Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12298. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.017
Cevap
2.712
Favori
21.221.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Steam'de Mad max oyunu 11.80'e düşmüş şu zamana kadar gördüğü en dip fiyat.

Ayrıca Epic 60 liralık kuponları herkese tanımlamış deneyim dedim Control'u 99 liradan 39 liraya düşürüyor direk. 80 lira üzeri olması yeterli otomatik 60 lira indirim yapıyor. Bahar indirimi başlayınca daha avantajlı olabilir. Sanırım 1 mayısa kadar sürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Şimdi kontrol ettim, play store’da se’nin satışı şuanda yok. Original ilk oyun var sadece.

27 liraya da nasıl kapatmışsınız hayret. Talih kuşu konmuş resmen.
    Ben de o fiyata düşmesini beklemiyordum. Hatta 60 TL için kendimi hazırlamıştım ben de. Sonra görür görmez direkt çektim hesaba. Black Friday zamanında almışım. Burada da paylaştığımı hatırlıyorum fırsatı.

Bu arada gerçekten kaldırmışlar Special Edition'u. Legendary hala duruyor kazık bir fiyatla. Sanırım bu kadar ucuza vermek fazla geldi.

@Sucuk_Ekmek, Sizin Steam'den aldığınız sürüm, eski sürüm hocam. Special Edition çıktıktan sonra Legendary paketi zaten Steam'den kaldırıldı. Muhtemelen 2017 yılından önce almışsınız o fiyata. Şimdi o fiyata Legendary de bulunmuyor. Zaten konumuz Legendary Edition değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Ben de o fiyata düşmesini beklemiyordum. Hatta 60 TL için kendimi hazırlamıştım ben de. Sonra görür görmez direkt çektim hesaba. Black Friday zamanında almışım. Burada da paylaştığımı hatırlıyorum fırsatı.

Bu arada gerçekten kaldırmışlar Special Edition'u. Legendary hala duruyor kazık bir fiyatla. Sanırım bu kadar ucuza vermek fazla geldi.

@Sucuk_Ekmek, Sizin Steam'den aldığınız sürüm, eski sürüm hocam. Special Edition çıktıktan sonra Legendary paketi zaten Steam'den kaldırıldı. Muhtemelen 2017 yılından önce almışsınız o fiyata. Şimdi o fiyata Legendary de bulunmuyor. Zaten konumuz Legendary Edition değil.

Alıntıları Göster
    Şuanda yoksa bizi ümitlendirmenin manasıda yok hocam :D
  • In Time kullanıcısına yanıt
    Geri geleceğini düşünüyorum hocam. Farklı sitelerde de aynı fiyatlara yine düşebilir bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • steamde deluxe var 98 lira. complete ile farkı ne ki acaba?
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama aynı ürün steamda 134 liraya satılıyor
  • far cry 5 varmış içerisinde. görmemişim. evet güzele benziyor.
  • https://www.playstore.com dan alınan bir oyuna sonradan taksitlendirme yapılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Şuanda yoksa bizi ümitlendirmenin manasıda yok hocam :D

Alıntıları Göster
    Evet hocam 2015 de almıştım. Ben de bir gariplik mi var dedim.

Pardon hocam 😄 amaç sizi üzmek değildi 😄

Bu arada hala oynamadım 😄😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt
    Bende Aralık 2014'de aynı fiyata alanlardanım. Xbox'da zamanında 100 saat gömünce pcde oynamadım hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

https://www.playstore.com dan alınan bir oyuna sonradan taksitlendirme yapılıyor mu?
    Satın alım esnasında yapılıyor sadece bildiğim kadarıyla hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

Satın alım esnasında yapılıyor sadece bildiğim kadarıyla hocam

Alıntıları Göster
    Belirtmediğim için sanırım yanlış anlaşıldı. Faturalı alımı değil kredi kartı alımı soruyorum. Kredi kartı için sitede taksit seçeneği yok. Ama yerli site diye belki banka üzerinden sonradan taksit oluyordur diye düşündüm de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Belirtmediğim için sanırım yanlış anlaşıldı. Faturalı alımı değil kredi kartı alımı soruyorum. Kredi kartı için sitede taksit seçeneği yok. Ama yerli site diye belki banka üzerinden sonradan taksit oluyordur diye düşündüm de.

Alıntıları Göster
    Bazı bankaların kredi kartlarında zaman zaman bu tip uygulamalar oluyor, bonus ve enpara uzantılı kredi kartında var şu an. Bonustaki şart 75-300 TL aralığında olması mesela.

• Piyasa değeri 68 TL olan Child of Light Uplay'de 28 marta kadar ücretsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstore keşke bi 70 liraya BF 5 satsa tekrar. Almadığıma çok pişman oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Playstore keşke bi 70 liraya BF 5 satsa tekrar. Almadığıma çok pişman oldum.
    Ne zaman 70 TL sattı BF 5. Kaçırmışız bu fiyatı
  • Arkadaşlar Rise of the Tomb Raider 26.7tl alınır mı bu fiyata?https://store.steampowered.com/agecheck/app/391220/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

Arkadaşlar Rise of the Tomb Raider 26.7tl alınır mı bu fiyata?https://store.steampowered.com/agecheck/app/391220/
    8 kere %85 indirim alarak 13,35 TL'yi görmüş indirimlerde. 26 TL'ye alınmaz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 25 Mart 2020; 20:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

8 kere %85 indirim alarak 13,35 TL'yi görmüş indirimlerde. 26 TL'ye alınmaz hocam.

Alıntıları Göster
    Nasıl öğreniyorsunuz bu bilgiyi acaba?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.