Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Matiasz, lastsith Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
239.820
Cevap
1.799
Favori
11.000.631
Tıklama
Giriş
    2702 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

5 Kasımda çıkan Early Access(Beta). Tam sürüm çıkışını Steam ile birlikte gerçekleştirecek.
    ...
    .
    ...
    .

.
    .
    .
    .
    .

(Şaka )
    |
    |
    Tranquillity kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam aynı şeyleri az önce bana da söyledi EA chati
    |
    |
    mtnei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
  • Yarbay
    8163 Mesaj
    WarnerBros indirimlerinde Mad Max düşünüyorum tavsiye eder misiniz arkadaşlar? yoksa sonbahar indirimlerini mi bekleyim?

İşlemci:Amd Ryzen 5 1600 |Anakart: Gigabyte B450M S2H | |Ram: Corsair 16gb (8x2) Vengeance Lpx 3000mhz | Ekran Kartı:Asus RX570 ROG Strix OC Gaming 4GB GDDR5 | |SSD: Samsung 500GB 860 Evo | Kasa: Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80 Tempered Glass RGB

• Yarbay
    4298 Mesaj

O zaman aynı şeyleri söylüyorlar herkese. Gelmezse 5-6 güne tekrar yazacağım desteğe ben.
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RushComeBaby

Fiyatı güzel aslında. Türkçe Yamasının da çevirisi bitti, teste girecek. Sonbahar veya Kış indirimlerinde aynı oranda girer bence. Ama aceleniz yoksa Kış indirimlerini bekleyebilirsiniz, etkinlik vs olabilir yine.
    |
    |
    Sic Parvis Magna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

5 Kasımda çıkan Early Access(Beta). Tam sürüm çıkışını Steam ile birlikte gerçekleştirecek.
    ...
    .
    ...
    .

.
    .
    .
    .
    .

(Şaka )
    @FORZAFATHER
    Yoo aslında doğru. Şahsen ben o gözle bakıyorum. Steam'de çıkana kadar iyice adam ederler oyunu işte.

@Sic Parvis Magna
    Mad max o fiyattan aşağısını görmedi hiç uzun süredir 14.75 . Kış indiriminde de aynı fiyatı satılır bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 8 Kasım 2019; 18:39:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: FORZAFATHER , Sic Parvis Magna

• Yarbay
    2702 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

Biliyorum da linç gelmesin diye öyle not düştüm hocam. Oyunun çıktığı gün PC konusunu kan götürüyordu.
    |
    |
    MoÇü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah beyler teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör MoÇü

İşlemci:Amd Ryzen 5 1600 |Anakart: Gigabyte B450M S2H | |Ram: Corsair 16gb (8x2) Vengeance Lpx 3000mhz | Ekran Kartı:Asus RX570 ROG Strix OC Gaming 4GB GDDR5 | |SSD: Samsung 500GB 860 Evo | Kasa: Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80 Tempered Glass RGB

• Yarbay
    8163 Mesaj
    Death Stranding ön siparişe açılmış fiyat konsol'dan 30tl ucuz sadece. 399tl cik.

https://store.steampowered.com/app/1190460/Death_Stranding/?fbclid=IwAR3W93yRxQffMsbWMu_M0EULq5HHuc0ivAfiR3ec2doM9CKwecJd3NGTDmo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sic Parvis Magna -- 8 Kasım 2019; 19:45:33 >

• Yarbay
    5664 Mesaj

Bedavadan biraz pahalı

Hep istikrardan bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 8 Kasım 2019; 19:52:59 >
    |
    |
    RushComeBaby

Fiyata bak, yuva yıkar direk.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Kasım 2019; 20:1:18 >

Orijinalden alıntı: b0Ni

ulan o kadar 505 games 1$=1.5₺ kur ile satmış dedik fiyata bak
    505 Games "Indivisible" ile birlikte fiyat yükseltmeye başladı. Boodstained'i uygun fiyattan verdikleri ve Steamden indirimli satan siteler sağolsun 30-35 liraya alabildiğim için mutluyum . 150-200 liradan çıkarsalar kesinlikle almazdım.
    |
    |

Ya şaka maka Cyberpunk 2077 dışında 250tl ye oyun yok (yeni çıkacak olan AAA oyunlar) harici adamlar 400tl den fixlemiş.

