Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nacila , Kayser , acemiteknolojist Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 26 Misafir Kullanıcı, 26 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 2 Android )
245.685
Cevap
1.829
Favori
11.384.753
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2791 Mesaj
    anca ucuz olduğu için alınır yoksa 3 varken bc2 oynanmaz

Orijinalden alıntı: Silphatos

tonlarca insan hala multi oynadığına göre vardır bir hikmeti. bu tarz oyunların modası kolay kolay geçmez. her türlü oynanır. 7$ a veya 2$ a on numara online fps daha ne istiyosunuz. İmkanı olanlar bc3 oynayabilir tabi. o da mükemmel.

Orijinalden alıntı: recep1986

quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

tonlarca insan hala multi oynadığına göre vardır bir hikmeti. bu tarz oyunların modası kolay kolay geçmez. her türlü oynanır. 7$ a veya 2$ a on numara online fps daha ne istiyosunuz. İmkanı olanlar bc3 oynayabilir tabi. o da mükemmel.

yani allah için counter hala oynanıyorsa her oyun oynanır
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

• Yarbay
    4967 Mesaj
    quote:

yeni hediyem. elinde olmayanlar için güzel bir fırsat.

2x Dota 2 karşılığında Assassin's Creed: Revelations veririm. İlgilenen ve elinde olan varsa bana ulaşsın. SteamID: recep1986

birşey çıktıgı yok 130 çekilişe katıldım, Sonuç 0

Edit: 120'miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 18 Ocak 2012; 11:38:38 >

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

• Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

yeni hediyem. elinde olmayanlar için güzel bir fırsat.

2x Dota 2 karşılığında Assassin's Creed: Revelations veririm. İlgilenen ve elinde olan varsa bana ulaşsın. SteamID: recep1986

birşey çıktıgı yok 130 çekilişe katıldım, Sonuç 0

Edit: 120'miş.

ben de 120 giriş 0 sonuç. madem bi şey çıkmıyo ben de elimdeki fazlalıkları millete hediye ediim de hayrım dokunsun istedim.
    |
    |

• Yarbay
    2152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

arkadaşlar ben zamanında half life 2 almıştım kutulu.oynayıp bitirmemiştim.tabi o zamanli steam account um neydi hatırlamam mükün değil.şimdiki kullanıcımla da key i aktif edemiyorum başka kullanıcıda kayıtlı diyor.bunu nasıl çözerim

Steam'e ticket at, elindeki oyun kutusunun ve keyin resmini çekip ticket'a ekle. Hesabının kullanıcı adını bilmesen bile yardımcı oluyorlar.

Bu yöntemle oyunu yeni hesabına ekleyemezsin ama en azından eski hesabında orjinal oynarsın
    |
    |
    |
    |

Rockstar Warehousedan Max Payne 3 Special Edition almak istiyorum, Trükiye'ye gönderim var mı varsa nasıl buraya glemesini sağlayabilirim?

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Arkadaşlar konuyla alakasız ama ön sipariş vereceğim Mp3ü cevap almalıyım o yüzden konu açsam ceavp geç gelir vs bu yüzden burada soruyum cevabı alıyım sileceğim;

Rockstar Warehousedan Max Payne 3 Special Edition almak istiyorum, Trükiye'ye gönderim var mı varsa nasıl buraya glemesini sağlayabilirim?

Hocam öncelikle Max Payne 3 hazirana ertelendi maalesef, aklında bulunsun önsipariş verirken ona göre tarih belirlersin.

İkinci olarak Rockstar Warehouse'u bilmem ama shopto, zavvi, thehut, sendit Türkiye'ye gönderim yapıyor. Bunları tercih etmeni öneririm.

• Yarbay
    2152 Mesaj
    Bu arada Rockstar Warehouse'da Max Payne 3 için "This product can only be shipped within North America" yazıyor şimdi farkettim.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Arkadaşlar konuyla alakasız ama ön sipariş vereceğim Mp3ü cevap almalıyım o yüzden konu açsam ceavp geç gelir vs bu yüzden burada soruyum cevabı alıyım sileceğim;

Hocam öncelikle Max Payne 3 hazirana ertelendi maalesef, aklında bulunsun önsipariş verirken ona göre tarih belirlersin.

