Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 , falldownnn , mrF_T Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 60 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 59 Mobil Kullanıcı ( 59 Mobil Cihaz )
245.952
Cevap
1.836
Favori
11.412.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

quote:

Orijinalden alıntı: ApistoGraMMa

Sonunda bende kaptım bir tane orc must die
    ati'yi seviyorum

Atıyi seviyorum derken benim ekran kartım da ATI ama markası HIS diye bulaşmadım bildiğim kadarıyla Sapphire bir ekran kartı markası; eğer ki kasıt ATI kartsa ve şimdi bittiyse vereceğim tepki bu olur...

ati readon hd 4670 kartım var sappire select club'e üye oluyorsun kartın seri numarası ile.Oyunu seçip get it now yapıyorsun.
    Sanırım sen kaçırmışsın
    |
    |

• Yüzbaşı
    919 Mesaj
    Peki bu kartın numarasını kutusundan başka bir yerde bulma şansımız var mı? Kutusunu 3 yılda anca bulurum bleki de bulamam...

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Peki bu kartın numarasını kutusundan başka bir yerde bulma şansımız var mı? Kutusunu 3 yılda anca bulurum bleki de bulamam...

Bak bende o durumda kaldım ama ben kutudan bulmak istiyordum tabi, ekran kartının üstünde yazıyor. Siteye üye ol zaten çıkar karşına kod girme yeri orada kodun nerede olduğunu resimle gösteriyor.

@gD
    |
    |

15 dolar yada oyunla takas yapabilirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: yasarta

origin oyunlarını diğer disklere nasıl atıyoruz.? bf3 taşımak istiyorum

Origin games'teki dosyaları taşımak gerekiyor sanırım.

EA hala adam akıllı bir backup alma seçeneğini eklememe konusunda diretiyor nedense.
    |
    |
    |
    |
    Amazon'da kod kalmadı yahu bilseydim böyle güzellik yapacak Amazon daha çok oyun alırdım vaktinde. Hatta ödeme yaptığınızda ve ödeme kabul olmadığında dahi kod gönderiyorlardı. Ben sanmıştım ki klasik Türk mantığıyla promosyon kodu indirimli ürünlerde geçerli olmayacak fakat öyle olmadı. Neyse artık bir daha ki sene unutmayız bunu =)
    quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

arkadaşlar okuduğunuzu anladığınzdan şüphe etmeye başladım. Ben amazondan alışveriş nasıl yapılır derken, bir püf noktası varmı yokmu bunu öğrenmek istedim. yoksa mevcut formlara nasıl yazdı yazıldığını yada linklere nasıl tıklandığını sormuyorum. kimse de bunları sormaz, soran dil bilmiyodur bu kadar basit.

sadece "amazondan alışveriş yapmak için geçerli bir amerika adresi bulmak zorundasın" yazsanız bu kadar tantana olmicaktı. bunu da kimse bilmek zorunda değil.

"amazondan alışveriş nasıl" diye arattığımda 2007 de açılan konu çıkıyor, adamlar kargo geyiği yapmış ortada bilgi yok ben napiyim? Neyse. Tekrar yazıyorum faydamız dokunsun.

amazondan dijital oyun alışverişi yapmak için geçerli bir amerika adresi bulmak zorundasınız, diğer kısımlar bütün sitelerdeki prosedürle aynı

dostum niye kabul etmiyorsun. şu konuya geriye doğru bak bakalım. son 3-4 sayfada en az 5-6 kişi demiştir bu usa adresi olayını. adresler de yazıldı. tamam uzatma artık

kabul edilmicek birşey yok. evet üşenmedim şimdi baktım sadece bir 1 kişi yazmış arada kaynayan cinsten. böyle şeyler olur tamam da, burada bir insana cevap verirken takındığınız tutum insanın yüzüne tükürür cinsten. dediğim gibi kimse kimseyi zorlamıyor yazmak zorunda değilsiniz ama yazacaksanız da ADAM GİBİ yazın zor değil. ha bunu da beceremiyorsanız sorun yok. herkes kendi kişiliğini üslubunda gayet açıkca yansıtıyor, neyin ne olduğunu görüyoruz.

daha da birşey yazmicam. siz okuduklarınızı anlamadan cevap yazdıkça saçma tartışmaya dönüyor bu.

amazon'dan nasıl alışveriş yapılacağıyla ilgili google'dan bir aramayla onlarca sayfaya ulaşabilirdiniz. Hem basit bir sistem hem de sorularınızın cevapları zaten internette var, bu sayfada defalarca da şu usa adresi muhabbetinin döndüğünü konuyu takip ettiğimden biliyorum.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/m_122315208//tm.htm#122315208

