Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: murat163 , Peaky Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 23 Misafir Kullanıcı, 24 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
245.698
Cevap
1.829
Favori
11.386.688
Tıklama
Giriş
    5149 Mesaj
    Journey epicte 12 liraya düşmüş. Oyun çok kısa ama çok övülüyor. Alınır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    3208 Mesaj

Aslında ikinci oyun daha iyi. İlk oyunun hatalarını kapattığı gibi seriyi de ileriye taşıyor.
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj

Oyunda mekanik yok, seslendirme yok, elle tutulur bir senaryo yok.

Ama bütün bunlara rağmen evet alınır. Çünkü Journey bir oyundan ziyade deneyim. Ve oldukça hoş bir deneyim. Zamanınızın olduğu bir günde oturup 2 3 saat dünya ile bağınızı kopartıp bitirebilirsiniz.

|
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Oyunda mekanik yok, seslendirme yok, elle tutulur bir senaryo yok.

Ama bütün bunlara rağmen evet alınır. Çünkü Journey bir oyundan ziyade deneyim. Ve oldukça hoş bir deneyim. Zamanınızın olduğu bir günde oturup 2 3 saat dünya ile bağınızı kopartıp bitirebilirsiniz.

|
    |

Bence tam tersi.İlk oyun çok daha iyi ve başarılı.20 saat süren bir deneyim sunuyor ilk oyun ve bu 20 saat dolu dolu geçiyor.2.oyun ise tam tersi kolaylaşmış ve oyuna saçma sapan yan görevler eklemişler.Boss savaşları çok basitleşmiş ve açık dünya yapmışlar.Böylesi çizgisel bir oyuna gitmemiş.Köküne kadar old-school bir yapımdı ilk oyun.İlk oyunun başarılı olan ne yönü varsa 2.oyunda hiç biri yok.Shinji Mikami 2.oyunda yönetmen koltuğundan kalkmıştı ondan diye tahmin ediyorum bu değişikliği.Kötü demiyorum ama ilk oyun çok daha başarılı ve kaliteliydi bana göre.
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sevgililer Günü'nde de Evil Within ve Doom'un indirime girmesi çok manidar..

|
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3208 Mesaj

|
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PEGASUSS...

Sevgililer gününde acaba Blizzardda indirim olur mu dedim olmadı Zalımın call of duty si şu na çok pahalı...İndirimde gelmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 14 Şubat 2020; 16:27:29 >
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yarbay
    3236 Mesaj

Dün biraz denedim. Alamayınca bıraktım. Çok da önemli değil. TR'de de düşer bu fiyatlara yakında.
    |
    |
    Faithful Blood Day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Bölüm Yetkilisi
    8101 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Dün biraz denedim. Alamayınca bıraktım. Çok da önemli değil. TR'de de düşer bu fiyatlara yakında.
    Bizde de 13 liraya düştü. Epicte de 15 lira.

Epic indirimleri başlamış büyük indirimler yok ama 60 liralık kuponlara bir şeyler çıkabilir.
    |
    |
    Bahsedilenler: Faithful Blood Day

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    4088 Mesaj
    uplayden birde %20 kullanayım da 10 liraya gelsin div 2

edit : martta oyun 1 yılını dolduracak yeni ek paketle birlikte steam e gelebilir belki, beklesem mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 14 Şubat 2020; 18:52:25 >

Ubisoft Steam'den tamamen çekildi. Eski oyunları duruyor ama yeni oyunları gelmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek Arası Klavye -- 14 Şubat 2020; 18:55:0 >
    |
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iyi olmuş kendi dandik mağazalarında takılsınlar

|
    |
    Ekmek Arası Klavye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    108 Mesaj

kod ile 10 tl ye aldım. teşekkürler

US vpn ile alanlar var mıydı aramızda
    |
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: BarryAllen

kod ile 10 tl ye aldım. teşekkürler

US vpn ile alanlar var mıydı aramızda
    Ukrayna vpn ile gecen sene 130 a almıştım. Şuan bedava ya yakın valla.

AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B530M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Binbaşı
    1041 Mesaj

Bende kuponu harcamaya yer arıyorum. Dikkatinizi çeken kuponun kullanılabileceği bi oyun oldumu?

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    mteren

Standart olanı 15 lira, bedava gibi alayım diyorum ama standart sürüm.diğerlerine göre çok mu pasif kalır keyif vermez mi bilemedim.. bir de çok sık online oynama alışkanlığım yok. Tek başına oynamak sarar mı acep? 15 lirayı riske atmak sorun değil de o kadar gb bu internet hızında boşa indirmek sıkıntı. O yüzden soruyorum :)

|
    |
    Hawk-Claw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.