Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12237. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 21 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.572
Cevap
2.720
Favori
21.295.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

AC Odyssey için iade talebi oluşturdum umarım Steam kadar hızlıdırlar. Yeminlen lanet okudum böyle sisteme. Geçen yaz, Far Cry almıştım onu hemen Ubisoft'a atmıştım Syndicate'i de atmıştım ama Odyssey ve 3. oyunun Remaster'ını hiçbir şekilde atamadım. Hata kodunu google'da aratınca birkaç kişide de hata olduğunu gördüm hem de bugün atmışlar ve AC Odyssey oyununda atmışlar. Ucuz mucuz ama işlevi sıfır. Steam dışında bundan sonra oyun satın almam.
    Son 24 saatte epicten ubisoft oyunları alan %90 üzerinde kişide bu sorun var öyle aç kapa ile webcache gibi zırvalarla çözülen bir durum değil. Epic tarafında sorun var. Ubisoft forumlarında şuan sadece bu durum konuşuluyor. Ya bekleyin bu sorun çözülene kadar ya da iade için desteğe ulaşın.

Edit: Ubi forumunda okuduklarıma göre saat 01.00den (+0 -22.00) itibaren epicteki yeni alınan ubisoft oyunları yavaş yavaş uplayde görünmeye başlanmış, görünmeyenlerde tekrar hesap bağlamayı yaparak bağlayabilirler denilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 27 Şubat 2020; 1:35:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Ark survival single player oynamak için bunu almak yeterlimi ?

Alıntıları Göster
    Yeterli hocam yeterli de, dünyada belkide tek başına oynanacak tek oyun ark olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 4e yönelmenizi öneririm. Ama ona erişemem veya ondan bıktım vs diyorsanız alabilirsiniz, onun kadar olmasa da iyi bi alternatif

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RE3 çok fazla aksiyon duruyor umarım puzzle ve hikaye unsurlarını azaltıp oyunu berbat etmemişlerdir aceleyle. Gerçi orijinal re3 de re2 ye göre daha bir aksiyon içeriyordu ama remake'da abartmışlar iyice sanki
  • Ms store ile oyun almak veya oynamak istemiyorum. Store en son sorunlu ve çağdışı idi, FH4 steam veya epic vs gibi düzgün bir oyun platformuna gelse düşünmeden alırım ama öyle bir imkan olmadığını için o seri haricindeki Nfs vs arcade yapımlarla kıyaslıyorum. Bide 60tl lik kodu aradan çıkarmak niyetindeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene cıkan adam akıllı oyun yok gibi geliyor bana oynayacak beni heyecanlandıracak bir oyun bulamıyorum.Cyberpunk ve dying light 2 bekliyorum o cıkana kadar cok var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Ms store ile oyun almak veya oynamak istemiyorum. Store en son sorunlu ve çağdışı idi, FH4 steam veya epic vs gibi düzgün bir oyun platformuna gelse düşünmeden alırım ama öyle bir imkan olmadığını için o seri haricindeki Nfs vs arcade yapımlarla kıyaslıyorum. Bide 60tl lik kodu aradan çıkarmak niyetindeyim.
    Hocam ms store u kullanmayin zaten , gamepass (beta) app problemsiz calisiyor. Oradan alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Ms store ile oyun almak veya oynamak istemiyorum. Store en son sorunlu ve çağdışı idi, FH4 steam veya epic vs gibi düzgün bir oyun platformuna gelse düşünmeden alırım ama öyle bir imkan olmadığını için o seri haricindeki Nfs vs arcade yapımlarla kıyaslıyorum. Bide 60tl lik kodu aradan çıkarmak niyetindeyim.
    Hocam ms store u kullanmayin zaten , gamepass (beta) app problemsiz calisiyor. Oradan alabilirsiniz

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için, Surge ilgimi çekmişti ve KOF yeni seri denemek istiyordum. KOF un gitmesi kötü olmuş benim için ama paket hala iyi, alacağım.
  • Beyler bu 60 tllik epic kodu neyin nesi bende yok da.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı döneminde 60 TL indirim kuponu verdi Epic. 80 TL ve üstü alımlarda kullanabiliyordun, kullandıkça tekrar 60 TL kupon veriyordu. Kuponların son kullanma tarihi Mayıs ayı.
    https://www.epicgames.com/store/tr/promotion/holiday-sale-2019
    kış indirimlerinde verdiler. 79,90 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL kupon verdiler. İlk başta da verdiler, yani her 79,90 TL üzerinde indirim kuponu uygulandı. En son da elimizde kaldı tabi haliyle. 1 Mayıs'a kadar kullanılma hakkı var. Aralık ayındaki indirimlerde ücretsiz de olsa oyun aldıysan hesabına eklenmiş olması lazım.
  • Bende yok ya. Aralık ayında askerdeydim ben hiç ücretsiz oyun da alamadım o dönem. Crew 2 alırdım olsaydı kısmet değilmiş neyse.
    Epic'te hediye sistemi olsaydı 30 liraya size alırdım vallahi. ben alacak bişey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Epic'te hediye sistemi olsaydı 30 liraya size alırdım vallahi. ben alacak bişey bulamadım.
    Eksik olmayın hocam. Şöyle bakındım ben de Crew dışında kayda değer bir şey bulamadım zaten.

Beyler peki en ucuz Fm 2019 keyini nereden buluruz? Ben fmde her yıl geriden giderim, ve ortalama 40 tlye key bulurdum. Bu yıl kırk tl dolaylarında bulamadım en ucuz 75 falan şu an. Üstüne koyup direkt 2020 alabiliyorum ancak gerek yok ben yine geriden gitmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 27 Şubat 2020; 10:54:43 >
  • https://store.ubi.com/tr/tom-clancy-s-the-division-2-tm-/5b06a3984e0165fa45ffdcc5.html#start=1

Beyler 13.5 lira gösteriyor alınır mı

• quote:

https://store.ubi.com/tr/tom-clancy-s-the-division-2-tm-/5b06a3984e0165fa45ffdcc5.html#start=1

Beyler 13.5 lira gösteriyor alınır mı
    Alınır -)

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Peki DLC 'leri almam şart mı daha sonra

• quote:

Peki DLC 'leri almam şart mı daha sonra
    Sart degil hocam.
    Standart icerik icin fazlasyla iyi bir fiyat. Xboxda 100 liraya almistim ilk ciktigi zamanlarda kardeslikle.

• Epic Store, Division 2'yi tekrar 15 TL yapar mı ki? Epic'ten alınca oyuna hem Epic'te, hem de Uplay'de sahip olmuş oluyoruz. Bu arada, Uplay'in 13,45 TL'lik fiyatı 3 Mart'a kadar geçerli.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.