Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 , to9y Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bende aynı durumdayım. 10 gün oldu daha bir oyun oynamadım accessden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

gog galaxy 2.0 ile oluyor mu? more seçeneği yok extras var. orada da dediğiniz gibi serial keys çıkmıyor.
    redditte olmuyor demişler. sadece web sitesi üzerinden oluyor sanırım.https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/e97k7g/gog_wasteland_2_directors_cut_free100/fah1i8y?utm_source=share&utm_medium=web2x
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    yaptım simdi web sitesi üzerinden. tesekkür ederim. gog galaxy 2.0 indirme linki gelmişti gmailden. onu indirdim simdi bütün hesapları bağladık da bunun işleyişi nasıldır?

- Oyuna girince ilgili platformu açmak gerekecek mi?
    - başarımlar ilgili platformlarda da gözükecek mi ?
  • quote:

yaptım simdi web sitesi üzerinden. tesekkür ederim. gog galaxy 2.0 indirme linki gelmişti gmailden. onu indirdim simdi bütün hesapları bağladık da bunun işleyişi nasıldır?

- Oyuna girince ilgili platformu açmak gerekecek mi?
    - başarımlar ilgili platformlarda da gözükecek mi ?
    Ben bir süredir kullanıyorum.

Evet o platform üzerinden açıyor.
    Başarımlar gözüküyor ss aldığınızda onlar falan da kaydedilyor. Hatta steam oyun içi arayüze dahi ulaşabiliyorsunuz.
    peki güvenilir bişey mi patlamasın hesaplar
  • quote:

peki güvenilir bişey mi patlamasın hesaplar
    Hocam CDP'ye güvenim tam vallaha
    insallah bakalım xbox a kadar hepsini attım bi tek psn yok
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    3 ay bedava Spotify vereyim hocam size konuyu yeni açtım sayılır
  • imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş. 75 TL civarında ikisi de.
    Bir süredir bende kullanıyorum ve ara ara eklediğim hesaplardan çıkış yapıyor kendi kendine. Daha sonra tekrar bağlamam gerekiyor tüm hesapları. Bu sizde de oluyor mu? Beta olmasından dolayı anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

Bir süredir bende kullanıyorum ve ara ara eklediğim hesaplardan çıkış yapıyor kendi kendine. Daha sonra tekrar bağlamam gerekiyor tüm hesapları. Bu sizde de oluyor mu? Beta olmasından dolayı anladığım kadarıyla.
    Hiç yaşamadım hocam, sadece steam ve epic bağlı bende. Onlar ile ilgili sorun da yaşamadım.
    Açıkçası kullanmaya başladığımdan beridir oluyor bende ve artık sürekli hesapların şifresi girmekten gına geldi dolayısıyla kullanmayı bıraktım bir süredir. Biraz düzelsin kullanmaya devam edeceğim. Bütün hesapları bir platformda görmek güzel sonuçta.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Nerede
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Browser'dan girince ilk ay'a özel 1 euro görünüyor. Son gün 16 Aralık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Nerede
    Origin'in kendi uygulamasından.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    MoÇü kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bana gözükmedi, zaten üyeyim diye herhalde
  • Wasteland 2 Gog Galaxy 2.0 da gözüküyor mu oyunu aldım ama gözükmüyor bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Teşekkürler bana gözükmedi, zaten üyeyim diye herhalde
    Olabilir sıkıntı yok. Alacak olan varsa aldıktan sonra tekrar iptal etsin ay sonu 4 euro çekmesin.

Geçen ay access basic'i beleşe verince Titanfall 2'yi oynamıştım. Oynamayı düşünenler olursa kesinlikle tavsiye ederim uzun süredir senaryo modundan bu kadar keyif almamıştım efsane gerçekten. Multiplayer'i de çok güzel. Oyuncu konusunda da sıkıntı yok şuan için.
  • PES 2020 Demo'suna sahip idim pekala oynanabiliyordu şimdi 23GB'ye ne indirdi bu baktım demo'dan bi farkı yok?
  • Ne olurdu şu Access Basic'de A Plague Tale: Innocence da olsa. Vampyr, Plague Tale, Dead Space 3, Saboteur falan 1-2 ayda aradan çıkardı herhalde.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.