Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

22 Kayıtlı Üye, 63 Misafir Kullanıcı, 70 Masaüstü Kullanıcı, 15 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz 9 Android )
241.228
Cevap
1.810
Favori
11.158.796
Tıklama
Giriş
    10 Not

170 cam cerceve + 45 baski. Gears terkim hesaplayamiyorum. 😓

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Witcher3
  • Yarbay
    14263 Mesaj

Bombastik olmuş müdür senin arcade makinası duruyormu o çok güzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Queen Hentai
    10 Not

Duruyor moruk fakat eski tarz pcbli olanlari sattim satmasam 3vlenmezmisim validenin halt yemesi. Bak goruyorsun herkes lolcu, gearsci, pubg'ci. Tum oyunlar bence tum kizlari yok eder annadin mi.

Cimbom Oldboys 😂😂😂

|
    |
    Bahsedilenler: Witcher3
  • Yarbay
    14263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acofaco

Uzun uğraşlar sonunda VPN ile halledebildim. Bazı ülkeler üzerinden ödeme yöntemimi nedense kabul etmedi.

1- Fransa üzerinden VPN ile Enpara Encard ile 1 Euro (Kart tasdik için çektiğini varsayıyorum)
    2- VPN açıkken launcher üzerinden oyunları hesabınıza eklemeniz yeterli. Kapattığınız taktirde oyunları indirmede sıkıntı çekmiyor şuanda.
    3- Birkaç yorumda iptal ettikleri anda Uplay+ erişimlerini kaybedenler olmuş. Ben de garantiye almak için bu işlemi sonraya bıraktım.

Extra: Bu arada AC Odyssey için tüm bu uğraşlarım. 89 GB kemiksiz. Yer kalmadı ama olsundu
    Peki teşekkür ederim uygun bir zamanda bende deneyeceğim bakalım. Ac için değer çok iyi oyun gerçekten bende division 2 için yapacağım.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not

Bu arada ev ortamı daha doğrusu odam şuan uygun değil. Witcher 3 biliyor ne dolaplar dönüyor evin içerisinde. :D

Öncesinde nasıl durduğunuda çekmiştim. Onu paylaşayım. Odayı derleyip toplayacağım. Aynı dekorda sevmem bazen değiştiriyorum baştan aşağı.

PC'de oynayacak olanlar eklesin. Sabaha kadar non-stop Gears 5 fore yarından sonra. Ülkede iş hak getire. İşimiz Gears 5 bu saatten sonra. MK11 çıkınca Pubg'yi salladım, Gears 5 çıkıcak MK11'e elveda. Bu bir dramdır.

Witcher 3 bunu yaptırırken yaşlı dayının yanında seçiyorum çerçeveyi. Hazırlayan usta senin seçiminse işi biliyorsun devamlı yaptırıyorsun herhalde çerçeve diyordu. Aynen hentai fotoğraflar diyince o neki oldu. Uygunsuz fotolar dostum deyince gel yine bekleriz çekiyor gülemedimde yaşlı dayıya ayıp olmasın diye. Kimse göründüğü gibi değil ülke nereye gidiyor. Yazıklar olsun.

Wadjet sen de kusura bakma dostum. Alıntıya eklemeyi unuttum. Şarj az olunca benim bedenim iflas eder pille çalışıyorum.

Of ulan of yemin ederim işkence gibi trailer. T800 ile oynamak super olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 4 Eylül 2019; 20:29:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Witcher3 , Wadjet

• Çavuş
    75 Mesaj
    Hangi VPN yi kullanıyorsunuz acaba?

10 Not
    6'sı diyor trailerda. Sabah edecez yine. MS Store'da yazdığı gibi Steam'de de 6'sının 4:00am'inde açılacak oyun.
    |
    |

Az önce hallettim ben de Uplay+ üyeliğini. İhtiyaç duyanlar için detaylar:

Opera browser üzerinden zenmate eklentisini kurdum
    Zenmate e kayıt olursanız 1 hafta ultimate edition üyesi oluyorsunuz (sadece mail adresi yeterli)
    Bu noktada zenmate türkiyede yasaklı olduğu için operanın kendi vpn’i açıkken işlemleri gerçekleştirin
    Zenmate üyeliğinizi mail adresine gelen linki onayladıktan sonra kullanıma açılıyor
    Daha sonra konumu ingiltere olarak ayarlayın ve uplay store İngiltere sitesini açın
    Buradan ilerleyerek abone olabilirsiniz
    Ben enpara debit kartımı kullanarak ödemeyi gerçekleştirdim. 0£ ücret
    NOT: Bu noktada kredi kartı değil de banka kartı kullandığım için 1£ provizyon çekemediği için direk hesaptan 1£ (7.06 TL) çekmiş. bir kaç gün içerisinde geri yatırılması gerekiyormuş. Geri ödeme gerçekleşirse güncelleyeceğim burayı.
    Ödeme gerçekleştirdikten sonra vpnsiz şekilde uplay client üzerinden direk oyunları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Store sekmesi altında Uplay+ sekmesi çıkıyor ödeme gerçekleştirdikten sonra.