• Yüzbaşı
    903 Mesaj
    Amazon'dan Dead Space 2 alan arkadaşlara sorum olacaktı. Üstte bir arkadaş bahsetmişti bana ikinci cd key geldi diye aynısı bana da oldu şu an. Daha doğrusu ikinci cd key değil şöyle gerçekleşti. Amazon Library'e girdim ve Dead Space 2'de view product key yazısını gördüm tıkladığımda eski keyim ile aynı olmadığını fark ettim. Eski keyim Amazon library'de gözükmüyor fakat Origin'de oyun duruyor. Yeni key ne alaka şimdi? Bilgisi olan var mı acaba? Amazon ne yaptı bir tane daha mı key verdi ne oldu bilemedim. Bu eski key sorun olmaz değil mi?

Edit: Galiba eski keylere oyuna girerken invalid diyormuş. Oyun yüklensin bir deneyeceğim bakalım.

edit 2: dragon age 2'yi 10 liraya ya da alice madness fazladan alan varsa ona karşılık veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 17 Ocak 2012; 22:47:00 >
    quote:

Orijinalden alıntı: shumin

Amazon'dan Dead Space 2 alan arkadaşlara sorum olacaktı. Üstte bir arkadaş bahsetmişti bana ikinci cd key geldi diye aynısı bana da oldu şu an. Daha doğrusu ikinci cd key değil şöyle gerçekleşti. Amazon Library'e girdim ve Dead Space 2'de view product key yazısını gördüm tıkladığımda eski keyim ile aynı olmadığını fark ettim. Eski keyim Amazon library'de gözükmüyor fakat Origin'de oyun duruyor. Yeni key ne alaka şimdi? Bilgisi olan var mı acaba? Amazon ne yaptı bir tane daha mı key verdi ne oldu bilemedim. Bu eski key sorun olmaz değil mi?

Edit: Galiba eski keylere oyuna girerken invalid diyormuş. Oyun yüklensin bir deneyeceğim bakalım.

edit 2: dragon age 2'yi 10 liraya ya da alice madness fazladan alan varsa ona karşılık veriyorum.

Noldu dostum denedinmi ? Bendeki keyde ilk verdikleri keyle aynı değil.İlk keyi orgine kaydetmiştim ztn. 2 key werdilerse süper olur
    |
    |

• Binbaşı
    1172 Mesaj
    quote:

Amazon'da kod kalmadı yahu bilseydim böyle güzellik yapacak Amazon daha çok oyun alırdım vaktinde. Hatta ödeme yaptığınızda ve ödeme kabul olmadığında dahi kod gönderiyorlardı. Ben sanmıştım ki klasik Türk mantığıyla promosyon kodu indirimli ürünlerde geçerli olmayacak fakat öyle olmadı. Neyse artık bir daha ki sene unutmayız bunu =)

kimse amazonun böyle bir güzellik yapıcağını ummuyordu

diyorum bu adamların asıl işi oyun olmadığı için bilmiyorlar piyasayı raconu falan tabi bu işimize geldi o ayrı

$3a $15lık oyun alıp $5lık çek hediye etmesi bu çeki de $20dan $5'a inmiş oyunda kullandırmak satıcı açısından pek akıl karı değil gibi bence çünkü

seneye çakarlar "la oğlum ne yaptık lan biz amma zarar ettik" derler kesin

*benim iki tane kaldı. 1i bc2ye 1i crysis2ye vietnam da 3 4 $ olursa onu da çeksiz falan alcam artık
    |
    |

• Yüzbaşı
    903 Mesaj
    Şöyle demişler Dead Space 2 için cevap olarak hemen mesaj attım. Amazon kadar hızlı cevap veren firma görmedim bu arada. Keşke Türkiye'de de olsalar her neyse

"I'm glad to hear you got Dead Space 2 working. Yes you have received a new Product Key for Dead Space 2. We recently had an issue with a batch of Product Keys that affected a small number of our customers, including you. However these new Keys have been verified to work. There is no need to download and install the game again. Simply add your Product Key when prompted to do so. In case you need to reach us for any other reason, you can contact us by phone directly and toll free from many countries by clicking the Contact Us option on our Game/Software Downloads Support pages at...."

Oyun yüklenirse önce eski keyi deneyeceğim olmazsa yeni verdikleri keyi denerim.

