Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye, 62 Misafir Kullanıcı, 67 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
241.232
Cevap
1.810
Favori
11.159.034
Tıklama
Giriş
    10 Not

Moruk bu insane zorlukta oynayacak sabırlı adamda kalmadı herkesle papaz oldum. Çoğuda çöpboxcı.

Yabancılar ölüyor anında veya çatışmanın ortasında çıkıyorlar sebepsiz yere.

Gamepad kırmak istemiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Witcher3

Anno 1800 görünmüyor ama uplay+ a dahil mi acaba?
    |
    |
    kudrethan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuan için dahil değil. Bunu da ubisoft’un destek sitesindeki açıklamadan dolayı söyleyebiliyorum. Açıklamada

“Anno 1800 şuan için aktif değil ancak bunu düzeltmeye çalışıyoruz” yazıyor.

Link:https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2116070

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Pissacore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj

Divison 2 ilk oyunun daha gelismisi ve yaz temasinda gecen oyunu. Ister direk 2 den basla ister 1 den, farketmez, ek olarak hikaye arama :)
    Ilk ac odyssey'i bitir sonra far cry'a bakarsin. AC origins'e bulasma Odyssey'den sonra.
    |
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kayser

gears 4 iyi midir, 100 küsür gb'a değer mi, 5'ten önce oynasam mı
    Yani oynamak istiyorsanız 5 ten önce, internetiniz hızlıysa indirin oynayın 8-9 saatte bitiyor max. Bence güzeldi ama illa hikaye için diyorsanız 1-2-3-4 ün youtube da videoları var özet şeklinde. Ben 4 ü hikayesini oynadım 1-2-3 ü youtube dan izledim. Seriye çok yabancıydım çünkü, 5 ten önce bi ısınma turu yapayım dedim.
    |
    |

origins ve odyssey oyunlarının oynanış açısından çok benzer olduğunu söylüyorlardı, sanırım o yüzden bulaşma dediniz :)

far cry 5' in türkçe yaması da çıkmak üzereymiş (%93 lük kısmı bitmiş gözüküyor), yüksek ihtimal odyssey' den sonra ona başlarım.
    |
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soyle hocam. Oyunlar cok benzerler ama Odyssey den sonra Origins oynamak demo oyun oynuyormus hissi veriyor. Onun disinda Odyssey cok kaliteli bir oyun. Kassandra'nin kendi hikayesi, Tapinakci hikayeleri, kaliteli yan gorevler, muhtesem antik yunan atmosferi, hep yenilenen itemlar vs oyun akip gidiyor.
    |
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bad North: Jotuun Edition
    Creature in the Well
    Dead Cells
    Enter the Gungeon
    Gears 5 Ultimate Edition – (September 6 for Xbox Game Pass Ultimate members; September 10 for Xbox Game Pass for PC members)
    Gonner Blüeberry Edition
    Shadow Warrior 2
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PhyTech

Az önce hallettim ben de Uplay+ üyeliğini. İhtiyaç duyanlar için detaylar:

Opera browser üzerinden zenmate eklentisini kurdum
    Zenmate e kayıt olursanız 1 hafta ultimate edition üyesi oluyorsunuz (sadece mail adresi yeterli)
    Bu noktada zenmate türkiyede yasaklı olduğu için operanın kendi vpn’i açıkken işlemleri gerçekleştirin
    Zenmate üyeliğinizi mail adresine gelen linki onayladıktan sonra kullanıma açılıyor
    Daha sonra konumu ingiltere olarak ayarlayın ve uplay store İngiltere sitesini açın
    Buradan ilerleyerek abone olabilirsiniz
    Ben enpara debit kartımı kullanarak ödemeyi gerçekleştirdim. 0£ ücret
    NOT: Bu noktada kredi kartı değil de banka kartı kullandığım için 1£ provizyon çekemediği için direk hesaptan 1£ (7.06 TL) çekmiş. bir kaç gün içerisinde geri yatırılması gerekiyormuş. Geri ödeme gerçekleşirse güncelleyeceğim burayı.
    Ödeme gerçekleştirdikten sonra vpnsiz şekilde uplay client üzerinden direk oyunları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Store sekmesi altında Uplay+ sekmesi çıkıyor ödeme gerçekleştirdikten sonra.

