Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
244.872
Cevap
1.828
Favori
11.240.236
Tıklama
Giriş
    1869 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Epic, 2020'de de bedava oyun vermeye devam edecekmiş.

hocam 3.parti oyunlardan sadece $30mil gelir elde etmişler. Demekki fortnite oynayanlar fazla sallamıyor, neyse biz oyuncuların işine geliyor surekli bedava oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 14 Ocak 2020; 20:12:41 >
    |
    |

Geçen sene yine böyle bir şey söylenmişti. O zaman bunun zor olacağını söylemiştik. Hala zor. Bundan yıllar sonra bunun olacağı kesin, ama bu zamanlarda yapmak çok zor.
    |
    |

@The Frost

her türlü haltı yeyip sonunda Camii'ye gelebilir İbrahim Tatlıses gibi sonra "Bak şu dünyanın halineeeeee, hiçkimseler çare bulmaz ölümeeeee....."

@Noctivagant

Fast and Furious değilmiydi o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Noctivagant , The Frost

Steam leveli bulut kapasitesini veya ekran görüntüsü alanını arttırmıyor diye biliyorum. Bununla ilgili bir kaynak var mı?

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Steam leveli bulut kapasitesini veya ekran görüntüsü alanını arttırmıyor diye biliyorum. Bununla ilgili bir kaynak var mı?

Alıntıları Göster
    Ben de arttırmıyor dedim hocam. Eskiden 4 GB alan vermişlerdi bunu 20ye çıkartmışlar sonra artış levelden değil bu yüzden. Sadece artış ile değil steam cloud ile de ilgili resmi bir kaynak yok anca haber siteleri, forumlar ve ilgili kişilerin tweetleri var.
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel

Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730

İzlediğim diziler için TV Time profilim
  • Yarbay
    6951 Mesaj
    GTA 4'ün neden Steam'den kaldırıldığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz gün ilginç bir durum yaşanmış Steam üzerinden GTA 4 satın almak isteyen oyuncular bunu başaramamıştı. Rockstar Games'in en beğenilen oyunlarından olan Grand Theft Auto IV bir açıklama yapılmadan Steam'de satıştan kaldırılmıştı. Büyük şaşkınlığa sebep olan bu durum için oyunseverler Rockstar Games'ten bir açıklama beklemişti. Beklenen açıklama geldi. GTA 4'ün neden Steam'de satın alınamadığı ortaya çıktı.

GTA 4'ün neden Steam'den kaldırıldığı ortaya çıktı
    Oyunun Episodes From Liberty City genişleme paketi Steam üzerinden satın alınabiliyor, ancak GTA 4 alınamıyordu. Bu duruma Microsoft'un Games For Windows Live platformuna desteği kesmesinin neden olduğu ortaya çıktı. GTA 4 PC için ilk olarak, Microsoft'un oyun platformu Games For Windows Live'da yayınlanmıştı. Rockstar Games, ABD Gamer'a yaptığı açıklamada; "Grand Theft Auto 4 aslında Games for Windows Live platformu için oluşturuldu," dedi. "Microsoft artık Games for Windows Live'ı desteklemediğinden, oyunun geçerli sürümünü satmaya devam etmek için gereken ek anahtarları üretmek artık mümkün değil. GTA 4'ü PC için dağıtmak için diğer seçeneklere bakıyoruz." ifadelerine yer verildi.

Kaynak
    |
    |

• Yarbay
    3238 Mesaj
    Epic'i istatistikleri yayımlanmış; 680 milyon dolar harcanmış store üzerinde. Bu adamlar hayatta peşini bırakmaz bu saatten sonra. Süper. Hala steam'in 7 ile 10'a biri kadar harcanmıştır diye tahmin ediyorum ama bu bile güzel başarı.
    https://www.epicgames.com/store/tr/news/epic-games-store-weekly-free-games-in-2020?sessionInvalidated=true

Orijinalden alıntı: Ridianod

Epic'i istatistikleri yayımlanmış; 680 milyon dolar harcanmış store üzerinde. Bu adamlar hayatta peşini bırakmaz bu saatten sonra. Süper. Hala steam'in 7 ile 10'a biri kadar harcanmıştır diye tahmin ediyorum ama bu bile güzel başarı.
    https://www.epicgames.com/store/tr/news/epic-games-store-weekly-free-games-in-2020?sessionInvalidated=true
    hocam 400 milyon fortnite sadece. 250milyon diger oyunlar. %12yi goz onune alırsak 30milyon anca yapıyor. Mesela Control e 10milyon verilmis exclusive olması icin.

