Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
    ronaldinyo hocam bana daha çok kazan kaybet gibi gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

call of duty modern warfare almak istiyorum en uygun nereden alabilirim.
    Rus blizzard hesabi acmak vpn ile almak.yada forumdan rtx key kovalamak rtx kartiniz varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 şansım var. Witcher 3 GOTY paketi 22 tl veya witcher 1,2,3 serisi 22 tl. Forumda arkadaşlar GOTY serisini al yeterli demişlerdi o yüzden 1,2 serisini almayı düşünmüyordum.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 Goty al. 1 ve 2 ucuz zaten. O ikisini sonra alırsın. Kış indirimlerinde tekrar indirime girer.

Bence de Witcher3GOTY alınır 22tl ile fp gözüküyor.
    Diğer yandan;
    Assetto Corsa 22tl
    Hitman2 25tl
    Borderlands 30tl
    Dying Light 29tl
    Hitman GOTY 24tl
    Payday2Legacy 27tl
    Ve bunların hepsi full dlc paket, tam kararsız kalmalık.
    Çok güzel fırsatlar var, kış indirimini bekleyeyim diyorum ama daha iyi fiyatlar gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 30 Kasım 2019; 5:7:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

Rus blizzard hesabi acmak vpn ile almak.yada forumdan rtx key kovalamak rtx kartiniz varsa

Alıntıları Göster
    rtx kartım yok mallasef rus vpn den istemiyorum. Forumdaki bilzard hesabımı versem rtx key satan biri ekleyebilir mi sonra sorun olur mu
  • smoke131 S kullanıcısına yanıt
    Hocam site dogrulama yapiyor hicbir sorun yok, hatta iyi ki boyle bir sistemleri var guvenlik icin gerekli.bence

• AltaNora kullanıcısına yanıt
    Tüm Dark Souls serisini klavye mause ile bitirdim. Tamamen alışmak ile alakalı. Bana da gamepad eziyet geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

skyrim special edition gamebillet'de 25.78 tl

https://www.gamebillet.com/the-elder-scrolls-v-skyrim-special-edition
    Playstore denen rezil siteden bir türlü alamamıştım, buradan 2 dakikada aldım hemen, teşekkürler.

Bütçen kısıtlı ise ilk başta Witcher 3 GOTY almanı tavsiye ederim . Ama diğer oyunları sık sık indirime giriyor onları da alıp oynamanı öneririm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoke131

Selamlar cdkeys.com sitesinden oyun almaya çalıştımda sipariş ile ilgili mail geldi download linki var ona tıklayınca benden telefon no istedi sms ya da arama için bununla ilgili bilgisi olan var mı acaba ? Teşekkürler.
    aramayı seç ben sms seçtiğimde vermedi kodu aramada sana kodu söylüyor.
  • quote:

call of duty modern warfare almak istiyorum en uygun nereden alabilirim.
    ukraynadan vpn ile bağlanıp alırsanız ucuza geliyor hesabı vpn ile ukraynadan almanız gerekiyor

Forumdan rtx kartım var diyen birisine güvenip aldığınız keyi hesabınıza aktif etmesini istemektense vpn ile ukraynadan almak daha güvenilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 30 Kasım 2019; 11:26:17 >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ben de buradan alamadım yahu. Enpara kartımı girince "This card was declined." hatası alıyorum. Bir zamanlar Humble'dan da aynı hatayı alıyordum. Stripe ödeme yöntemi tamamen çöp. Sanki adamları dolandırdım da kartımı kabul etmiyorlar.

Ben de gittim 2 lira fazla vererek Playstore'dan aldım. Yıllar önce Legendary Edition yerine düz oyunu almamın acısını da çıkarmış oldum. Neyse ki uygun fiyata geldi artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 30 Kasım 2019; 11:30:39 >
  • Doom steamde 29,70 TL kararsız kaldım.
  • quote:

rtx kartım yok mallasef rus vpn den istemiyorum. Forumdaki bilzard hesabımı versem rtx key satan biri ekleyebilir mi sonra sorun olur mu

Alıntıları Göster
    Öyle biri bulmak riskli biraz hem guveneceginiz biri olucak hemde daha önce rtx sistemde aktive etmemiş olacak.eger rtxli internet kafe bulup kendinizde aktif edebilirsiniz

• Gta 4 hala Windows 10da problem mi çıkarıyor? İndirime girince ona göre almayı düşünüyorum da. Uğraşmaya değmez mi alıp da hatalarla?

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ekstra olarak games for windowslive kurarsanız sorunsuz çalışır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Zamanında çöp bilgisayar ile iyi oynayamamıştım yeni sistem topladım güzel grafik modları ile oynamak istiyorum. O zaman Yılbaşı indirimlerini bekleyeyim

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    İcenhancer birde naturelvision tarzı isimde grafik modu vardı oyunu oldukça gerçekçi yapıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

ronaldinyo hocam bana daha çok kazan kaybet gibi gözüktü

Steam bakiyesine vereceğim püf noktası o

G2a tarzı yerlerde bile bu kadara alamıyorsun normal reel parayla tabi ki ucuza alırsın ona bir şey dediğim yok
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.