Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fener19 , Darksun80 , cangk Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam Epic'den alınan oyun, aynı zamanda Uplay'e de ekleniyor. İkisinde birden sahip olmuş oluyorsun. Epic'den almak daha kârlı.
  • Turcopolo kullanıcısına yanıt
    Bu haberi bekliyordum, bir önceki sayfada sormuştum iyi oldu bu. Epic'den aldım hemen. Linkini de ekleyeyim.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-division-2/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Şubat 2020; 22:8:18 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    ah ulan tam paranın olmadığı zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Division 2 epicte 15.45 olmuş. 2 lira daha koyup epicten almak daha iyi, herifler müşteriyi ve oyuncuyu önemsiyor. Çok kaliteli ve oynamak istediğim oyunu bedava verdiler.
    Epic bedavaları güzel o yüzden para kazansınlar dedim ama sonra bu oyunun Epic yüzünden Steam'e gelmediğini hatırlayıp Epicten almamıştım. Tabii herkesin kendi kararı.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Epicden assasin Creed almıştım onu uplay üzerinden oynayabilirmiyim yoksa Steam olması mı lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonSadrazam kullanıcısına yanıt
    Epic'den alınan oyunu, Epic olmadan Uplay'den de oynayabilirsin. Uplay'e de ekleniyor.
  • Division2 uplayde denemede . Emin olamayanlar indirip deneyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Epic bedavaları güzel o yüzden para kazansınlar dedim ama sonra bu oyunun Epic yüzünden Steam'e gelmediğini hatırlayıp Epicten almamıştım. Tabii herkesin kendi kararı.

Alıntıları Göster
    Yeni Ubisoft oyunları artık steame gelmiyor. Oyunların Steam'e gelmeyip epic'e gelmesinin en büyük sebebi ise steamin oyun için satışlardan komisyon alırken epic storeun almaması. Epic Exclusive durumu yok yani.

Ayrıca Square enix indirimi başlamış:

Shadow of Tomb Raider %82 gösteriyor ama aslında %67 indirimde. Ayrıca oyunda neredeyse aksiyon yok, sadece puzzle platform, ona göre alın.

Life is Strange 2'nin ilk bölümünü alıp gefroce now ile tüm bölümleri oynayabilirsiniz. Büyük ihtimal ilk bölümü bile bitiremezsiniz o kadar kötü oyun. İlk oyunu çok sevmiş olsanız bile çok kötü. Bunu oynayacağınıza gidin 1 saat Cnn izleyin diye dalga geçiyordu millet

Final Fantasy XV gamepasste var.

Rise of the tomb raider daha önce 13 küsüre düşmüştü.

Deus Ex Mankind Divided merak ettim ama optimizasyonu çok kötüydü, rx580 ile rahat oynayamadım.

Sleeping Dogs ne kadar güzel gözükse ve senaryo ilgimi çekse de cidden oynayış hiç gözüktüğü gibi eğlenceli değil. Dövüş mekanikleri izlerken Batman Arkham tarzı görünüyor ama oynarken eski Asasins Creed oyunlarındaki gibi hissettiriyor. Ben dayanamadım. Sürüş mekanikleri de aynı şekilde kötüydü.

Turing Test yine gamepassde var.

Black Desert bedava olmuş, kart vardır diye ekledim kütüphaneye ama yokmuş. Mmorpgler bana göre amelelik simulator demek bu yüzden yorum yapmayacağım, seven varsa almayı unutmasın.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Aynen, Shadow of Tomb Raider'da sorun aksiyonun olmaması da değil. Hem bayık, hem de ruhsuz. Mekanlarda boş boş geziyorsunuz, hiçbir şey yapmıyorsunuz. Amaçsız bir oyun gibi. Benim için büyük hayal kırıklığı olmuştu. İlk iki oyun gibi değil. Açık dünyaya çevirip oyunu rezil etmişler. İlk iki oyunda hikaye mantığı çizgisel gibi ilerliyordu.
  • Borderlands 3 13 Mart'ta Steam'e geliyor.
    https://store.steampowered.com/app/397540/Borderlands_3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 27 Şubat 2020; 23:36:56 >

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Epicten almayı düşünüyordum şimdi beklemeye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Beyler bu 60 tllik epic kodu neyin nesi bende yok da.
    Bir kaç ay önce büyük indirimler yapıldı. O dönem herkese 60 TL kupon verildi. Site ve uygulama üzerinden gerekli sayfaya girince.
  • division 2 yi uplay üzerinden satın almıştır fakat iade edip epic üzerinden almak istiyorum.Uplay üzerinden iade süreci nasıl işliyor,iade etmek için ne yapmam gerekiyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hocam Epic'den alınan oyun, aynı zamanda Uplay'e de ekleniyor. İkisinde birden sahip olmuş oluyorsun. Epic'den almak daha kârlı.
    Nasıl ekleyeceğiz hocam yönetimini bulamadım.

• SonSadrazam kullanıcısına yanıt
    Epic hesabına Uplay'i bağla. Uplay uygulaması da açık olsun. Tarayıcıdan da giriş yap. Sonra oyuna tıklayınca Uplay'e ekleme kısmı geliyor.
  • Epicte kalan 60 liralık kuponla farcry 5 Gold edition aldım iyi mi ettim kötü mi ettim bilmiyorum Allah ıslah etsin bizi.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    ben de onu almayı düşünüyorum birkaç güne, iyi ettiğin kanaatine varırsan beni de cesaretlendir lütfen :)

7-8 yıl önce oynadığım far cry 3'ten sonra başka oyun oynamadım seriden (ilk ikisini daha eskiden oynamıştım), bu yüzden diğer insanlara olduğu gibi fazla tanıdık gelip erkenden sıkmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EceliYakın -- 28 Şubat 2020; 5:54:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

division 2 yi uplay üzerinden satın almıştır fakat iade edip epic üzerinden almak istiyorum.Uplay üzerinden iade süreci nasıl işliyor,iade etmek için ne yapmam gerekiyor acaba ?
    Eger oyunu aldiktan sonra uplay uzerinden indirdiyseniz, uplay iade kabul etmiyor. Anca pc gereksinimleri dusukse iade aliyorlar

• Ubisoft’un Ac Odyssey için yaptığı çakallığı gören var mı? Normalde gold edition’da deluxe + season pass olur. Ama bu pakette sadece season passvar ki bu season pass deluxe da içerir ama ultimate paketine atmışlar fiyatını da bayağı bir yükseltmişler.

Adamlar nasıl kaz yolacağını biliyorlar. Neyse 120₺’ye ac odyssey gold aldık. Steam’de 120₺’ imkansız gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.