Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Settings ayarına gir File kısmından. Orada sağ orta tarafta FastMode var onu açıp tekrar bağlan Steam'e tamamdır.
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    Zaten o mod açık hocam ama oyunları seri seri geçtikten sonra 15 dakikalık rötara giriyor ondan sonra tekrar seri seri oyunları açıyor.
  • Cani yanmayanlar bos yapmasin once gondermedigi oyunlarin iadesini yapsinlar. Burada onlarca kisi magdur olmustu hala güzellemeler yapiliyor inanilmaz.
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Açıkçası programa çok dikkat etmedim çünkü ben açtıktan 1 yada 1,5 saat sonra 50 civarı kart düşürmüş oluyor program. Ayarlarda Idling Behavior altında Idle each game individually yazanda tik varsa onu kaldırın. Eğer bu değilse bende ki çözümler bu kadar maalesef.
  • borderlands 3 steam e kaç liradan giriş yapar acaba?
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Standart sürüm için 90 tlden aşağı olmaz. Sahsi fikrim 100-110 gibi bir giriş bekliyorum. Hypesi düşük olur steamda indirim trendine erken girer bence.
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    super deluxe alacağım, epic ten 190 a geliyor kupon ile beklemeye değer mi acaba?
    Onur hocam BL3 Steam'e indirimle gelebilir, Metro Exodus öyle gelmişti. Super Deluxe 190'dan ucuza gelir mi orasını bilmiyorum ama ben olsam beklerdim. 2 gün sonra Epic'deki BL3 indirimi bitiyormuş bilgin olsun. Kesin alacaksan kaçırma diye söylüyorum.
    Bende tam rakamları düzelteyim yanlış yazdım diyecektim. 130-150 tl ile değiştiricektim Taban olarak kuponla epicdeki indirime belki 1 yıl sonra anca iner. 90tl epicdeki kupon la gelen fiyatı kastettim. Bence değer 1 yıl sonra bile steamda o fiyatı görmeyiz büyük ihtimal

steam fiyatı 60$ x 2.1 olur büyük ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 1 Mart 2020; 1:4:41 >
    Epic’le aynı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrakurt2012 U kullanıcısına yanıt
    Daha ucuzunu ben görmedim.Ek olarak hala almadıysanız bir kez daha düşünün derim. Serinin açık ara en sıkıcı oyunu bence. Deli gibi koşan npc lerden tut basit yavan hikayesine kadar elle tutulur pek bir şey yok gördüğüm kadarıyla.Defalarca şans verip başladım ama bir kaç saat sonra yine sıkılarak kapattım oyunu. Zevk meselesi tabi bu benim görüşüm. Yine de siz bilirsiniz.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    steam idle master extended indirebilirsiniz
  • balikekmekyedim kullanıcısına yanıt
    Onu indirdim zaten 120 kartı 4 saatte düşürdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Evet uPlay'den baktım dlc olarak sadece texture var başka bir şey yok.
    Hocam şimdi baktım bende Uplay'a bende de sadece texture pack görünüyor. Fakat yükleyip oynadığımda tüm dlc'lerde kurulmuştu ve dlc görevlerini de oynamıştım yani Uplay'de dlc kısmında görünmüyor fakat oyunu yüklediğinde tüm dlc'ler kuruluyor.
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    İlginç... AC Odyssey aldım onu yüklemediğim halde Season Pass ile gelen tüm DLC'ler görünüyor.
  • Far Cry 5 Gold Edition problemini ben de yaşıyorum. Support da bir şey bilmiyor. Ekran görüntüleri ile cevap verdim, dönüş bekliyorum. Ubisoft'a da ticket açacağım. Bir de bu problemin reddit'te bir konusu var mı? Link paylaşır mısınız?

Edit: Ubisoft canlı destek ile de görüştüm. Topu Epic Games'e atıyor. Canlı desteğin ekran görüntülerini aldım. Onları da Epic Games'e ileteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheShadow -- 1 Mart 2020; 15:3:54 >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

21.79tlhttps://www.fanatical.com/tr/bundle/killer-bundle-12

11 liraya rastgele 2 oyun keyi aldım
    bunlar çıktı

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

33 liraya 3 aylık oyun mis

• Nfs payback ile Battlefield 5 indirmiştim haftasonu denerim diye bu origin access ten. Süresi bitmiş. Gitti 130 140 gb indirme. Ulan beceremedik ya o zaman 2 yıl almayı :-( Tekrar böyle birşey olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

İlginç... AC Odyssey aldım onu yüklemediğim halde Season Pass ile gelen tüm DLC'ler görünüyor.
    Hocam belki oyundan oyuna değişiklik gösterebilir bilemeyeceğim.
  • Humble bundle'a fiyat olarak yerelleştirme geldi mi? Şu an 1 dolarlık paketler kaç Tlye alınıyor?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.