Steam oyun satıslarından 4milyar kazanmıs 2017de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 14 Ocak 2020; 21:29:24 >

• Yarbay
    8045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Bu serinin her oyununu oynadım fakat hiç birisi Stronghold Crusader kadar atmosferik ve kullanışlı bir oyun olmadı benim için. Direk Stronghold Crusader HD alabilirsin tavsiyemdir. Şu zamana kadar oynadığım en uzun strateji oyunu. Baya sarar dikkat et

Alıntıları Göster
    Bahsi geçen oyunların hd sürümlerini veriyormuş hocam zaten bu paket. On tlye kaçmaz bu haliyle. İlk oyuna bakacağım şimdi boyutu da ufacık zaten.

• Binbaşı
    1764 Mesaj
    Onu bunu bırakında GTA IV Complete edition steam'den kaldırıldı. Şimdi bu oyunu steam olarak nereden temin edecez? Region lock'suz bölge kısıtlaması olmamış şekliyle.

Gg 'de buldum adam cd key yazmıs. Elimizde gift olarak mevcut deyip birde lock oyun vermeye çalışıyor.

Bana lock olmayan GLOBAL cd key lazım. Yokmu uygun fiyata alabileceğimiz bir yer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 14 Ocak 2020; 22:54:41 >

Hocam ben yılbaşı indirimlerinde gamebillet sitesinden gta 4 complete edition almıştım 14 TLye. steam key olarak geldi aktifleştirdim 22 saat oynadım, sıkıntı yok. bi kontrol edin derim
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    4380 Mesaj

10 TLlik Paketi aldığınızda bunlar geliyor hocam. Aldım ben
    |
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    8045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

10 TLlik Paketi aldığınızda bunlar geliyor hocam. Aldım ben

Alıntıları Göster
    Aynen öyle çok sevindim.
    |
    |

• Teğmen
    205 Mesaj
    İndirimlerde 100tl lik oyuna aldım listemde 20tl ve aşağı olanları aldım. Vice City, San Andreas, Liberty City, gta3 vesayre almışım eskiden ilaçlı oynamam nedeniyle ama gta4 indirime girmemişti 31tl idi almamıştım sonra alırım diyerek... şimdi ne olacak?

|
    |

Alıp sağda solda satmak için soruyorsan hiç bulaşma derim. Siteler bu konuda çok bilinçsiz, lock'suz diye alıyorsun kilitli çıkıyor sonra bir ton sorun.
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX590 SE Nitro+ | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO

SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: CM MasterBox MB520

Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition

Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    gta 4 de ve diğer eski oyunlarda bu bahaneyle GFWL windows live saçmalığının tamamen kaldırılması lazım. En basitinden, oyunu kayıt etmekte sorun çıkarıyor. Tamamen kullanıcı düşmanı sistemdi bu windows live.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam 400 milyon fortnite sadece. 250milyon diger oyunlar. %12yi goz onune alırsak 30milyon anca yapıyor. Mesela Control e 10milyon verilmis exclusive olması icin.

Steam oyun satıslarından 4milyar kazanmıs 2017de

Alıntıları Göster
    Epic Gamesin belki de en büyük gelir kalemi unreal Engine oyun motorudur. Epic launcherdan oranın mağazasına da bakabilirsiniz.

Her ay 5-6 ücretsiz asset paketi veriyor ayrıca epic, unreal Engine için. Fiyatları toplamı +1000 lirayı buluyor bazen verdiklerinin.

Oyun yapımı ile ilgilenmek isteyenler ekleyebilir. 1 yıldır ekliyorum, 100e yakın asset paketi oldu boşta duruyor. 😀

|
    |

• Yüzbaşı
    339 Mesaj
    Gta 4'ü illa steam kütüphanenize eklemek istiyorsanız türk telekom playstore bakabilirsiniz. Gta 4 30 lira. Complete 48 lira. 12 sene önce çıkmış bozuk oyuna bu kadar verilir mi derseniz eğer, illa arşivime koyacağım diyorsanız mecbur verilir. Gfwl'yi kaldırmakla felan uğraşmazlar. Oyun bir daha satışada sunulmaz. Hiç bir getirisi olmayacağı için güncelleme ile uğraşmazlar.

|
    |

@Loras Tyrell Haberim yoktu nasıl ve nereden topluyorsun Asset'leri? Detay verirsen herkes yararlanır.
    |
    |
    Bahsedilenler: Loras Tyrell

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX590 SE Nitro+ | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO

SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: CM MasterBox MB520

Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition

Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    3238 Mesaj

hocam dediğinizi anlayamadım. Fornite bedava oyun değil mi ? 400 milyon nasıl fornite ayırdınız acaba? 14 senelik store'u zaten 1 senelik store'un geçmesi beklenemez de fortnite olayını daha net anlarsak ne kadar ciddiye alıp almayacaklarını görürüz kanımca.
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.