İkinci olarak Rockstar Warehouse'u bilmem ama shopto, zavvi, thehut, sendit Türkiye'ye gönderim yapıyor. Bunları tercih etmeni öneririm.

Ertelendiğini biliyorum; ama bu özel paketin son sipariş tarihi 2 nisan; yani hazirana kadar şans yok ve şimdiden sipariş verip önce gönderilicekler arasına girmeliyim ki erken sahip olaibliyem Ama galiba alamayacağım speciali büyük ihtimal Anahtarlık heidyeli ön sipariş bkaacağım ama onun da daha uzun bir süresi var 2 nisana kadar düşünüyüm o zaman

• Binbaşı
    1313 Mesaj
    arkideşler çok yabancıyım ya :(
    siz hediyeler alırasınız kıskanıyorum bea sizi :D
    napcaz netcez bi yol gösterin bana :D

Şereftir Senle Bu Yolda Yürümek..Birgün Değil Hergün BEŞİKTAŞK

GT :mstfyldz
  • Yarbay
    2152 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Ertelendiğini biliyorum; ama bu özel paketin son sipariş tarihi 2 nisan; yani hazirana kadar şans yok ve şimdiden sipariş verip önce gönderilicekler arasına girmeliyim ki erken sahip olaibliyem Ama galiba alamayacağım speciali büyük ihtimal Anahtarlık heidyeli ön sipariş bkaacağım ama onun da daha uzun bir süresi var 2 nisana kadar düşünüyüm o zaman

Şöyle bir durum da var, 75 Euro üstü alışverişler gümrükte takılıyor. Yani Special Edition kesin takılır başına çok iş açar.

@recep1986 evet, Tf2 orange box'ı ekleyince premium oluyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    903 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

Herkes her istediğini yazabilir tabii. Ne diyorsunuz hiç bir şey anlaşılmıyor mesajdan.
    quote:

Orijinalden alıntı: shumin

quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

Herkes her istediğini yazabilir tabii. Ne diyorsunuz hiç bir şey anlaşılmıyor mesajdan.

aslına bakarsan bende anlamadım kendi yazdığımdan :D

şu olaylarınıza çok yabancıyım..
    hediye vs. alıyorsunuz kıskanıyorum sizi..
    neler yapmamız gerekiyor bunu bi anlatabilirmisiniz..

oldumu ? şimdi anlayabildin mi *
    |
    |

Şereftir Senle Bu Yolda Yürümek..Birgün Değil Hergün BEŞİKTAŞK

GT :mstfyldz
  • Yüzbaşı
    903 Mesaj
    Oldu mu? Bir düşüneyim oldu diyebilirim hatta bu sefer yazdıklarını anladım ama cevap vermek istemiyorum. Verecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum hatta.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

bugünün amazon oyunu BC2 yumulun

$6,99 kuponu olana $1,99. vietnam indirimde değil ama

*link de vereyim yine nerdeydi bulamadım muhabbeti olmasın: burda

Bildirim için teşekkürler.

• Yüzbaşı
    383 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

arkadaşlar ben zamanında half life 2 almıştım kutulu.oynayıp bitirmemiştim.tabi o zamanli steam account um neydi hatırlamam mükün değil.şimdiki kullanıcımla da key i aktif edemiyorum başka kullanıcıda kayıtlı diyor.bunu nasıl çözerim

Başka bir steam hesabında aktif edilmişse steam ile kullanamazsınız sanırım. DVD ile kurup normal yollarla bitirin.

pfffff. teşekkürler kardeş

Elinizde key varsa steama ticket atın yazın bişeyler işte account bilgilerimi hatırlamıyorum diye kanıt olarak keyin ve kutunun fotoğrafını çekip gönderin. O zaman bilgileri verirler.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    19 Not
    Ulan 50 $'a aldığım oyun 1 $'a düştü gözümün önünde
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.