Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hocam blok listeme girmeye hak kazandiniz, tebrikler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Teşekkür ederim hocam acaba güvenlirmi trojan bulaştırmıyım
    Oyunçeviri sitesinin yamalarını güvenebilirsiniz hep oradan indiriyorum. İstersen Virüs Total gibi sitelerden taratabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

Sekiro almayı düşünüyorum ama öncelikle daha önce oynayan arkadaşlara bir sorum var oyun klavye ve mouse ile rahat oynanıyormu yoksa dark souls serisi gibi gamepadmi gerekiyor oynayan deneyimleyen varsa bilgi verebilirse sevinirim.
    Oyunu klavye-mouse ile iki defa bitirdim. İkincisi NG+'tı. Alışırsanız oynarsınız, klavye mouse kontrolleri Soulslardan daha iyi. Yine de gamepad Daha avantajlı tabii

• Aslında trollere tepki gösterilmediği zaman kendilerini normal insan sanıyorlar. Tepki göstereceksiniz ki, normal olmadıklarını anlasınlar. Tepkileri doğru buluyorum.
  • Max Payne 1 ve 2, Mafia 1 ve 2 oyunları çıkmadığını varsayarsak Mafia 3 ve Max Payne 3 oyunları oynanmaya değer mi?

Ekşi Sözlük vb nerede incelediysem hep öncekilere benzemediğinden bahsedip gömmüşler. Tamam benzemiyor olabilir ama grafikler daha iyi sonuçta diye düşünüyorum. Max Payne 3 farklı isimle çıkmış olsaydı herkes Rockstar'ın çıkardığı sağlam oyunlardan biri görülecekti bence.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

• Max Payne 3'ü dört kez bitirdim. Hala da ara ara oynayasım gelir. Çok başarılı bir oyun. Beğenmeyenler ne açıdan beğenmemiş bilemem. Muhtemelen Brezilya da geçmesi yönünden soğuk yaklaşmış olabilirler belki. Oynamadıysan Tr altyazı ile dal biran önce oyna hocam. Mafya 3 ü bende pek beğenmemiştim. Grafiktir oynanıştır hikayedir fena değil ama aşırı kendini tekrar ediyordu. Biran önce bitsin kafasında oynamıştım ilk 5-6 saatten sonrasını. Ama oynanmayacak derecede kötü bir oyun kesinlikle değil.

• PURECAUCASIANWHITE adlı şahıs kitap bölümünde millete kitapların sonu hakkında spoiler veren şahıs. Engelleyin geçin şu ana kadar hiç bir konuda yararlı bilgi vermediğine eminim bir şey kaybetmezsiniz. İlgilendiğiniz zaman o konuya musallat oluyor çünkü.
  • le edition daha uygun modlamaya bu işlerle ilgilenmiyorsanız alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikekmekyedim

le edition daha uygun modlamaya bu işlerle ilgilenmiyorsanız alınır
    Special edition' a "SkyUI - Unofficial Patch - Türkçe Yama" bu modlar yüklenemiyor mu?
  • Bende öyle düşünüp listeme aldım Max Payne 3'ü.
    Max'a acımasız davranmışlar sarhoş ve kel olmasına takılmışlar, Celal Payne diyenler olmuş falan

Max Payne 3: Classic Max Payne Character
    DLC'sini sadece Multi mi oynayabiliyoruz?

• 25 liraya skyrim ve 3 dlc mi soyguncu bunlar, oyun zaten çok kısa 5 saatte bitiyor

şaka bir kenara

çoğu mod skyrim se için uyarlandı skyui, cbbe, bodyslide studio, tk dodge/hitstop gibi olmazsa olmazlar uyumlu çalışıyor. oldrim alıp üstüne dlcleri alsan 100 lira eder; special ed. varken dlc ve oldrim zaten indirime girmeyecek ki aç gözlü bugdesta arama sonuçlarından kaldırdı bile.
  • Bioshock'un remastered olmayan versiyonunu almak istiyorum çünkü Remastered versiyonunu bayağı kişi beğenmemiş. Key satan yerlerde bioshock var ama remastered mi ilk eski sürüm mü anlamadım. Hangisini alayım sizce?

• Emin olmasam da öyle biliyorum hocam. Senaryo modda değiştirilmiyordu.

Max payne abimiz her haliyle karizma. İster kel ister fodul farketmez :)

En zor zorlukta oynamanızı tavsiye ederim gerçekçilik açısından. Bullet Time ile birlikte çok sayko çatışmalar yaşatıyor oyun size.

• Mafia 3 bedava bile oynanmaz. Max Payne 3 daha iyidir.
  • Yorumlarınızı dikkate aldım teşekkürler

• oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Bioshock remaster sürümü alınca hesabınıza düz sürümleride ekleniyor. Bence direkt BioShock: The Collection yapıştırın.
  • Battlefied 5 60 lira. Şu anki en uygun fiyat olması gerekiyor.

https://www.oyunfor.com/battlefield/battlefield-5/battlefield-5-origin-cd-key

https://www.hesaplioyna.com/ara/battlefield+v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 30 Kasım 2019; 22:57:59 >
  • Ben geçmişte remastered ile oynadım yamalı olarak sorun yaşamamıştım. Steam üstünde patch de gelmişti bir aralar en son yorumlara baktınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    kitap bölümünde spoiler verdiğimi hatırlamıyorum criticism,karakter analizi,genel tema hakkında şeyler yazmışımdır direk spoiler vermeyi sevmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.