Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz, Kayser, AntiLacc, Rektifier Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
244.867
Cevap
1.826
Favori
11.237.572
Tıklama
Giriş
    9381 Mesaj

Zaten 400 liraydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Satın aldırmama olayı Age of Empires II: Definitive Edition oyununda da vardı. Betasına katılmıştım. Oyun benim gözüküyordu. Para ile satın aldırmıyordu. Fakat oyun çıkış yapınca düzelttiler. Satın alınabilir hale geldi ve kütüphanemden kalktı. PES 2020'de de öyle olacaktır. Yakında düzeltirler.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Değildi. 209 TL olarak açılmış, sonra fiyatı artmıştı. Hatta bu bindirme olayı yüzünden ben HRKgame'den almıştım. 300 TL civarı sanıyordum ama 399muş.
    |
    |
    Johnny Silverhand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Experto Crede

bu vakıfbank kredi kartı ile nasıl alışveriş yapıyoruz humblebundle dan sürekli desteklemiyor diyor halbuki mastercard özellikli. Steamden oyun alıyorum devamlı Humblebundle dan almadı şuan. İnternet alışverişlerine açık bu arada kartım.
    Yurtdışına alışveriş yaptırmıyor o banka. Steamde boacompara üzerinden alıyorsan eğer, boacompara iyzico üzerinden alıyor parayı. Yurtdışı alışverişi gibi olmuyor. Kamu bankalarının ne kadar kötü olduğunu bildiğimden müşteri hizmetleriyle felan hiç uğraşmadım. Başka bankayla hallediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hocam valla mesajınızı görüp aldım teşekkürler
    |
    |
    ps3xbox360 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    prison architect i 12.5 tl den yıllarca almamak için mücadele verdim ama sanırım artık 6 liraya alınır gerçi hala kötü hissediyorum çünkü oynıcak olsam 6 liraya xbox game pass alıp ordan oynarım ama aynı hissi vermiyor nedense gamepass ile oynarken oyunun demosunu yada korsanını oynuyormuşum hissi oluyor en azından steam var olan oyunlar için

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Değildi. 209 TL olarak açılmış, sonra fiyatı artmıştı. Hatta bu bindirme olayı yüzünden ben HRKgame'den almıştım. 300 TL civarı sanıyordum ama 399muş.
    Bazı oyunlarda Steam ve Uplay platformları sonradan fiyat yükseltme olayını yapıyor. Sinir edici bir durum. Division 2 de oldu mesela. Uplay oyunu ön siparişe çıkardığında önceleri Steam'de de oyun olacak gibi görünüyordu. Orada da sayfası vardı sadece fiyat gözükmüyordu. Uplay'de fiyat 209 TL di. Ben Steam de nasılsa çıkacak diye bekledim aylarca. Oyunun çıkmasına yakın zaman kala Ubisoft oyunu tamamen Steam den çekti ve Uplay'de de fiyatı 309 TL çıkardı. Ben de alamadım. Division 2 Steam de istek listemdeydi ondan dolayı net biliyorum Steamde'de bir ara satmayı düşündüklerini sonra oradan oyunu çektiklerini.

• Yarbay
    3105 Mesaj

Almayı planladığım fakat değişmez diye almayıp pişman olduğum Heavy Rain var benim. Şimdi de inat ettim 40 TL altına düşmeden almayacağım ama düşecek gibi de değil pek. Epic'in gazı biraz kaçtı, güzel bir indirim patlatsalar iyi olur. O Ubisoft'un da Allah belasını..
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sizde çok ağır mezarcıymışsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mezarcılık değilde daha çok az ve öz alım yapmaya çalışıyorum yani misal şimdi prison a 6 tl verinceye kadar daha çok istediğim bir oyunu 6 lira indirimle alıyormuş gibi düşünerek almayı seviyorum istediğim her oyunu almaya kalkınca genelde hiç birini adam gibi oynamıyorum hep daldan dala geçiş oluyor
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11051 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Almayı planladığım fakat değişmez diye almayıp pişman olduğum Heavy Rain var benim. Şimdi de inat ettim 40 TL altına düşmeden almayacağım ama düşecek gibi de değil pek. Epic'in gazı biraz kaçtı, güzel bir indirim patlatsalar iyi olur. O Ubisoft'un da Allah belasını..
    Ben de almadım Heavy Rain. Ben başka bir oyun vardı onu almıştım ve sonra iade ettim. Onu alacağıma keşke Heavy Rain alsaydım
    |
    |

Ücretsiz eklenen sürüm Lite çıktı.
    Sonradan mağaza sayfalarına eklediler:
    https://store.steampowered.com/app/996470/
    |
    |
    xymox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1816 Mesaj
    Origin access basic 1 euro'ya düşmüş.
    |
    |

1 aylık birşey oynamak için alayım dedim ama benlik bişi yok. bf5, bf1'im zaten var, belki star wars jedi fallen order oynarım 1 ay dedim ama o da basicte yokmuş. fifa 19 var oynayabileceğim bi tek. basic access pek ilgi çekici değil
    |
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.fanatical.com/en/game/resident-evil-2-biohazard-re-2
    https://www.fanatical.com/en/game/devil-may-cry-5
    https://www.fanatical.com/en/on-sale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VenomSV -- 11 Aralık 2019; 20:34:37 >

• Teğmen
    102 Mesaj

Ek olarak
    Profilden oyunlara tıklayıp kütüphaneye girin director cut versiyonuna tıklayın ekranda çıkan kutunun üstünde more yazıyor ona tıklayıp serial key'e girin. Orada wasteland 1'in keyi de var. Yani 3 oyun almış oluyoruz.

Kaynak:https://www.steamgifts.com/discussion/OcDBQ/free-gog-wasteland-2-directors-cut-digital-classic-edition-3-games-1-giveaway

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 11 Aralık 2019; 20:49:27 >
    |
    |
    Rapator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• cdkeys sitesinde daily deals kısmında daha uygun sanırım 10 pound bile değildi ikisi de
    |
    |
    VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.