Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD , mempa , darth hede , ultrAslan187 , mempa Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
349.478
Cevap
2.720
Favori
21.286.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yılbaşı indirimlerinden beri takip etmiyorum para gitmesin diye. Kaçırdığımız büyük balık oldu mu acaba?
  • Dijial ne yahu dijital yapın şunu ille değiştirilecekse =)

Bir de Amazon'dan aldığım Crysis keylerini Origin kabul etmiyor sizde de var mı böyle bir sorun? Varmış ve açıklamada yazmışlar; işte bu kötü oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 19 Ocak 2012; 23:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shumin

Dijial ne yahu dijital yapın şunu ille değiştirilecekse =)

Bir de Amazon'dan aldığım Crysis keylerini Origin kabul etmiyor sizde de var mı böyle bir sorun? Varmış ve açıklamada yazmışlar; işte bu kötü oldu :D

Live support'a iletişim kurarsanız eklerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson King

Başlığın değişmesi iyi olmuş. :)
    Yılbaşı indirimlerinden beri takip etmiyorum para gitmesin diye. Kaçırdığımız büyük balık oldu mu acaba?

yok hep kıytırık oyunlar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Orijinalden alıntı: shumin

Dijial ne yahu dijital yapın şunu ille değiştirilecekse =)

Live support'a iletişim kurarsanız eklerler

Vallahi hemen kurdum ama cevap gelmedi henüz ORigin'den, bakalım umarım eklerler.
  • Başlğın değiştirilmesini rica etmiştim eğiştirmişler yazarken yanlış yazmışım sanırım
  • Arkadaşlar Amazondaki Bulletstorm Origin'de aktifleştirebilyormu? Yoksa sadece GFWL mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 20 Ocak 2012; 11:34:36 >
  • yeni başlık daha güzel olmuş, sadece steamde yoktu fırsatlar
  • ben de diyorum alla alla ben böyle bi konuya abone olduğumu hatırlamıyorum neyse mantıklı başlık olmuş
  • hala dijial yazıyor
    Dijital olarak düzeltilsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

hala dijial yazıyor

başka işiniz kalmadı şimdi başlık düzeltilsin diye isyan çıkaralım.
    Konu sahibi yapmış bir hata olabilir insanlık halidir. En kısa zamanda zaten siz söylemesenizde gelip değiştirecek başlığı. Hala nie bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum. Dijial olunca msj yazamıyon mu konuya ?
    Konu sahibi belkide senin benim gibi 7 / 24 forumda olamıyor değilmi ? Bırak bak dalgana sen konu başlıgı elbet düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Arkadaşlar Amazondaki Bulletstorm Origin'de aktifleştirebilyormu? Yoksa sadece GFWL mi?

Origin Bulletstorm key kabul etmiyor; Origin'den satın alınmadığı sürece Bulletstorm'u Origin'e ekleyemiyoruz... GFWL yüzünden 1.5 saat oyuna girmekle uğraştım; sonunda onlie hesap olabildim bir daha GFWL oyun alırsam ne oluyum (Artık ayarladım tabi bundan sonra sorun çıkartmayabilir diğer oyunlarda ama gıcık bir sistem)

Bu arada başlığın dğeişmesi iyi olmuş artık Amazon indirimleri de konu saptı vs. diye konuşmamak zorunda dğeiliz

• bugünün amazon indirimi bulletstorm.

tek kuponla beklemeye devam benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

quote:

Arkadaşlar Amazondaki Bulletstorm Origin'de aktifleştirebilyormu? Yoksa sadece GFWL mi?

Origin Bulletstorm key kabul etmiyor; Origin'den satın alınmadığı sürece Bulletstorm'u Origin'e ekleyemiyoruz... GFWL yüzünden 1.5 saat oyuna girmekle uğraştım; sonunda onlie hesap olabildim bir daha GFWL oyun alırsam ne oluyum (Artık ayarladım tabi bundan sonra sorun çıkartmayabilir diğer oyunlarda ama gıcık bir sistem)

Bu arada başlığın dğeişmesi iyi olmuş artık Amazon indirimleri de konu saptı vs. diye konuşmamak zorunda dğeiliz

Ben de Bulletstorm'u Origin'e ekleyemedim, EA Chat destek sayfasına girip oyunu Origin'e eklemelerini istedim, destek personeli anahtarın hatalı oluğunu Amazon ile kontak kurmamı istedi, eğer anahtar GFWL anahtarı ise EA destek sorumlusu neden böyle bir şey dedi onu anlayamadım, bu arada size bir hediyemiz var dedi ve Origin Store'da kullanabileceğim %15 indirim kuponu kodu gönderdi, ilginç :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahrasa -- 20 Ocak 2012; 12:26:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

hala dijial yazıyor

başka işiniz kalmadı şimdi başlık düzeltilsin diye isyan çıkaralım.
    Konu sahibi yapmış bir hata olabilir insanlık halidir. En kısa zamanda zaten siz söylemesenizde gelip değiştirecek başlığı. Hala nie bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum. Dijial olunca msj yazamıyon mu konuya ?
    Konu sahibi belkide senin benim gibi 7 / 24 forumda olamıyor değilmi ? Bırak bak dalgana sen konu başlıgı elbet düzelir.

bu dijial meselesi beni derinden etkiledi
    gece uyuyamıyorum uyusam da kabuslar görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

quote:

Teşekkür ederim. O zaman ben de almaktan vazgeçiyorum.

• Arkadaşlar şimdi ucuz oyun siteleri neler.

Ben bir tek Steam kullanıyorum. Amazon vb isimler geçmiş. Origin de de pek indirim görmüyorum.

İsimleri bir verin de hepsine bir üyelik açıp takip edeyim. Daha kolay oluyor.
  • burdan birkaç ucuz oyun almıştım hem de steamwork

http://www.gamersgate.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 20 Ocak 2012; 13:05:38 >
  • Ps3 için de oyun alınıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Arkadaşlar şimdi ucuz oyun siteleri neler.

Ben bir tek Steam kullanıyorum. Amazon vb isimler geçmiş. Origin de de pek indirim görmüyorum.

İsimleri bir verin de hepsine bir üyelik açıp takip edeyim. Daha kolay oluyor.

burayı da unutmamak lazım

http://www.g2play.net
  • 
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.