Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rubenmartin , Dyrasil2 , MrMartin Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.695
Cevap
2.721
Favori
21.312.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bana konuyla ilgili araştırma yapılıyor tarafınıza geri dönülecek dendi dün henüz cevap gelmemiş. Resim, video, vs her şeyi attım kanıt olarak. Bu sorunu yaşayan tek ben olmadığımı, bu konudan ve reddit konusundan da bahsettim. Ayrıca sorun düzelse bile FC3 oyununu vermeyecekler sadece Season Pass içeriklerini verecekler. Ben zaten oyunu sildim hevesim kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'de Deep Rock Galactic %50 indirimde alıp oynayan var mı ?
  • epic'den assassin's creed odyssey gold edition alanlarda bir problem var mı? sanki geçen konuşuluyordu da sonucu ne oldu merak ettim. alıp da uplay'e sorunsuz ekleyebiliyor muyuz dlc'ler ile birlikte?
  • spader S kullanıcısına yanıt
    Far Cry 3 niye verilmesin ki? sonuçta Far Cry 5 Season Pass içeriğinde olan bir şey. Önce Season Pass sorununu çözsünler de, sonra Far Cry 3'ün peşine düşeceğim.

Epic epic dedik, 3-5 kuruşluk skinlerle kumar oynatan cs:go sitelerinden beter çıktı.
  • Teşekkürler bilgilendirme için
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu bedavaydı denedim, bugün satın aldım. Güzel oyun, özellikle co-op seviyorsanız.
  • Fanatical yeni Bundle'ını yayımladı. Fena değil gibi duruyor. Bende Dirt ve diğer 2 oyun daha olmasaydı alırdım açıkçası. Son zamanlarda Humble Bundle'nın boşluğunu yavaş yavaş dolduracak gibi duruyor.
    https://www.fanatical.com/en/bundle/codemasters-mixer-bundle
  • Yazın AC maratonu yapıyorken AC III'e sıra gelmişti. Normal versiyon buglı diye Remastered versiyonunu oynayayım dedim. Odyssey Season pass hediyesi olduğu için önce Odyssey'i yüklemem gerekiyormuş. Sırf AC III'ü oynayabilmek için 74 gb Odyssey indirmiştim.
    Şimdi bakıyorum da Epic de season pass hediyesi verilmiyor falan. Bu Ubisoft'un işleri hep böyle kanser. Sırf kendi Launcher'ı kullanılsın, alışverişler ondan yapılsın diye yaptığı şeyler.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Vermek istemeseydi sadece standart sürüm satışına izin verirdi. Bence ortada teknik bir hata var. Çözüleceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Bir hata oldugu zaten ortada hocam fakat 2 gun sonra verilse milletin yasadigi stres ne olacak. Sacma sapan islerle ugrasiyoruz hep, genelde de sorun Ubisoft oyunlari. Epic zaten dunyadan bir haber.

• TheShadow kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 9588 kere tekrarlayarak üstüne basa basa söyledim onlara FC3 içerdiğini fakat aynı şekilde içermiyor dendi ümidimi kestim.

• izlerken başım döndü vertigo oldum
  • Ben beğendim şahsen. Half-Life 2 gibi yine Fizik ve Grafik motorunun reklamı gibi olmuş bu oyun da. İlerleme olayının gösterilen yere teleport şeklinde olması rahatsız etti sadece.
    VR oyunlarında pek bilgim yok fakat bu şekilde gelişmiş Rail Shooter gibi duruyor oyun. Bu arada ne çok özlemişim oyunun ses efektlerini yahu.
    İlerleme olayının gösterilen yere teleport şeklinde olması videonun ilerleyen kısımlarında ayarlardan değiştirilerek bildiğimiz yürüme moduna geçiş yapılıyor. Video'yu sonuna kadar izlemediniz sanırım

Bu video, döviz kurunu da göz önünde bulundurursak VR aldırır mı şahsen aldırmaz ancak VR teknolojisi için güzel bir gelişme olduğu ortada.
  • Epic'ten Far Cry 4 Gold alınca uPlay'e Season Pass içeriğinin eklenmesi ile ilgili bir sorun var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spader S kullanıcısına yanıt
    Konuyu Reddit'e taşıdınız mı? Böyle durumlarda ses getirebilmek önemli oluyor çünkü. Ben şu an season pass ile ilgili ekran görüntüleri sunduğumdan dönüş bekliyorum. Season Pass'i verdiklerinde Far Cry 3 vermezlerse aklıma gelen her yere yazacağım şahsen.
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Farklı videoları izledik sanırım ?
    Bu kadar çok gameplay videosu olduğundan haberim yoktu benim izlediğim video sandım, aşağıya bırakayım 6:15'te bahsettiğim ayarlama yapılıyor.

• _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, oldu şimdi. Zenginleyip VR cihazımız olursa oynarız. Şimdiden oyunu alayım diyorum ama Atım yok At Bakım Seti almaya benzeyecek olay.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.