Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: r3p5achh , r3p5achh , Dürüstİnsan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.315.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar rust şuan alınır mı dersiniz, alınırsa nerden alınır en ucuz sizce?
  • FORZAFATHER ve torkema61 İkinizi de teşekkür ederim. Oyunu almaktan vazgeçtim. Onun yerine Mart ayı sonu gibi aylık ödeme sistemi olan kısımdan 1 ay için 4 euro verip üye olup oyunu öyle oynayacağım. Baktım bu ay kart yüksek gelecek gibi duruyor o sebeple oyun alıp oynamayı erteledim şuan.
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Evet uPlay'den baktım dlc olarak sadece texture var başka bir şey yok.
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Alınır. En kaliteli oyun bence türünde. Alfa sürümünden beri oynuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ne arkadaş ya 159gb oyunmu olur. 16mb/s ile nasıl indirim ben oyunu.
    Pcye bile sığmıyor
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    bir kullanıcı olarak soruyorum, gift sitelerinin yasaklı hale gelme sebebi nedir? güvensiz yahut illegal olmaları mı? hani bayadır var bu siteler, neden şimdi yasaklanıyor, yeni bir gelişme mi oldu yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Winter Sale 2019 ifadeleri hesaptan siliniyor mu arkadaşlar? Var mı bir yolu?
  • Far Cry 5 almak istiyorum standart edition 60 küsür tl bunu daha ucuza almanın yöntemi varmı? (gift vs )
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Geforce now'da oynuyorum artık indirmemek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

Geforce now'da oynuyorum artık indirmemek için
    hocam bağlantınız kaç 25 mb benimki sorun yaşarmıyım bende geforce nowda oynamak için alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikekmekyedim

Bu mesaj silindi.
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Bu ne arkadaş ya 159gb oyunmu olur. 16mb/s ile nasıl indirim ben oyunu.
    Pcye bile sığmıyor
    Hangi oyun bu merak ettim
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Conan exiles.
    Gye_Baek seni yanlışlıkla ekledi sory

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 29 Şubat 2020; 22:20:46 >
  • ultrakurt2012 U kullanıcısına yanıt
    3 ay para çekmeden beleş oynuyorsunuz hocam, deneyin. 25 kablolu bağlanıyorum ben. 1080p oynayamazsınız pikselleşir ama 1440*900 bende hiç sıkıntı yapmadan oynatıyor. fps oyunları pek oynanacak gibi değil ama single oyunlar falan harika oluyor.
  • Bu Steam idle'da millet 5-10dk'da seri kart düşürürken benim 3 saat olacak hala 110 karttan 70'i kaldı diyor. Nasıl 10 dakikada seri düşürüyorsunuz?
  • originde sürekli hata alıyorum "Origin encountered an issue loading this page. Please try reloading it – if that doesn’t work, restart the client or try again later." nedeni nedir? her seferinde bf v girerken bir onlıne olmuyor bir origine girmiyor anlamadım gitti
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Origin Serverlarında sıkıntı var şu an.Online olunamıyor.

Üzerinde çalışıyorlarmış.https://twitter.com/origininsider

We’re investigating the outages being experienced across our services. Thank you for your reports! We’re working to get things back online.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 29 Şubat 2020; 23:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

bir kullanıcı olarak soruyorum, gift sitelerinin yasaklı hale gelme sebebi nedir? güvensiz yahut illegal olmaları mı? hani bayadır var bu siteler, neden şimdi yasaklanıyor, yeni bir gelişme mi oldu yoksa?
    Tam olarak dediğin gibi güvensiz ve illegal olmaları. Gifting ticaretine engellemeler getirildi yani yakın geçmişte bu alışveriş biçimi Steam tarafından yasaklandı diyebiliriz. İsteyen istediği yerden alsın problem yok ama Steam'in tavrı netken bu sitelerin reklamını artık burada yapamazsınız çünkü durum illegal sınıfına giriyor. Duruma tepki gösteren arkadaşlar, siz problem yaşamamış olabilirsiniz ama bu süreçte problem yaşayanlar olmuştu. Oyunları sonradan hesabından silinenler, satın aldıkları oyunları teslim alamayanlar, para iadelerini alamayanlar vb. forumları biraz karıştırıp görebilirsiniz. Bir dönem sadece bu problemler konuşulmuştu. Bu konuda da mağdur olup paralarını geri alamayan epey insan vardı.

Örneklerden biri:

Ayrıca bu sitelerden birinin geçmişte kullanıcılar üzerinden minning yaptığını da unutmayın:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132011351

Bunları en son geçen ay tartıştık ve noktayı koyduk:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141763724

Herkes gibi istediğiniz yerden alışveriş yapmakta özgürsünüz fakat muhabbeti burada sürdürmeyin çünkü bu yönde mesajlar silinecek.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Günde toplasan iş güçten bu saatlerde oynayıp yatmam gerekiyor yarında çalışacağım. Kaç oldu denk geldi tüküreyim böyle işe yine hevesimiz kursagimizda kaldı. Zar zor 4 kişi firestrom adam buluyoruz zaten hepimiz dağıldık gelsede oynamam daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Benim de malum siteden birçok alışverişim oldu. Tabi ki sonuna kadar güvenerek almadım. Hesabımdan silinebilir düşüncesiyle aldım her zaman oyunları. Ben de pek güvenemiyorum ama malum site yasa dışı çalışmıyor. İnsanları dolandırma düşüncesiyle de çalışmıyor. Gift olayı pek güvenilir değil ama alışverişleri sorunsuz olanlar, oyunları silinenlere göre kat kat daha fazladır. Birkaç sayfa gerideki arkadaşın dediği gibi, milletimizde kimse olumlu eleştiri yapmıyor. Herkes yalnızca sorunu olduğunda yazıyor. Buna ben de dahilim. 10 kişinin sorun yaşaması bu siteyi güvensiz yapmaz. Kaldı ki dediğim gibi adamların elinde olan bir şey değil bu. Sistemleri gift ile işliyor. Size oyunu vermeyi vaat ediyorlar ve bunu yapıyorlar. Steam'e göre aykırı olduğu için de silinme riski olabiliyor. Ama bu risk de herkesi bulmuyor. 2 yıl önce aldığım oyunlar halen daha duruyor mesela hesabımda.

Bu siteye de tamamen riskli veya illegal diyemeyiz. Dediğim gibi her şey ortada. Buradaki kimse küçük çocuklar gibi etkilenip "eyvah dolandırıldım" diye yakınacak insanlar değil. Zaten herkes alışveriş yaptığı siteyi bilerek ve araştırarak alışverişini yapıyor. Burada fırsatlar paylaşılıyor, işine gelen alıyor veya almıyor. Çok da uzatmaya gerek yok. Fırsat paylaşan adama da pisliğin tekiymiş gibi muamele göstermeye gerek yok. İsteyen alır, isteyen almaz. Bu siteden alışveriş yapan adam zaten her şeyin farkında olarak alışveriş yapıyor. Ayrıca sitenin reklamını yapmıyoruz. Burada birçok site paylaşılıyor. Elimize bir şey geçmiyor ki reklam olsun. Fırsat paylaşıyoruz sadece. Verilen kararı yanlış buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 29 Şubat 2020; 23:34:8 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.