birde dedim ama hala pahalı. Malesef Activision işte.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    birinci oyun ikinci oyun değil onlar aslında.

1. sezon ve 2. sezon

Life is strange gibi episode, episode çıktı oyun. Aynı oyunun bölümleri sadece. Bu yüzden seri bittiğinden hepsini tek seferde oynayabiliyorsun.
  • Fallout 76 129,00₺'dan ön siparişe açılmış.
    https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.