Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11967. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Valla ben de 2 gündür kullanıyorum. Gecikme hissetmedim. Sadece 1 saat önce dirt4 araba yarışı açtım. Görüntü 240p 360 p gibi bulanıklaştı. İnternet kaynaklı benım bu akşam saatlerinde ölüyor benim internet istanbul kaynaklı mıdır bilmem. Tüm gowlar var rdr1 var gta 5 var var oğlu var.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam win 10 vardı zaten bende. Bir de ds3 veya 4 olması gerek galiba. Ben ps4 de oynuyorum. Pcde de deneyim dedim. Kolu bir türlü gösteremedim. Benim beceriksizliğimdir büyük ihtimal.
  • Guest-5993D5759 G kullanıcısına yanıt
    ben son çıkan god of war'u oynadım, gayet keyifli bir oynanış sunuyor. gecikme yok denecek kadar az. grafikler kötü tabi, ona yapacak birşey yok ama oyunun şahaneliği sayesinde pek takılmıyor insan :) eski god of warlar da vardı galiba. uncharted 4, bloodborne falan da mevcut ayrıca.
  • Fanatical flash sale kapsamında :

Resident Evil 2: 103.72 TL (saat 23'e kadar)

Edit: Yüzde 10 kupon olayı da varmış sitede, uygulanabilir ise ekstra bir indirim daha olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acofaco -- 28 Kasım 2019; 20:7:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth hede

ben son çıkan god of war'u oynadım, gayet keyifli bir oynanış sunuyor. gecikme yok denecek kadar az. grafikler kötü tabi, ona yapacak birşey yok ama oyunun şahaneliği sayesinde pek takılmıyor insan :) eski god of warlar da vardı galiba. uncharted 4, bloodborne falan da mevcut ayrıca.
    God of war serisini baştan sona bitirmeye çalışsam 7 gün yeter mi? Kaç saat sürer hepsini bitirmem? Diğerleri pek ilgimi çekmiyor ama RDR 1 için vaktim çok uzun değilse olsa ona bakabilirim.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey varsa gerçekten rezalet. Güzelim ülkede bir tane işini yapan, kurumsal diyebileceğimiz firma yok mu yahu.
  • Guest-5993D5759 G kullanıcısına yanıt
    bütün seri çok zor hocam ya. ben 7 günde anca bitirebildim son oyunu. onda da sadece ana hikayeyi oynayabildim. yan görevlere dalsam hayatta yetişmezdi. günde 3-4 saat oynanışla tabi bu. 20-25 saat ana hikaye, yan görevlerle 40'ı buluyor sanırım. diğerleri de 10-15 saat desek nerdeyse yemeyip içmeyip oynamanız lazım.

tabi farklı farklı hesaplarla sırayla oynayabilirsiniz oyunları. zaman bulduğum ilk an farklı hesaplar açıp last of us ve bloodborne denemeyi düşünüyorum mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth hede

bütün seri çok zor hocam ya. ben 7 günde anca bitirebildim son oyunu. onda da sadece ana hikayeyi oynayabildim. yan görevlere dalsam hayatta yetişmezdi. günde 3-4 saat oynanışla tabi bu. 20-25 saat ana hikaye, yan görevlerle 40'ı buluyor sanırım. diğerleri de 10-15 saat desek nerdeyse yemeyip içmeyip oynamanız lazım.

tabi farklı farklı hesaplarla sırayla oynayabilirsiniz oyunları. zaman bulduğum ilk an farklı hesaplar açıp last of us ve bloodborne denemeyi düşünüyorum mesela.
    Hocam bende DualShock yok PS de yok DS olmadan oynanıyor mu XBOX ve Logitech var. Sınav haftama geliyor haftaya o yüzden sonra deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Hocam çok teşekkürler. Çok iyi açıklamışsın, not aldım kenara. Beni tek endişelendiren, 100 lira verip 25 saat oynadıktan sonra her şey biter diye düşünüyordum. Black Flag'den sonra uzak kaldım seriye de biraz. :)
    İsabet olmuş aslında uzak kalmanız. Black Flag'den sonra adam gibi çıkardıkları tek oyun bu oldu. Odyssey'in teması ilgimi çekmediği için henüz alıp oynamadım ama oynayanlar Origins'ten kat kat daha iyi olduğunu söylüyorlar onun için de. Ayrıca çok fena easter eggsler var oyunda, çölde dolaşırken etrafınıza iyi bakın seraplar göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Öyle bir şey varsa gerçekten rezalet. Güzelim ülkede bir tane işini yapan, kurumsal diyebileceğimiz firma yok mu yahu.
    Bi' de SSS kısmında tt kullanıcısı olmadan da playstore'yi kullanabilirsiniz gibi bir şey yazıyor.

Üzücü yani ne diyeyim düzgün bir işleyişin olmaması...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 28 Kasım 2019; 21:52:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Odessy, origins'in nereden baksan 50 kat kötü hali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstore taksitli satış keşke ttmobil'de de kullanılabilseydi, cep telefonu da faturalı nasılsa.
  • Arkadaşlar merhaba ;

Steam de bir arkadaşım bana oyun göndermek istiyor ama gönderemiyor 72 saatliğine sepetinizi kaydettik uyarısını veriyor .

Şimdiye kadar hiç para harcamamış ve kendisine oyun almamış bu yüzden olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Odessy, origins'in nereden baksan 50 kat kötü hali.
    Bilemiyorum hocam benim Origins'i bitirdiğim dönem aşağı yukarı Odyssey'in çıkışına denk geldi. Oradan bir hevesle alayım dedim ama temasını beğenmediğim için Origins ile karşılaştırmaları inceleyip öyle karar vermek istedim. O dönem oynayanlar oynanış mekaniği ve skillset olarak Origins'in eksiklerinin bu oyunda giderildiğinden bahsediyorlardı. Ayrıca şimdi hatırladım Odyssey'deki o berbat seslendirmeleri
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom abonesi olmaya gerek yok.
  • Evet, 5 dolar civarı bir ilk harcama yapması gerekli. Yoksa bazı şeyler kısıtlı oluyor.
  • bizde aldık birşeyler.
  • Dayanamadım gittim Call of Duty 2 aldım. İndirimler pek hoşuma gitmedi. Bir de arkadaştan My Time at Portia aldım 20 liraya. Bu ikisi yeter simdilik
  • SW Battlefront II'yi en ucuza nereden bulabilirim yardımcı olabilecek var mı?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.