Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yhe_Belmondo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar oyun olarka 2 oyun arasında kaldım Epic Store'dan alacağım aynı fiyat oyunlar, oyun türü olarak fark etmez.
    Assassin's Creed Odyssey veya Ghost Recon Breakpoint

Bu ikisi arasında hangisini tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 10 Nisan 2020; 11:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

AC Odyssey'e yeni başlayacağım da sanırım serinin ana hikayesinde ana karakter Kassandra olarak geçiyor. Fakat ben açık dünya oyunu olduğu için hemcinsim olan Alexios'u yönetmek istiyorum, karakterle bütünleşebilmek için. Karakter seçimi oyunda neleri değiştiriyor? Çok büyük farkları var mı? Oyunu bitirdikten sonra Kassandra ile tekrar oynamalı mıyım?

Oyunun ana konusunda cevap alamadığım için buraya soruyorum.
    hiçbirşeyi değiştirmiyor karekter seçimi (sadece spoiler vermeyeyim 1. dlc de çok az bir etkisi var o kadar. istersen sadece o kısımla ilgili küçük spoileri verebilirim özelden )
    ayrıca diyelimki kassandra ile oynadın oyunu bitirdin new game plus başlarsan alexios seçebiliyorsun.

kitaba göre asıl kahraman kassandra ikisinde de oynamak zevkli. alexios un seslendirmesi çok güzel olmuş bana göre. ama kassandra ile oynamakta zevkli baya. ben önce kassandra ile oynayıp new game plus da alexios ile oynadım sen de önce alexios ile başlayıo sonrasında kassandra ile new game plus bakabilirsin

birde şöyle birşey var bana göre kassandra ile başlayınca deimos otomatik alexios oluyor ve deimos karakterine çok daha uygun oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 10 Nisan 2020; 11:38:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Arkadaşlar oyun olarka 2 oyun arasında kaldım Epic Store'dan alacağım aynı fiyat oyunlar, oyun türü olarak fark etmez.
    Assassin's Creed Odyssey veya Ghost Recon Breakpoint

Bu ikisi arasında hangisini tercih etmeliyim?
    ikisi çok farklı oyunlar. breakpoint daha çok rekabetçiye kayıyor. hikaye olsun single player olsun kafama göre rahat rahat takılıp 70-80 saat keyfini çıkarayım diyorsan kesinlikle odyssey
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Vurdulu kırdılı oyun sevmiyorum artık kafa kaldırmıyor, film izler gibi oyun oynamak istiyorum. O zaman tavsiyeniz yönünde Odyssey alıyorum hocam teşekkürler.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    kassandra ile oyna. çok daha eğlenceli, bir fark yok ikisi arasında hikaye olarak.
  • quote:

Vurdulu kırdılı oyun sevmiyorum artık kafa kaldırmıyor, film izler gibi oyun oynamak istiyorum. O zaman tavsiyeniz yönünde Odyssey alıyorum hocam teşekkürler.
    rica ederim hocam internette türkçe yaması da var odyssey'in gerçi 15 tl ye satılıyor ama diğer yollarla da bulmak mümkün. TR yamayla çok daha bütünleşiyorsunuz oyunla.
    ayrıca imkan varsa season pass da tavsiye ederim. season pass deki 1. dlc vasat ama 2. dlc çok çok iyi 3 yeni harita yeni bosslar filan ekliyor gerçek oyun sonu 2. dlc de (DLC lerde TR yama yok henüz.)

keyifli oyunlar
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için. Kassandra ile başlıyorum oyuna o halde. Bitirdikten sonra oyunu özlediğimde bir de NG+'da Alexios ile oynarım.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    NG+ biraz hayal hocam Oyun 150 küsür saat çünkü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Labinlima

NG+ biraz hayal hocam Oyun 150 küsür saat çünkü
    Yok hocam ne hayali, oyun benim sonuçta. Başımıza bir şey gelmezse 5 sene sonra da oynarım ben bunu. Origins'i yeni bitirdim ve mutlaka tekrar oynayacağımı düşünüyorum onu da.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Bende sizinle aynı durumdaydım 1-2 oyun önermek isterim.

