Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GamerTurk , Sisyphus Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 38 Misafir (5 Mobil) - 34 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Geri kalan günler için keşfetten kart düşürmeyi bırakıcam bu saçmalıktan ve monotonluktan bunaldım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Telefona idle daddy programını kurun hocam, tek tıkla bir kuyruğun hepsini otomatik dolaşıyor.

• j.sahin kullanıcısına yanıt
    Oyun ile dizi arasında hiçbir paralellik yok. Diziyi izleyebilirsin. Hatta 1 ve 2yi oynamayacaksan karakterleri ve oyunun evrenini anlamak için dizi yardımcı bile olabilir.

Edit: Tabi şunu da eklemek lazım. Oyunları oynayanlar için dizi çerezlik. Pek yanına yaklaşamamış. Yine de fantastik dizi eksikliğinden hiç yoktan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 25 Aralık 2019; 21:27:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    dizi oyundan önce geçiyor, daha iyi bile olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwinextE kullanıcısına yanıt
    Hocam 38gb inmiş, iptal etmek çok zor geliyor :(

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

uplayde oyunun menüsüne girdiğimizde resimdeki gibi "yüklenmiş oyunları bul" seçeneği var, onu seçtiğimizde dosyaları gösteriyormuşuz. bu yöntemi denediğin hâlde yine de oyunu görmedi mi uplay?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 25 Aralık 2019; 21:33:4 >
  • In Time kullanıcısına yanıt

@In Time

birini deluxe öbürünü normal aldım. çok ta para bayılmaya gerek yok.:D

Dizinin ilk sezonunu bitirdim, sadece 3'ü oynayacaksanız diziyi izlemek sizin için faydalı bile olabilir. Kitapları okumadım, ekşide başlığında bir kaç yazarın yazdığına göre kitaptan bağımsız gitme durumu yok, Yennefer'e bir hikaye yazılmış o kadar. Witcher evrenini bilmeden daldım geçen yıl oyuna, keşke kitabını okusaydım, en azından 2. oyunu oynasaydım diyordum(ilk oyunu oynamaya çalıştım ama kılıç mekaniğinden bıraktım oyunu). Dizi bence güzel olmuş, kitabı okuyamam diyorsanız diziyi izleyin bence. Zaten dizideki olaylar 3. oyunda anlatılan olaylardan önce geçmiş olaylar, spoiler falan olmaz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Hocalarım çok teşekür ederim özellikle ayrıntılı bilgi verdiğiniz için tekrar tekrar teşekkür ederim.Zannediyorum oyundan önce izlemenin bir artısı da oyunun diziden daha iyi olması sebebiyle , oyunu sonradan oynamış biri olarak daha güzeli sona saklamış olucaz o zaman. Hemde öncesini anlatıyorsa fikir edinmek bakımından da oyuna hazır geçmiş olurum

Dizi > 1. Oyunun özeti > 2. Oyunun Özeti > 3. Oyun şu sıralama en ideali o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 25 Aralık 2019; 21:37:3 >

• Evet, yine de göstermiyor 20 küsür gb güncelleme istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

ac serisini hiç oynamadığım halde hem origin i hem de odysey i aldım. bağımlılık oldu benim için, hastalık. belki bir gün oynarım. :)

Hocam bence ikisini de oyna bu ikisi Assasin's Creed serisi içerisinde ayrı bir yere sahip ben Origins'e dlc'ler ile birlikte 100 saat harcadım ve deydi. Daha Odyssey'e başlayamadım işlerim dolaysıyla ama başlayacağım Ubisoft bu iki oyunla seriyi iyi toparladı.
  • Epicten Assassin's creed odyssey ultimate olanı aldım ama dlcleri hesapta göstermiyor herhangi başka bir şey mi yapmak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan441907

Telefona idle daddy programını kurun hocam, tek tıkla bir kuyruğun hepsini otomatik dolaşıyor.
    Güvenilir mi hocam

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Pc'de idle master mobilde bu programı kullanıyorum uzun zamandır, hiç problem olmadı. Zaten yaptığı işlem sakıncalı değil. Forumda başkaları da kullanıyordu, hiç sıkıntısı olanı görmedim.

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt

@SakuraiTomoki

bakalım nasip artık. oynayacak o kadar çok oyun bekliyor ki sırada. bir an gaza gelirsem ac serisine de başlarım. 2 hariç alayı var sanırım uplayde.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

@SakuraiTomoki

bakalım nasip artık. oynayacak o kadar çok oyun bekliyor ki sırada. bir an gaza gelirsem ac serisine de başlarım. 2 hariç alayı var sanırım uplayde.

Bu arada iki oyunun dlc'lerinide alsaydın iyi olurdu hocam iki oyunun dlc'leride çok güzel.
  • bob07 kullanıcısına yanıt
    UPLAYde ve oyun içinde gözüküyor.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Evet uzun bir süre daha hüsrana uğradık bilgilendirme için teşekkürler. 😭

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Bendede aylık 45tlye dönüşüyor satın alırken

• Teşekkürler.
  • Dying Light almayı düşünüyorum ama normal mi alsam Enhanced Edition mı kararsızım.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.