Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Aynen öyle yaptım teşekkürler.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bir kaç yıl önce gelen güncelleme ile son surum gfwl kuruyor. Yani artık sorun çıkarmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir tablo yaptım siz olsanız hangisini alırdınız?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Böyle bir tablo yaptım siz olsanız hangisini alırdınız?

Hocam oyunlarda DLC'leri olmayan standart sürümleri seçmişsiniz hep. Bu devirde DLC'leri olmadan alınan oyunlar köftesiz burger gibi oluyorlar. Ben olsam standartları hiç almazdım. Hellblade, Quantum Break, Sleeping Dogs, Dreamfall Chapters, INSIDE, The Vanishing of Ethan Carter, Undertale ve Badland dışındaki oyunları listeden çıkarır ona göre karar verirdim. Bence bu saydıklarım listedeki en alınabilir oyunlar.

Maksimum bütçe 23 TL ise:

Hellblade ve The Vanishing of Ethan Carter
    Quantum Break, The Vanishing of Ethan Carter ve Badland
    Sleeping Dogs ve INSIDE
    Sleeping Dogs, Badland ve Undertale/The Vanishing of Ethan Carter ikilisinden biri
    Dreamfall Chapters, Badland ve INSIDE/Undertale/The Vanishing of Ethan Carter üçlüsünden biri
    INSIDE, The Vanishing of Ethan Carter, Undertale ve Badland

diye ayırıp, muhtemelen Hellblade ve The Vanishing of Ethan Carter alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 30 Kasım 2019; 14:23:5 >

• Quantum Break: Optimizasyonu kötü de olsa hikayesi muhteşem, bilim kurgu,zaman,fizik tarzında oyunları seviyorsanız kaçırmayın tr yaması vardı
    Hellblade senuas sacrifice: henüz oynamadım ama güzel bir oyun olduğunu söylüyorlar resmi tr dil desteği var ve kulaklıkla oynanması şiddetle tavsiye ediliyor. şimdiye kadar ki en düşük fiyatı görmüş bu arada normalde 25 tl bandına iniyordu hep
    Vanishing of ethan carter: hikayesi, görsel kalitesi çok güzel bir oyun şiddetle tavsiye ederim.

just cause 3: çerezlik ve kafa dağıtmalık bir oyun, yani oyunda yapabileceklerinizin bir sınırı yok hikaye falan hak getire zaten baştan söyleyeyim
    dying light: alınmaması hata olur
    La Noire: güzel bir oyun ama 30 fps'de çalışma gibi bir saçmalığı var gerçi bir program vasıtası ile 60 fps çalışıyordu ama size kalmış
  • cdkeys.com'da daha uyguna geliyor 23 tl civarına geliyor.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/doom-pc-cd-key-steam
  • Arkadaşlar la noire türkce yamasını bulamadım acaba yok mu
    Oyunu steam den aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hepsi birbirinden farklı hangi türü seviyosan değişir yani ben olsam sleeping dogs alırdım hikaye çok güzel işleniyor bol aksiyonlu 20saat gameplay'i var temiz.

bende excell'den yaptım liste ama ilgilendiğim oyun sayısı çok az onlarıda büyük ihtimal winter sale'de alıcam kart,indirim falan gelir extradan.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Kasım 2019; 14:57:46 >
  • Zamanında ödev yapmamak için kırk takla atardık, şimdi indirimler için Excel hazırlar olmuşuz.
  • Millet ekonomik krizden dolayı kafayı yemiş artık, iki dandik oyun için excel tablosu hazırlayıp hesap yapan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Arkadaşlar la noire türkce yamasını bulamadım acaba yok mu
    Oyunu steam den aldım.
    https://oyunceviri.net/l-a-noire/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam acaba güvenlirmi trojan bulaştırmıyım

• Little Nightmares-Sanat yönetimi tepelerde.Atmosferi harika.Gerim gerim geriyor bazı sahnelerde.Kısa güzel bir yapım.
    Inside-Kesinlikle oynamalısın.
    The Vanishing of Ethan Carter-Sanat eseri.
    L.A. Noire-Severek oynamıştım.
    Dying Light-2 kere bitirdim.Çok beğendiğim bir yapım.
    Sleeping Dogs-Bu oyunu hem normal sürümde hem de Definitive sürümde bitirdim.Harika bir macera.
    Hellblade:Senua's Sacrifice-Sesleri,atmosferi çok başarılı.
    Quantum Break-Sam Lake kalitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 30 Kasım 2019; 15:14:6 >
  • Steamden 94 tllik oyun alacağım %25 indirimle gift atabilecek varsa pm

• Origin üyeliğimi bile unuttum mail gelmiş access verdik girin diyor Kasım ayında vericez diyip son gün vermeleri harika cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

Böyle bir tablo yaptım siz olsanız hangisini alırdınız?

Talos, hellblade ve undertale gamepassde var diye hatırlıyorum. 3 aylık gamepass zaten 6 tl şu an. Yanına da Quantum Break alın 20tl ye gelmiş olyor. Gamepass deki diğer oyunlar da cabası. Ayrıca inside epic storeda ücretsiz verilmişti. Belki almışsınızdır. Geçen az daha unutup what remains of edith finch i epic de olmasına rağmen steamden satın alıyordum

• var mı böyle gözden kaçmıştır diyeceğiniz küçük tatlı oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

var mı böyle gözden kaçmıştır diyeceğiniz küçük tatlı oyunlar
    1.Primordia

2.Her Story (herkese hitap etmeyebilir)

3.Thumper

4.Degrees of Separation

5.Figment

6.Blasphemous

7.Bayonetta

8.Katana Zero

9.Spelunky

10.Valiant Hearts: The Great War

11.Children of Morta
  • Halihazırda ücretli origin acc. üyesiydim 1 ay ücretsiz geldi diye mail atmışlar ne saçma katıldığımı da hatırlamıyorum hiç. Ücretlinin üstüne nasıl olacak anlamadım.
  • Ucuza Mafia I-II gören, duyan olursa bana haber verebilir mi

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.