Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kaya4136 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hocam nickini neden değiştirdin, alışkındık eski ismine?
    Hocam sen de değişecek misin? Düşünüyor musun? Bence değişme alıştık hocam. Senin nickin ve avatarın birbiriyle özdeşleşmiş. Birini görünce aklımda otomatik diğerini tamamlıyor.

@b0Ni

TL fiyatlandırması fark eder mi gelirse? @XanthiN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Forumda gelen ikinci şikayet oldu. Aslında normalde FORZA fakat alınmıştı maalesef. Üye olduğum dönemde de DNS ayarları lazımdı acil, öyle almıştım nicki. Sonra değiştirmeyi üşenmiştim.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Herkes bir gün tıpış tıpış yuvaya dönecek
  • Yok ben değiştirmeyi düşünmüyorum. 2-3 yılda bir avatar değiştiririm sadece.

Kingdom: Classic 1₺'ye düşmüş:
    https://store.steampowered.com/app/368230/
  • haftaboyu fırsatları sizde açılıyormu ? dikkatimi çektide 1100 ürün yazıyor tıkladığımda 0 ürün yazıyor hiç bişey yokmuş gibi
    https://i.hizliresim.com/JVMNZ5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 22 Ekim 2019; 18:46:58 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Altta "Özel Fırsatlar" seçeneğine tıklarsanız görebilirsiniz. Dediğiniz yerden sonuc göstermiyor
  • Long darkı almayı planlıyorum 25 tl ama cadılar bayramı indirimlerinde daha da düşer mi acaba

• cod mw 2 yi ucuza nerden bulabillirim arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Sims 4 almak için neden var artık. Bir de EA Games Bfme 1-2 remastered yapsa keşke. Sims 1 de gelse hatta Underground 2 de olsa yeme de yanında yat diyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Sims 4 almak için neden var artık. Bir de EA Games Bfme 1-2 remastered yapsa keşke. Sims 1 de gelse hatta Underground 2 de olsa yeme de yanında yat diyeceğim.
    Bfme 2 remaster ve c&c generals zero hour remaster olsa başka oyun oynamam yeter ki düzgünce dengeli bir şekilde multisini de destekleyerek (starcraft 2 gibi) yapsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hocam nickini neden değiştirdin, alışkındık eski ismine?
    Hocam bir yerde bahsettiğiniz ea access F2a ayarını yapmıştım 1 ay bedava access için. Hiçbir bildirim falan gelmedi olacak mı yinede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Bugün aynı şeyi düşündüm. Underground serisinin dijital sürümleri olmalı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Crusader Kings II: The Old Gods DLC ücretsiz - https://www.crusaderkings.com/#subscribe

mail bültenine abone olup hesabınıza giriş yapın, games kısmında gözüküyor.
    Dediğiniz gibi yaptım lakin herhangi bir şey vermedi? Games bölümünü bulamadım?

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Hocam, Kasım ayında aktif olacak diye bilgi vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Site güvenli midir? Bu siteden alışveriş yapmadım daha önce gerçi Doom var bende ama başka oyunlar için soruyorum. Güvenilir falan yazıyor ama bilemedim.
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    Güvenilirdir hocam. Benim birçok alışverişim olmuştu, şu ana kadar da sıkıntı çıkmadı hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 22 Ekim 2019; 23:18:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    ben de alıyorum arada rahat olun sağlamdır
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Almak istediğim oyun çok ama şu dolar ve euro kuru işi çok bozuyor. Sitenin güvenli olduğunu bildiğime göre Doom gibi yakalarsam kaçırmam artık.
  • imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    PC oyunları konsollara göre ucuz oluyor diyoruz ama bazı yapımcıların oyunları çok pahalı ve indirim bile görmüyor. Maalesef böyle site araştırması yapmak zorunda kalıyoruz. Sağlam olduğunu öğrendiğime göre fırsat kovalayacağız artık teşekkürler.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.