Herkese iyi oyunlar
    benzerini daha önce rusya vpn ile division 2 almak için yapmıştım.
    size sormak istediğim anlattığınız şekilde yaptığımız zaman işlemi gerçekleştirdiğim tarihten itibaren 30 gün mü free play veriyor.
    sorma sebebim de şu internette okuduğum birkaç yabancı sitedeki yazıya göre 30 september yani 30 eylüle kadar ücretsiz verdiğini yazıyor.
    malum Ghost Recon Breakpoint 4 ekimde çıkıyor. benim öğrenmek istediğim uplay+ 1 aylık ücretsizi bu çıkışa denk getirip oyunu deneme şansımız var mı ?
    yoksa yabancı sitelerde yazdığı gibi bu ay içerisinde hangi günde alırsam alayım uplay+ ücretsiz ayı 30 eylüle kadar mı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukti -- 4 Eylül 2019; 23:47:48 >

• Yüzbaşı
    789 Mesaj

Hesap detaylarında bitiş 1 ekim diye yazıyor. Yani ne zaman alırsan bu ayın sonunda bitiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kucukti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj

*Free trial starts on 3rd September and ends 30th September. Cancel anytime. Restrictions apply.
    ana sayfada yazıyormuş zaten uplay+ her durumda 30 eylül'de bitiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukti -- 5 Eylül 2019; 0:10:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Pissacore , kudrethan
    |
    |
    2529 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Anno 1800 görünmüyor ama uplay+ a dahil mi acaba?
    Bende var, dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Steamin_Kutuphanesi_Degisiyor-95993.htm

Yeni Steam Kütüphanesi'nin açık beta sürümü 17 Eylül’de yayınlanacak ve duyurular için yeni bir merkezi araç olan Steam Events, 4 Eylül’de piyasaya sürülecek. Steam Labs'ta yapılacak deneyler 5 Eylül’de başlayacak. Tüm oyuncular betaya girebilecekler.

Peki yeni Steam Kütüphanesinde neler olacak?

Yeni Steam Kütüphanesi, oyuncuların kütüphanelerinde oyun güncellemeleri ve etkinlikleri ile ilgili güncel bilgilere sahip olmalarına yardımcı olacak ve kullanıcılara oyunlarını düzenli tutmak için geliştirilmiş araçlar sunacak. Güncellemenin en büyük kısmı, oyun güncellemelerine ve etkinliklerine, en son oynadığınız oyunlara, arkadaşlarınızın oynadığı oyunlara ve yeni bir görsel düzen tarafından toplanan kendi koleksiyonlarınıza hızlı erişim içeren yeni açılış sayfasına sahip olacak olması.
    |
    |

• Yarbay
    14836 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PhyTech

Az önce hallettim ben de Uplay+ üyeliğini. İhtiyaç duyanlar için detaylar:

Opera browser üzerinden zenmate eklentisini kurdum
    Zenmate e kayıt olursanız 1 hafta ultimate edition üyesi oluyorsunuz (sadece mail adresi yeterli)
    Bu noktada zenmate türkiyede yasaklı olduğu için operanın kendi vpn’i açıkken işlemleri gerçekleştirin
    Zenmate üyeliğinizi mail adresine gelen linki onayladıktan sonra kullanıma açılıyor
    Daha sonra konumu ingiltere olarak ayarlayın ve uplay store İngiltere sitesini açın
    Buradan ilerleyerek abone olabilirsiniz
    Ben enpara debit kartımı kullanarak ödemeyi gerçekleştirdim. 0£ ücret
    NOT: Bu noktada kredi kartı değil de banka kartı kullandığım için 1£ provizyon çekemediği için direk hesaptan 1£ (7.06 TL) çekmiş. bir kaç gün içerisinde geri yatırılması gerekiyormuş. Geri ödeme gerçekleşirse güncelleyeceğim burayı.
    Ödeme gerçekleştirdikten sonra vpnsiz şekilde uplay client üzerinden direk oyunları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Store sekmesi altında Uplay+ sekmesi çıkıyor ödeme gerçekleştirdikten sonra.

Herkese iyi oyunlar
    enpara debit dediğin bildiğimiz enpara encard değilmi? normal hesap kartı olan.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset

• Onbaşı
    18 Mesaj

altta başkalarının da belirttiği gibi maalesef 30 Eylül son tarih. Ubisoft sitesinde ve ödeme ekranında bunu açıkça belirtiyor.
    |
    |
    kucukti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

enpara debit dediğin bildiğimiz enpara encard değilmi? normal hesap kartı olan.

Alıntıları Göster
    Evet normal Enpara Encard. Kredi kartı değil. Ancak belirtmem lazım ki benden 1£ çekmişler. Tabii bu hesap hareklerine USD olarak yansımış. (1.22USD) (7.06TL)
    Biraz araştırdım ve kredi kartı yerine debit kart kullandığım için çekildiği sonucuna ulaştım. Provizyon alamadığı için parayı çekmiş görünüyor. Ancak birkaç gün içerisinde iade olması gerekiyormuş. Para geri ödenirse burada tekrar belirteceğim.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    Bu arada konu ile alakası pek yok fakat seriyi merak edenler Gears Of War'ın ilk 4 oyununu (4. oyunu ara oyundur, 4. oyunun kendisinden bahsetmiyorum) emulator aracılığı ile PC'de kasma olmadan oynayabilir.
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.