Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (1198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: emaka , bluepaw , r3p5achh , Mr.Chesterfield
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Origin programı da Steam gibi mi işliyor? Oyun için genelde masaüstü pc'mi kullanıyorum, laptop'a da origini yüklesem oradan da oyun oynayabiliyor muyum (hesaba aynı anda girmeyeceğim tabii) yoksa steam gibi maile onay kodu geliyor falan bir sürü iş mi çıkartıyor?

Mesela masaüstü pc'mde origin programıyla Battlefield 3'ü oynasam, başka bir zaman da laptoptan origin programıyla Battlefield: BC2'yi oynasam olur mu, banlanma durumu falan olur mu steamdeki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Origin programı da Steam gibi mi işliyor? Oyun için genelde masaüstü pc'mi kullanıyorum, laptop'a da origini yüklesem oradan da oyun oynayabiliyor muyum (hesaba aynı anda girmeyeceğim tabii) yoksa steam gibi maile onay kodu geliyor falan bir sürü iş mi çıkartıyor?

Mesela masaüstü pc'mde origin programıyla Battlefield 3'ü oynasam, başka bir zaman da laptoptan origin programıyla Battlefield: BC2'yi oynasam olur mu, banlanma durumu falan olur mu steamdeki gibi

Evet dediklerini tamamen yapabilirsin.

Steam'de rahatsız olduğun şeyin adı Steam Guard, ayarlardan kaldırabilirsin

Steam'i ayrı pclerde kullanırsan banlanma gibi bir durum olmaz. Aynı zamanlarda girmeye çalışma yeter
  • Teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

şimdi birşey soracam da..direk dalmayın..
    olayım alışveriş yapmak değil.
    bu amazonu bu kadar güzel kılan nedir ?
    fiyatlar yine aynı

Gunluk indirimleri bayagi iyi oluyor Amazonun. Fakat su an icin asil cazip kilan aralik ayinda alisveris yapanlara. cek verdi amazon bes dolarlik. Boylece oyunlar cok ucuza geliyor.
  • tüh be daha önceden moh almış bulundum 5-6 dolardan :(
  • Steam'e inat saldırın MoH'a. Steam'de hala 60 dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykrm

Bu amazonda sadece EA oyunlarımı indirime girecek ? Son bitane indirim kodum kaldı Dead Island ı bekliyorum. Eğer sadece EA oyunları girecekse BDBC2 yi alıcam.

amazondaki dead island bölge sinirlamali. Alırsan kullanmak için steam gerekli. Steame eklerken de usa vpn kullanman lazim. Forumda yapan var. Ama ben yapmam. steam ekibi dead islandda kimsenin gözünün yaşına bakmıyor çat banliyor. çok de kullanmak yasak. bişey de diyemezsiniz banlarlarsa. düşük bir ihtimal ama zaten pek i dead island oyunu için bu riski almam şahsen. bunu göz önünde bulundur.

Bu hafta EA haftası. Haftaya da devam eder indirimler ama muhtemelen.

Bu arada konu steam kampanyalarından çok amazon kampanyalarına döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

şimdi birşey soracam da..direk dalmayın..
    olayım alışveriş yapmak değil.
    bu amazonu bu kadar güzel kılan nedir ?
    fiyatlar yine aynı

Just Cause 2

Mass Effect 2

Mafia II

Dragon Age Origins: Ultimate Edition

Dungeon Siege 3

Duke Nukem Forever

Homefront

Dead Space 2

Medal Of Honour

Toplam 29 dolara aldım.

Daha nasıl bir güzellik bekliyorsunki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 17 Ocak 2012; 18:01:19 >

• sapphire ekran kartı olanlar buradan tükenmeden orcs must die oynunu alabilirsiniz 500 tane var haberiniz olsun :)https://www.sapphireselectclub.com/presentation/member/member_index.aspx

eğer oyunu isteyen olursa bende olduğu için keyi verebilirim tekliflere açığım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdmeE

sapphire ekran kartı olanlar buradan tükenmeden orcs must die oynunu alabilirsiniz 500 tane var haberiniz olsun :)https://www.sapphireselectclub.com/presentation/member/member_index.aspx

eğer oyunu isteyen olursa bende olduğu için keyi verebilirim tekliflere açığım :D

Çok teşekkürler. Aldım bir tane.
  • Arkadaşlar biliyorum konuyla çok alakasız ama sizce hangisini almalıyım? Total War Shogun 2 mi yoksa Empire Total War + Napoleon Total War GOTY mi birbirine ykaın fiyattalar emin olamadım da.

Konuyla alakasız olduğu için sonuna şu anda steamdeki aktif kampanyaları da ekledim bari alıntı yapılınca yayılmış olsun:
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

(Burada değişmemiş Tiny Bangın yerine Painkiller geldi Complete Packi epey bir indirimde 20 dolardan 5 dolara )

• Ellerinde ki kodlar bitmiş, geç kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

Ellerinde ki kodlar bitmiş, geç kaldık.

Ne çabuk bitmiş.

@mertgunes10
    Bence Shogun 2 al. Yakında bende alacağım ama bu Fall Of The Samurai beni karamsar bırakıyor.
  • Sonunda bende kaptım bir tane orc must die
    ati'yi seviyorum
  • 10 tane kömür var, isteyene beles yollarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApistoGraMMa

Sonunda bende kaptım bir tane orc must die
    ati'yi seviyorum

Atıyi seviyorum derken benim ekran kartım da ATI ama markası HIS diye bulaşmadım bildiğim kadarıyla Sapphire bir ekran kartı markası; eğer ki kasıt ATI kartsa ve şimdi bittiyse vereceğim tepki bu olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam.Fisher -- 17 Ocak 2012; 20:39:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Orijinalden alıntı: gD

Ellerinde ki kodlar bitmiş, geç kaldık.

Ne çabuk bitmiş.

@mertgunes10
    Bence Shogun 2 al. Yakında bende alacağım ama bu Fall Of The Samurai beni karamsar bırakıyor.

Sen aldın bitti demek ki.
  • Bitmiş. Kutusunu aradım kartın. Tüh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

quote:

Orijinalden alıntı: ApistoGraMMa

Sonunda bende kaptım bir tane orc must die
    ati'yi seviyorum

Atıyi seviyorum derken benim ekran kartım da ATI ama markası HIS diye bulaşmadım bildiğim kadarıyla Sapphire bir ekran kartı markası; eğer ki kasıt ATI kartsa ve şimdi bittiyse vereceğim tepki bu olur...

ati readon hd 4670 kartım var sappire select club'e üye oluyorsun kartın seri numarası ile.Oyunu seçip get it now yapıyorsun.
    Sanırım sen kaçırmışsın

• Peki bu kartın numarasını kutusundan başka bir yerde bulma şansımız var mı? Kutusunu 3 yılda anca bulurum bleki de bulamam...
  • 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.