Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Riku, Kobrakai, keremec Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 12 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
241.288
Cevap
1.809
Favori
11.168.954
Tıklama
Giriş
    14837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Bende var, dahil.

Alıntıları Göster
    Bende fransa vpn ile aldım bende de gözükmüyor anno.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yüzbaşı
    789 Mesaj

Bende gözükmüyor. Umarım gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2532 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Bende fransa vpn ile aldım bende de gözükmüyor anno.

Alıntıları Göster
    Ben oyunları chromeden ekledim hep. Annoyu eklerken bir sorun çıkmadı. Belki uplayden dolayı çııkmıyordur. Linkte de uplay+ dahil diye gözüküyor zaten.
    https://store.ubi.com/us/game/?dwvar_5d2628e65cdf9a0bf0481659_Platform=pcdl&pid=5d2628e65cdf9a0bf0481659&lang=en_US

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 5 Eylül 2019; 2:35:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Pissacore

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    Bi Gears 3 deneyeyim dedim oynayan nasıl oynuyorsa artık banamısın demedi. Config dosyasında dolu ayar mevcut.

Neyse kurcalamak gerekiyor.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    19096 Mesaj
    Gamepass ultimate ile Gears 5 oynayacaklar varsa windows bölgenizi "Kiribati" olarak değiştirip oynayabilirsiniz şuan, açıldı oyun orada.

reddit'te bazı kişiler bölge değiştirince oyunu tekrar indirmek gerekiyor diyordu dün, bende bir sorun olmadı.

(aramaya bölge yazın, bölge ayarları, ülke veya bölge kiribati seçin. bölgesel biçimi değiştirmeyin gerek yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Eylül 2019; 11:1:19 >

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    3041 Mesaj
    hayret. "bu ne kardeşim steam ve dijital oyun sayfasında xbox gamepass uplay+'lar konuşuluyor." cular gelmedi hiç.
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Binbaşı
    1463 Mesaj

Geleni kendi aramızda linç ettiğimiz için yazan yok sanırım
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JuliusStrasser

uplay subscription alanların ve konsolcuların mental sorunları olduğu için tartışmayalım iletişim kurmayalım diyoruz işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliusStrasser -- 5 Eylül 2019; 11:44:47 >
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Gamepass ultimate ile Gears 5 oynayacaklar varsa windows bölgenizi "Kiribati" olarak değiştirip oynayabilirsiniz şuan, açıldı oyun orada.

reddit'te bazı kişiler bölge değiştirince oyunu tekrar indirmek gerekiyor diyordu dün, bende bir sorun olmadı.

(aramaya bölge yazın, bölge ayarları, ülke veya bölge kiribati seçin. bölgesel biçimi değiştirmeyin gerek yok)
    çok faideli bi bilgi
    |
    |

Bu arada Uplay'den güzel gelişmeleri bekliyoruz. Bilgiler geldikçe yazanlar olursa faydalı olur konu adına. Yeni eklenen filmleri yazın. Bir Warner Bros değil gerçi.

gidin gamepass konusu açın kardeşim bu ne tantana
    |
    |
    Queen Hentai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
    10 Not

Değil mi ama ? Konuyu batırmışlar. Bu gün oyun çıkıyor. Oyun nasıl olacak sence dostum ? Bilgilisin bu konu hakkında. Derin bilgilerinden herkes faydalanmalı bence. Saygılar.

|
    |
    Bahsedilenler: torkema61
  • Yarbay
    3041 Mesaj

hangi oyun

yaklaşık 2 aydır takip etmedim piyasayı. gears 5 varmış bir de fm 2020 çıkacak onları biliyorum. gears serisinden herhangi birini hiç oynamadım. ve çok hareketli geldi bana oyun o yüzden düşünmüyorum da fm 20 kafamı kurcalıyor. alasım var ama normali de çok pahalı. diğer sitelerde 130 bandında. o da çok geliyor ama aldım mı 1 sene nefessiz oynarım öyle de bi güzelliği var. şöyle bir şey de var; evlilik durumu söz konusu olabilir haziranda vs. ondan sonra oynayacağımı sanmıyorum öyle iki ucu şeyli değnek gibi ne yapsam bilemedim
    |
    |
    10 Not

Al işte bir kurban daha verdik. Steam konusundan bir arkadaşı daha kaybettik. Hayırlı olsun. Darısı dileyenlerin başına.

Nerede hareket orada bereket diyorlar da bulaşma bencede. Bereket değil cinnet geçirirdin. Oyunda saykolar mevcut. Affetmiyorlar.
    |
    |

hiç almıyayım o zaman fm 20 alıcam gibi. o da kasımda yahu. alırsam sanki boşluğa parayı salmışım gibi olacak
    |
    |
    10 Not

O oyun beni sarmaz. Seveni çok. Benden o oyuna para çıkmaz. :D

Kaos curcuna olacak oyunda. Kim kime sıkıyor belli olmayacak. Gears'da 5vs5'de rakip ile teke tek kalınca toto korkusu olacak, bir anda headshot yeme riski alarak oynayacaksın, heyecan olacak, kan akışı hızlanacak fm gibi oyunlarda var mı böyle heyecan. :D
    |
    |

Bahsettiğiniz indirim epic teki indirim ise hala geçerli
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/rainbow-six-siege/home
    |
    |
    Incubuss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunun Epic Games’te indirimde olduğundan haberim yoktu. Çok teşekkür ederim

|
    |
    Knight of Rose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.