Herkese iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhyTech -- 5 Eylül 2019; 1:24:56 >
    |
    |
    BJKBLADE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9336 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nerevarine

https://www.humblebundle.com/games/rpgs-2019 BTA çok da güzel gözükmüyor mu sizce? Pillars of Eternity de var.

Orijinalden alıntı: PhyTech

Az önce hallettim ben de Uplay+ üyeliğini. İhtiyaç duyanlar için detaylar:

Opera browser üzerinden zenmate eklentisini kurdum
    Zenmate e kayıt olursanız 1 hafta ultimate edition üyesi oluyorsunuz (sadece mail adresi yeterli)
    Bu noktada zenmate türkiyede yasaklı olduğu için operanın kendi vpn’i açıkken işlemleri gerçekleştirin
    Zenmate üyeliğinizi mail adresine gelen linki onayladıktan sonra kullanıma açılıyor
    Daha sonra konumu ingiltere olarak ayarlayın ve uplay store İngiltere sitesini açın
    Buradan ilerleyerek abone olabilirsiniz
    Ben enpara debit kartımı kullanarak ödemeyi gerçekleştirdim. 0£ ücret
    NOT: Bu noktada kredi kartı değil de banka kartı kullandığım için 1£ provizyon çekemediği için direk hesaptan 1£ (7.06 TL) çekmiş. bir kaç gün içerisinde geri yatırılması gerekiyormuş. Geri ödeme gerçekleşirse güncelleyeceğim burayı.
    Ödeme gerçekleştirdikten sonra vpnsiz şekilde uplay client üzerinden direk oyunları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Store sekmesi altında Uplay+ sekmesi çıkıyor ödeme gerçekleştirdikten sonra.

Herkese iyi oyunlar
    Çok teşekkürler bilgilendirme için. Denicem :)

|
    |

• Teğmen
    103 Mesaj

Teşekkürler Yaklaşık 20-25 gün için önerebileceğiniz bir oyun var mı? AC Odyssey dışında çünkü ilk onu bitirmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarryAllen -- 4 Eylül 2019; 21:24:10 >
    |
    |
    kudrethan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    2942 Mesaj

Güzelmiş güle güle kullanın. Fiyatı nedir ve nerede yaptırıyorsunuz acaba tabloyu? Ben de 1-2 tablo yaptırmak istedim şimdi.
    |
    |
    Queen Hentai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gears 4 iyi midir, 100 küsür gb'a değer mi, 5'ten önce oynasam mı

10 Not

Totalde 215 liraya mál oldu.

Beşiktaş'da halletmiştim tüm hepsini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 4 Eylül 2019; 21:41:44 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Wadjet
    10 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

gears 4 iyi midir, 100 küsür gb'a değer mi, 5'ten önce oynasam mı
    Single için belki, multisinde oyuncu yok.

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Benim de ilk hedefim Odyssey. Ondan zaman kalırsa eğer

Far Cry 5
    AC Origins
    Anno 1800
    Division 2

Gibi oyunları da denemek istiyorum. Odyssey ve origins için fazla benzer gibi yorumlar duymuştum. Bu nedenle sanırım 2. Sıramda far cry 5 olur. Division 1’i baya oynadığım için 2’ye şöyle bir bakıp çıkmayı düşünüyorum. Ama oynamayan varsa hiç bir division’ı , division serisine de bakmasını tavsiye ederim

|
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj

Division serisini hiç oynamadım. Direk 2. sini mi önerirsiniz?

Sanırım benim de sıram bu şekilde olucak. AC Odyssey > Division 1veya2 > Far Cry 5
    |
    |
    kudrethan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Division serisi konusu ile değil oynanış tarzı ve aksiyon oluşu ile çok güzel oyunlar. Henüz 2’yi oynamadığım için onun hakkında kesin bir şey söyleyemesem de üzerine koyarak giden bir yapım olduğunu varsayıyorum. Bu yüzden direk 2’yi deneyin diyebilirim. 1’i oynamayıp 2’yi oynadığınız için bir şey kaybedeceğinizi düşünmüyorum.

Oynama fırsatı bulduktan sonra düşüncem değişirse burada ayrıca belirtirim

|
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1973 Mesaj

BTA'sı çok iyi bundle. Bende Pillars ve Deep Sky Derelicts halihazırda vardı, ona rağmen aldım. Pillarsı takaslayacağım, Deep Sky'ı da hediye ettim.
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.