Detroit become human
    Beyond two souls
    İnside
    Tomb raider serisi

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam önerileriniz için, değerlendireceğim hepsini.

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Detroit’i PlayStation da oynamıştım çok güzel bir konusu vardı ama PC de indirim bulamadım uygun bir fiyata düştüğünde kaçırmayacağım.
    Tomb Raider son oyunu bir yere kadar gelip bırakmıştım Uncharted oynandıktan sonra güzel gelmiyor galiba...
    Diğer oyunlara bakacağım hocam teşekkürler.

• Beyler bende Wildlands ile Breakpoint arasında kaldım. Hazır 60 tl kupon varken ikisinden birini alayım diyorum. Wildlands türkçe yaması var diye alayım diyorum, ama Breakpoint de yeni, grafik ve oynanış olarak ilerlemeler var ama hikaye kötü deniyor. Kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam inside gibi bir platform oyunu var
    Little nightmare bunu da çok beğenmiştim tavsiye ederim

• Breakpointe vereceğin parayı dışarda düşürsen daha az üzülürsün :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek vurdu kırdı istemiyorsanız ben de No men's sky oynuyorum tavsiye ederim. İndirimde 75 TL ye aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    o kadar mı kötü... Peki Wildlands nasıl? Bende DV2 de var ama sarmıyor artık. Başka önereceğin şu 60 tl lik kupon giderse dahada üzülürüm bro :)
  • quote:

Daha uzun film izlemek isterseniz Yakuza'yı önerebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Hocam şöyle bir sorum var size ben diyelim Hitman 2'nin 20.50 TL olan oyununu aldım sonra gittim HITMAN 2 GOTY Legacy Pack olanını da aldım diyelim yani 6.4 TL. Toplamda 27 TL'ye Hitman 1 ve 2'ye sahip mi olmuş oluyorum? Doğru mu anladım acaba?
    Dostum bende tüm içeriğine sahip olmak istiyorum. Anlattığınız şekilde alırsam Hitman 1 ve 2 nin tüm içeriğine sahip oluyor muyum? Anlattığınız gibi mi satın aldınız siz?

Hitman 2 Standart Edition 20.50 TL
    HITMAN 2 GOTY Legacy Pack 6.40 TL

Üstteki ikisini alınca tüm dlc içeriğine sahip oluyorum değil mi HITMAN 2 - Expansion Pass' da dahil olmak üzere? Kafam iyice karıştı yazılanları okudukça :)

Alttaki kombinasyon ile alınca biraz daha pahalı oluyor üstteki paketle bir farkı yok mu?

HITMAN 2 - Gold Edition 28,80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cklnc -- 10 Nisan 2020; 13:29:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Dostum bende tüm içeriğine sahip olmak istiyorum. Anlattığınız şekilde alırsam Hitman 1 ve 2 nin tüm içeriğine sahip oluyor muyum? Anlattığınız gibi mi satın aldınız siz?

Hitman 2 Standart Edition 20.50 TL

Üstteki ikisini alınca tüm dlc içeriğine sahip oluyorum değil mi HITMAN 2 - Expansion Pass' da dahil olmak üzere? Kafam iyice karıştı yazılanları okudukça :)

Alttaki kombinasyon ile alınca biraz daha pahalı oluyor üstteki paketle bir farkı yok mu?

HITMAN 2 - Gold Edition 28,80 TL

Alıntıları Göster
    Üstteki yazdığınız gibi alırsanız HITMAN 2 Expansion Pass'e sahip olamazsınız. Expansion Pass yalnızca Gold sürümün içinde var. Bunun dışında bir farkı yok.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.