Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12362. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 45 Misafir (3 Mobil) - 48 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.473
Cevap
2.720
Favori
21.285.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Anlamadım hocam oyun süresi uzun ve hikayeli mi?
  • Assassin's Creed Odyssey ; oldukça beğenilmiş.
    vakit oldukça biraz oynadım. yılan şefine kadar geldim, oyunu açmak bile istemiyorum artık.. Keyfle oynayan arkadaşları gıpta ederek izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

3-4 mağara adamı ve koreli oynuyor diye hala yaşıyormu diyelim oyuna ? saçma

2020deyiz kendinize gelin

Alıntıları Göster
    vay be postunu gördüm ve kendime geldim.. lol oynamaya başladım..
  • hitman 2 önerir misiniz ? 2016 yılındaki oyunu 5-6 saat oynayıp sıkılmıştım açıkçası. 2 yi oynamayı düşünmüyordum ama steamde uygun fiyatta olunca eğer iyiyse alalım
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Türü seviyorsan al derim. Her görevi 30 kere tekrarlıyım, hayalgücümle fantazi yapayım diyorsanız alın. Her oyunu 1 kere oynayan kişilerdenseniz çok da emin değilim. Yine zevkli olur tabi ama bana göre bu tür immersive sim tarzı oyunlar tekrar tekrar oynayınca tüm haritaları avucunun içi gibi bilince güzelleşiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020 yılındayız. Bir şeyler yazarken google girip bakmakta fayda olabilir bu oyun yaşıyor mu ölü mü diye.
    3-5 tık ile twitch'te en cok izlenen 9. oyun olduğuna ulaşabilirdin.

2020 yılındayız lütfen biraz teknoloji.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Labinlima

Türü seviyorsan al derim. Her görevi 30 kere tekrarlıyım, hayalgücümle fantazi yapayım diyorsanız alın. Her oyunu 1 kere oynayan kişilerdenseniz çok da emin değilim. Yine zevkli olur tabi ama bana göre bu tür immersive sim tarzı oyunlar tekrar tekrar oynayınca tüm haritaları avucunun içi gibi bilince güzelleşiyor.

Enis fena gömüyor. 1. oyunla aynı diyor. Fiyat iyi diye almayı düşündüğümden bi göz attım. Alınmaz sonucuna vardım şahsen. Ama kararımda gizlilik sevmemem de rol oynadı. AC de sevmiyorum, ama 29 lira olunca direk çektim mesela. Zevklerle alakalı biraz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 10 Nisan 2020; 15:43:29 >

• Hocam breakpointi oynamadım incelemeleri takip ettim videolardan baktım o yapay zekayı görseniz kör olursunuz
    Mafia 3 rezaletinden sonraki en büyük rezalet diyebilirim
    Wildlans oldukça başarılı giriş kısmını oynama fırsatı bulmuştum ancak Türkçe olmadığı için devam ettirmedim
    Wildlansta ilk başta performans sorunları vardı zamanla patchlerle duzelttiler Türkçe yaması çıkmış sanırım eve döndüğümde ilk bitireceğim oyunlardan birisi kendisi
    Breakpoint ile ilgili şu videoya bakabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=O0y2hP5iQfU&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    ben öneririm bütün oyunlarını oynayıp bitirdim ama sıkıldıysan alma hitman oyunlarının çizgisi bellidir bir oyununu seversen hepsini seversin.
  • Arkadaşlar Epic'den AC: Origins satın aldım. Yükliyim dedim öncesinde Uplay'e bağlamamı istedi, bağladım fakat geçen burada yazılanların aksine oyun Uplay kütüphaneme düşmedi. İlla Epic'den mi indirip oynayacağım yani? Misal Far Cry Primal'e de sahibim hesap eşlemeden sonra o birden Uplay kütüphanemde göründü ama Origins yok? Olayı bilen bir aydınlatsın lütfen.
  • https://www.youtube.com/watch?v=56iiP2xQn74&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=5N4U46QOyeA&feature=youtu.be

Enis'in oyun bilgisinden şüpheliyim Mark Brown gibi adamlar öve öve bitiremezken klasik Türk oyuncusunun oyun zevksizliği işte. Neyse zevkler tartışılmaz. Gizlilik veya gizlilik/puzzle'ı sevmiyorsanız size göre değildir bence de. Daha iyi yerlerde paranızı harcamanız dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Labinlima -- 10 Nisan 2020; 16:52:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Arkadaşlar Epic'den AC: Origins satın aldım. Yükliyim dedim öncesinde Uplay'e bağlamamı istedi, bağladım fakat geçen burada yazılanların aksine oyun Uplay kütüphaneme düşmedi. İlla Epic'den mi indirip oynayacağım yani? Misal Far Cry Primal'e de sahibim hesap eşlemeden sonra o birden Uplay kütüphanemde göründü ama Origins yok? Olayı bilen bir aydınlatsın lütfen.
    oyunu indirip oyunu başlattın mı?
  • Hitman 2 Gold için Bilgilendirme.
    En az 150 gb yer ayırın bilgisayarınızda.
  • rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak anlayamadım dediklerinizi. Biraz daha açıklarsanız iyi olur. Oyunun süresi çok uzun diye mi sıkıldınız anlayamadım tam. Oyuna henüz başlamadığım için yılan şefi falan bilmiyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hitman 2 Gold için Bilgilendirme.
    En az 150 gb yer ayırın bilgisayarınızda.
    oyun dlclerden oluştuğu için kademeli yüklemek mümkün istediğin kısmı yükleyip siliyorsun 150gb yer şart değil yani
  • Arkadaşlar şu an the crew 2 uplay de indirimle gold edition 101 TL ama ben 100 coıns karşılığı takas yapıp %20 indirim kazandım yani gold edition 81 TL ye denk geliyor deluxe ise 63 hangi versiyonu almalıyım bu oyunu görev yapmak için değil de böyle arkadaşlarla açık dünyada gezmek için almak istiyorum

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    epic uygulamasından çıkıp geri girince ubiye bağlayıp oynayabiliyorsunuz.
  • arkadaşlar Elite Dangerous önerir misiniz ? şöyle zaman geçirmelik single player oyunlar arıyorum bu indirime girmiş eğer zevkliyse deneyeyim ama böyle çok ayrıntılı ise ağır simulasyon ize uzak dursun daha çok arcade havası varsa olabilir.

birde bu commander pack var değer mi sizce o ?
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Epic'de Gold Edition kuponlarla 44 TL'ye denk geliyordu.
  • @BlackLead Hayır. Uplay'den indirip oynamak istediğim için Epic'den indirmedim. Sadece indire basınca Uplay'e bağla diyor ya onu yaptım.
    @bahoho Epic ve ubiden çıkıp dediğini yaptım ama değişen bişi olmadı.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.