Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zorrozorro Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.558
Cevap
2.720
Favori
21.293.850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar key olayı devam ediyor ama hiç bir şekilde vpn yemiyor. Farklı cihazlardan yaparsanız alabiliyorsunuz. Yani örneğin bilgisayardan + telefondan yaparak 2 key alabilirsiniz. Bunu sadece bilgisayar üzerinden nasıl çoğaltabiliriz bir fikri olan var mı?
  • milletçe sıkıntılıyız nedense.. görgüsüzlük diz boyu..

45. saniyeden sonra forumun hali..

• canım çekti bir daha aldım
  • LuNCoR kullanıcısına yanıt
    vpn ile uğraşmanız gerek yok telden uçak moduna al tekrar gir oluyor
  • Herhalde sahip olmadığın oyunları oynamak bir benim hoşuma gitmiyor hasta etti bu oyunlar beni .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    benim de hoşuma gitmiyor korsan oynuyormuşum hissi oluyor hangi oyunu indirsem 5 dk sonra kapatıyorum işin kötüsü şimdi bu oyunları steamden de almak istemiyorum bu servisler oyun alma zevkini bitirdi bir şey alacaksın bakıyorsun xbox gamepassde 1 lira başka bir şey originde diğeri uplay+ da falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

dün yatmadan önce 700 jeton vardı. şimdi 3488 jeton olmuş. detaylara baktığımda da steam bakiye alımını eklemişler jetona

Benimde 700dü dün gece şuan 3491 jeton olmuş.1 hafta önce 50 dolar wallet eklemiştim büyük ihtimalle onun için geldi.

Edit: 25 Kasımda 25 dolar , 12 Aralıkta 25 dolar atmışım.12 aralıkta yüklediğim 25 dolar için gelmiş jetonlar.25 kasımdakilere birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squixse -- 21 Aralık 2019; 11:18:26 >

• daha fazla gelmesi lazımdı ben 25$ ekleme yaptım bu kadar geldi. sınır bu sanırım
  • Ne alayım ne alayım diye oyunları gezerken farkına vardım. Bir iki büyük firma daha oyunlarını steamdan çekerse resmen piksel ve aç-aç oyunlarından başka birşey kalmıyor.
    Şimdi bile her sayfada bir iki elle tutulur oyun dışında gerisi elizabet
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Hocam alakası yok. Konu EA Games olunca tam tersi şekilde onlar bizi sömürüyorlar. Sims 4 ün her bir ek paketi 40 euro, eşya paketleri 20 eurodan satılıyor. EA Games'in neredeyse tüm oyunlarında durum bu vaziyette. Tam oyun parası verip, ek içeriklerini satın almadan ağız tadıyla doğru düzgün oyun deneyimi yaşayamıyorsun. Adamlar star wars oyunu yapıp, Darth Vader karakterini ekstra ücretle sattılar. Milyar dolarlık firmadan 3-5 ay üyelik almışız biz çok mu?
  • Hala veriyorlar.
    Biraderime de 2 senelik tamamladım.

Steami sildirir bu keyler.
    Keyleri vermeyi bitirsinler asıl siz o zaman görün forumun halini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lan hala bitmedi mi.

dün 4 senelik almıştım şuan şeytan dürtüyor bi 2 senelik daha al diye
  • https://games.steelseries.com/ucf/show/14032/boards/promotions/Giveaway/ea-origin-access-one-month-free-basic-trial-key-giveaway

Key muhabbetini yeni görenler.
    Sürekli üyelik açın.
    Mobilden her iki üyelikte bir veriyi aç kapa yapın.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Al al
    Ben ara ara alıyorum.
    Tiksindim biraz ala ala

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    valla onu soran kişi ben olmam onu belirtiyim

anında anlarlar hesap hareketlerinden
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    injustice 2 güzel ama online ölü 11 alın
  • Origin access fırsatını paylaşan arkadaşa çook teşekkür ederim.Ben ve arkadaşlarım faydalandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Al al
    Ben ara ara alıyorum.
    Tiksindim biraz ala ala
    Hocam üstü üste seri nasıl alınyor hesap aç vpn aç derken çok zaman geçiyor

• Adamlar ölücülüğün kitabını yeniden yazdılar
  • Ben en fazla 6 ay alabildim daha fazlasını almama izin vermiyor. Uçak modunu kapatıp açıyorum yine aynı.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.