Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12068. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 37 Misafir - 40 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ben siteye bile giremiyorum neden olabilir ?
  • Bundan bir şey çıkacak ama neyse fazla almayın bari keyler yenilenip duruyor.
  • Origin mi çöktü yoksa her zamanki hali mi
  • Username için ne kullanıyorsunuz da kaydediyor gösterdiği işaretleri kullansam bile kabul etmiyor
  • patladı galiba
  • battlefield 1 indirdim bile oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kasım 2020'ye kadar aldım, 2 tane de arkadaşıma aldım. hola vpn kullanmanızı tavsiye ederim. yüzlerce ülke var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

herkese iyi geceler beyler
    hocam fake mail adresleri nereden buluyorsun? sonuçta aktivasyon işi falan da var kafadan sallasak olmuyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam fake mail adresleri nereden buluyorsun? sonuçta aktivasyon işi falan da var kafadan sallasak olmuyor ki?

Alıntıları Göster
    nette tek kullanımlık mail siteleri var. yazınca çıkıyor zaten. oraya geliyor aktivasyon mailleri problemsiz.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam windscribe'in chrome eklentisini kullanıyorum ben, bazı ülkelerde sorun oluyor ama şu ana kadar 15 tane aldım Bu arada haber veren arkadaşa çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Urban Vpn ile nisana kadar aldım hocam ben
  • Ayı gibi sarıcak coop oyun lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Fallout 76 Steam için bekleyen bir arkadaş vardı.Seneye geliyormuş.Erteleme yemiş.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fallout_76_Steame_Onumuzdeki_Yil_Gelecek-98131.htm

Bethesda Softworks bir ara PC oyunlarını sadece Bethesda.net üzerinde satışa sunmaya kararlıydı fakat daha sonra fikir değiştirerek RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein: Cyberpilot, DOOM Eternal ve Fallout 76'nın Steam'e geleceğini duyurdu.

Fallout 76'nın aslında bu yılın sonlarında Steam'e gelmesi bekleniyordu fakat ertelendi.

Fallout 76'nın Wastelanders güncellemesi de 2020'nin birinci çeyreğine ertelendi.
    Bendim, teşekkür ederim. 8 dolara satılıyor şuan. Sanırım beklemeye gerek kalmadı :)

• beyler bu kadar insan aldı bari a way out beraber bitirecek varsa bitirelim oyunu oynamayı uzun süredir istiyodum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

vpnleri çalışmayanla bir taktik. evdeki akıllı telefonlarınız kendi internetleriyle de 2 tane kod alabilirsiniz.

bizim evde 4 tane hat var. 4x2=8 ay. + 2 tane de ev internetimin ipsi ile aldım. etti 1 yıl .

allah bereket versin
    Modemi kapatıp açarak IP'yi sürekli değiştirebilirsiniz. Bu şekilde VPN kullanmadan 2+2+2+2... alırsınız. İşsiz ölücüler varsa denesin %99 çalışır.
  • VPN niye kullanıyorsunuz? Telefondan mobil veriyi kapa aç yapın IP değişir zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane de ben kaptım. Fazla abartmaya gerek yok.
  • 24 ay alıp bıraktım. Arkadaşın dediği gibi mobil veriyi kapat aç yapınca ip değişiyor.

Bu kodların geçerlilik süresi nedir beyler?

• ben vpnsiz çatır çatır yapıyorum valla telefomunun kendi mobil internetiyle.

sadece 2 hesapta bir telefonumun interneti açıp kapıyorum o kadar
  • Bitse de kurtulsak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.