Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir (4 Mobil) - 17 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.316.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Her dönemde giriyordu indirime. Nisandan bu yana indirim almamış . 2 büyük indirim dönemini es geçmiş. Sizin şansınıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Bende de açılmıyor hocam artık indirimlerde Steam hariç her yer çöküyor. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Steam düzeldi bunlar başladı şimdi de . Merak ediyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Evet, %25 indirimle 31,87₺'ye düşmüş. Uzlamsal ses için Windows Sonic kullanıyordum. Neden bunun yerine Dolby Atmos kullanmalıyız, farkları ne olur? Satın aldığınıza göre bu konularda bilgilisiniz. Yorumlarınızı merak ettim.

Alıntıları Göster
    Hocam kesinlikle daha tok ve dolgun bir ses veriyor sesler daha dengeli ve gerçekçi

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bir seferlik mi satın alıyoruz yoksa aylık şeklinde mi?

• Ölücüler bu gece nereye vurgunluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Hocam kesinlikle daha tok ve dolgun bir ses veriyor sesler daha dengeli ve gerçekçi

Alıntıları Göster
    hocam bu ne işe yarıyor? müzik dinlerken falan işe yarar mı? sennheiser 4.30 kulaklığı var bende?

bide ömür boyu mı sahip oluyoruz 30 tl ye?

bu arada microsoftta bulamadım böyle bir uygulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Aralık 2019; 17:6:21 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Dolby access uygulamasını indirin uygulama üzerinden satın al çıkıyor.

• vpnle aldım ben ön satıştan, faturada tr seçtim herhangi bi sıkıntı yaşamadım ki launcher'a bağlı rdr de

• Steamde jetonları toplayınca verdiği indirim kuponu nedir? Hangi oyun yüzde kaç

• Yurtdışında millet resmen bedavaya oyun oynuyor, 2000 tl'ye en iyi sistemi dizip 500'e istediğin tüm oyunları aldığınızı düşünün, işte onlar öyle yapıyor. Bizse burada kuruş hesabı yapıyoruz.
  • Bansai! kullanıcısına yanıt
    29 TL indirim kuponu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam bu ne işe yarıyor? müzik dinlerken falan işe yarar mı? sennheiser 4.30 kulaklığı var bende?

bide ömür boyu mı sahip oluyoruz 30 tl ye?

bu arada microsoftta bulamadım böyle bir uygulama

Alıntıları Göster
    Tek seferlik alım hocam sonra sizin tamamen , modları var müzik oyun gibi ben rdr2 oynarken dolby açıyordum hep bende de artcis 3 var bir ara windows sonic sound açık kalmış sesler bi kötü gelmeye yankılı gelmeye başladı hemen alt-tab yapıp dolbyi geri ayarladım o ağaç sesi su sesi çok daha tok ve gerçekçi geliyor 3D olarak sesin nereden geldiği bile net

• quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Yurtdışında millet resmen bedavaya oyun oynuyor, 2000 tl'ye en iyi sistemi dizip 500'e istediğin tüm oyunları aldığınızı düşünün, işte onlar öyle yapıyor. Bizse burada kuruş hesabı yapıyoruz.

• Origin access kodu ölücüleri lafım size , bize de bıraksaydınız bi dene

• Redshift kullanıcısına yanıt
    o ne hocam? arctis 5 var bende de performans arttıran bir şey mi

• İngilizce bilen biri origin'e "şu fiyatları tr yapın" desin. Ne kadar ödüyeceğimizi anlıyoruz ne karttan ne kadar kesildiğini nedir bu.
    Multi hesapla 40 tane key alıyor "hırsızlıkmı" yaptık diyor. Site Bir kişinin 40 key almasını isteseydi tek hesapla 40 key verirdi.

Günün ölüye toprak atan adamı
  • artık şu sadece 1-2 key alıp ağlamalı yorumları atmasanız?:D insanlar istediği kadar key alabilir
  • Metro Exodus başlığına yazdım ilgilnen olmadı; Metro Exodus oyununun menüsünde toggle aim/zoom seçeneği var mı? Yani zoom yapmak için basılı tutmak istemiyorum, aç kapa şeklinde olsun, oyuna sahip olan biri bakabilir mi?
  • Şimdi 107 liraya aldınız mı sorunsuzca hocam? Hangi vpn i kullandınız? Ben de alayım 100 liradan aşağı bulunmaz ileride de

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.