CD Projekt'i bu yüzden seviyorum hem konsola aldım Witcher 3'ü hem de PC'ye aldım adamlar iki yerden de desteğimi verdim. Cyberpunk 2077 çıkışına 1 ay kala da oyunu alırım beni baya oyalar. Kimse kusura bakmasın ama 400tl 1 oyuna çok. En fazla 250-200tl olmalı. Şu fiyatları artık birisi dur demeli.

Donanım parçaları zaten pahalı birde oyunlar pahalı napalım koca gün tv de ahaber mi izleyelim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sic Parvis Magna -- 8 Kasım 2019; 20:10:1 >
    Bahsedilenler: FORZAFATHER , R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    18949 Mesaj
    egs exclusive olmayacakmış bu arada

"Now for the news that many of you have been waiting for... Death Stranding will launch simultaneously on both Steam and the Epic Games Store, priced at $59.99/£54.99/59.99 Euros."
    |
    |

Ps4 kutulusu 350’den çıktı. Dijital oyun almanın anlamı kalmadı artık, kutulu hem daha güzel arşiv için hem de indirme derdi yok.

|
    |

Orijinalden alıntı: m-99

İnsanlara dayatmak istedikleri yaşam o zaten. Farklılığa tahammül yok ki millet bahçesinde göbek üstü yapıp işsiz güçsüz bütün çay içmeni akşam da mehter eşliğinde Ahaber izlemeni bekliyorlar.
    Erkan Tan denk gelirse ben izliyorum ahaber, adam çok komik.
    |
    |

Kutulu eskiden güzeldi şimdi anlamı kalmadı güncelleme gelince yine yukluyorsun eskiden tak çalıştır mantığı vardı oda bitti. Dijitali seviyorum her yer tek yerde. Akşam eve gelince bir netflix bir amazon oyun oynarken epic games veya steam oda olmadı origin access ile xbox gamepass sistemleri var. Yeni oyun çıktığı zaman da ya indirim beklemek zorundayız yada eski stile donucez bende sevmiyorum korsanı ovmek icin söylemiyorum yanlış anlaşılmasın virüs yazılımı bilinmedik arkada çalışıyor programlar canımı sıkıyor.

|
    |
    dark dragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sic Parvis Magna

Kutulu eskiden güzeldi şimdi anlamı kalmadı güncelleme gelince yine yukluyorsun eskiden tak çalıştır mantığı vardı oda bitti. Dijitali seviyorum her yer tek yerde. Akşam eve gelince bir netflix bir amazon oyun oynarken epic games veya steam oda olmadı origin access ile xbox gamepass sistemleri var. Yeni oyun çıktığı zaman da ya indirim beklemek zorundayız yada eski stile donucez bende sevmiyorum korsanı ovmek icin söylemiyorum yanlış anlaşılmasın virüs yazılımı bilinmedik arkada çalışıyor programlar canımı sıkıyor.
    Metal Gear Solid V'i downloadla uğraşmamak için PCye kutulu almıştım. İçinden sadece üç beş megabytelık steam installer çıktı .
    |
    |

• Bölüm Yetkilisi
    7931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sic Parvis Magna

Death Stranding ön siparişe açılmış fiyat konsol'dan 30tl ucuz sadece. 399tl cik.

https://store.steampowered.com/app/1190460/Death_Stranding/?fbclid=IwAR3W93yRxQffMsbWMu_M0EULq5HHuc0ivAfiR3ec2doM9CKwecJd3NGTDmo
    Epic fiyatı da aynı çıkmış. Steam forumunda biri bölgesinden dolayı yarı fiyatına geldiğini demiş ama sallamış da olabilirhttps://steamcommunity.com/app/1190460/discussions/0/1640927348818413246/?ctp=2

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Battle.Net: Shepard#22730
    İzlediğim diziler için TV Time profilim

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
google reklamları
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.