Ya ben bilseydim böyle olacağını dediğim gibi yapardım eğer kredi kartı reddedilse bile promotional kod gönderiyorlardı çünkü. Bir de bu olay ilk çıktığında bayağı sorun yaşamıştım ben çünkü kodlara sürekli yanlış diyordu sonra da kullandırtmıyordu. Online Support ile bağlantıya geçmiştim de o en son illallah edip al ben sana direkt 5 dolar düşeceğim demişti alışverişinden o şekilde bedavaya Mass EFfect 2 almıştım hatta. Fakat daha sonraki iki üç alışverişimde kendiliğinden düşer oldu 5 dolar oyunu satın alma aşamasında. En son kendiliğinden düşmez oldu. Kodu artık elimle giriyorum. Deus ex'i 10 dolar indirimle alabilir miydim acaba o dönem diye merak etmiyor değilim şimdi ama neyse artık iş işten geçti. Eskiden direkt düşüyordu fiyat şimdi kod giriyorum. Benim de bir ya da iki kod kaldı. Crysis alırım ben de büyük ihtimalle.

Edit: Dead Space 2 verdikleri ilk key ile çalıştı fakat yine de sakat bir durum çünkü oyunu aldığımıza dair bir kanıt yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 17 Ocak 2012; 23:27:24 >

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

DOTA 2 beta key var elimde

15 dolar yada oyunla takas yapabilirim.

eğer steam id. ni verirsen konuşabiliriz uzun zamandır arıyodum bende
    |
    |

Şöyle demişler Dead Space 2 için cevap olarak hemen mesaj attım. Amazon kadar hızlı cevap veren firma görmedim bu arada. Keşke Türkiye'de de olsalar her neyse

"I'm glad to hear you got Dead Space 2 working. Yes you have received a new Product Key for Dead Space 2. We recently had an issue with a batch of Product Keys that affected a small number of our customers, including you. However these new Keys have been verified to work. There is no need to download and install the game again. Simply add your Product Key when prompted to do so. In case you need to reach us for any other reason, you can contact us by phone directly and toll free from many countries by clicking the Contact Us option on our Game/Software Downloads Support pages at...."

Oyun yüklenirse önce eski keyi deneyeceğim olmazsa yeni verdikleri keyi denerim.

Ya ben bilseydim böyle olacağını dediğim gibi yapardım eğer kredi kartı reddedilse bile promotional kod gönderiyorlardı çünkü. Bir de bu olay ilk çıktığında bayağı sorun yaşamıştım ben çünkü kodlara sürekli yanlış diyordu sonra da kullandırtmıyordu. Online Support ile bağlantıya geçmiştim de o en son illallah edip al ben sana direkt 5 dolar düşeceğim demişti alışverişinden o şekilde bedavaya Mass EFfect 2 almıştım hatta. Fakat daha sonraki iki üç alışverişimde kendiliğinden düşer oldu 5 dolar oyunu satın alma aşamasında. En son kendiliğinden düşmez oldu. Kodu artık elimle giriyorum. Deus ex'i 10 dolar indirimle alabilir miydim acaba o dönem diye merak etmiyor değilim şimdi ama neyse artık iş işten geçti. Eskiden direkt düşüyordu fiyat şimdi kod giriyorum. Benim de bir ya da iki kod kaldı. Crysis alırım ben de büyük ihtimalle.

bi dakka. eskikeyler de çalışıyor ve yeni key mi gönderdiler

ben de aldım. daha yüklemiycem diye girmedim origine. kaydetmedim de eski keyi hiçbir yere. şimdi yenisi gelmiş. resmen iki tane keyim olacaktı ve ben bunu teptim mi şunu bi aydınlatalım. amazondan eski keyimi istesem verir mi

kod olayı bir kere girince kaydediyor sanırım. ben de iki tane keyimi girip denedimdi. olmadı. sonra iki tane 5$ direkt düştü. şimdi direkt düşmüyor. yani herhangi bir oyuna girip kupon kodunu girersen ve onaylamazsa o alışverişi o kodu yine direkt düşücek

+ iki kupon kodu girilmiyor. önceki kupondan kalan 1$ fln varsa bile toplamda 5$ sınırı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy_05 -- 17 Ocak 2012; 23:29:37 >
    |
    |

• Yarbay
    3948 Mesaj
    DOTA 2 KEY VAR

CS:S ve PORTAL 2 istiyorum.

PM
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fecranze -- 17 Ocak 2012; 23:34:17 >
    |
    |
    Eski keyler çalışıyor şu an. Galiba anladığım kadarıyla Dead Space 2 ORigin'siz de çalıştığından bir sorun olmuş. Aynı keyi farklı kişilere satmış olabilirler. Şu an aynı key ile ORigin'e kimse oyun kaydedemez ama başka biriside aynı keye sahip olabilir ve Dead Space 2'ye girebilir Originsiz. Benim anladığım bu oldu en aızndan. Her neyse bir tane daha Dead Space 2 keyimiz oldu galiba.
    |
    |
    Bu DOTA2 keyleri sadece betaydı sanırım. Kim beta için para öder ki?
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.