Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Xientina, Riku Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı
241.288
Cevap
1.809
Favori
11.168.949
Tıklama
Giriş
    857 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Bta 8 dolardan başladı, 4 dolara kadar düşmüş. Pillars ve Deep Sky Derelicts olmasına rağmen aldım.

Sadece Pillarsı almak isteyen varsa Max Payne 3 şuan indirimde, onunla takaslayabilirim.

Alıntıları Göster
    Hocam sizce dlcsiz pillar ve tyranny oynanır mı? Baldurs gate vs. izometrik rpglerin çok sağlam fanıyım ama dlcleri almak daha pahalıya gelecek steam'e eklersem.

Steam

2008 üyesi.
  • Binbaşı
    1973 Mesaj

Ben Pillars 1 ve 2'yi DLC'siz bitirdim, bir eksikliğini hissetmedim. DLC'ler baya güzelmiş duyduğum kadarıyla ama, zamanında sadece ana oyunları aldığım için ek para vermek istemedim.
    |
    |
    AlbertEinstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Ben Pillars 1 ve 2'yi DLC'siz bitirdim, bir eksikliğini hissetmedim. DLC'ler baya güzelmiş duyduğum kadarıyla ama, zamanında sadece ana oyunları aldığım için ek para vermek istemedim.
    Anladım hocam, ben rpgleri kurcalayarak oynuyorum indirimlerde tam hallerini alırım artık. 1$ bundle alıp geçtim.
    |
    |

Steam

2008 üyesi.
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

2 gün kala hentai fotoların yanına tablo yaptırdım 5k Gears 5 fotoğrafını. Ev ev değil sanat galerisi.

Serinin hastaları değerlendirsin tablo olarak iyi durdu.

Cakabo, yollayayım sanada 8k bastır evde tablo yap. Salonunda yemek takımın yanına asarsın 8k hentai sanat eserlerini.

4. oyunun hikayesini şimdi bitirdim, ilk 3 oyununkini de youtubedan izledim özet olarak. Ben tamamım, bekliyorum.

• Onbaşı
    39 Mesaj
    Uplay+ 'i ben de aldım VPN ile. PayPal 1€ gösteriyor ama ödeme almıyor. UPlay uygulamasına Uplay+ sekmesi eklemişler oradan eklenebiliyor oyunlar kütüphaneye
    |
    |

https://store.steampowered.com/agecheck/app/585450/

Ayrıca Breathedge'da indirimde. 22 TL olmuş.

https://store.steampowered.com/app/738520/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jastedd06 -- 3 Eylül 2019; 23:25:42 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

4. oyunun hikayesini şimdi bitirdim, ilk 3 oyununkini de youtubedan izledim özet olarak. Ben tamamım, bekliyorum.

Alıntıları Göster
    4. oyunun single senaryo kötüydü. 5. oyundan net birşey göstermediler. Yarın gece anlarız fakat önce multiye giriş yaparım. 30 gün boost xp var ultimate alanlara. Boşa işlemesin günler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    |
    |

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

İlk 30 gün mü geçerli yoksa oyuna başladığımız 30 günden itibaren mi? Oyuna başlamam benim en erken 2 3 hafta sonra olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Queen Hentai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4-5 gün önce fiyatı düşürdüler. 229 dan 92 liraya. Bu fiyatta kalacak sanırım. Hata değil.

|
    |
    evo_4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vay be, ucundan dönmüşüz kazığın resmen. İyi ki almamışım. Teşekkürler hocam. Sanırım 12 liraya bedava oynanabiliyorken 229 liraya satılmaz diye düşündüler.

|
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: jack sparow123

Bu humble bundleda squad veriyorlarmış nasıl oluyor bu? kullanmak istemeyen varsa satın alabilirim, ayrıntılı bilgi verebilecek varmı?
    3 gün sonra bitecek. Şuradan satın alabilirsin:
    https://www.humblebundle.com/monthly

Açıklanan oyunlar Slay the Spire + Squad. Alırsan şimdilik bunları elde edeceksin. Paketin dağıtımı bittiğinde bu oyunların yanına 5-6 oyun daha gelecek fakat ne oldukları sürpriz.
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

3 gün sonra bitecek. Şuradan satın alabilirsin:
    https://www.humblebundle.com/monthly

Açıklanan oyunlar Slay the Spire + Squad. Alırsan şimdilik bunları elde edeceksin. Paketin dağıtımı bittiğinde bu oyunların yanına 5-6 oyun daha gelecek fakat ne oldukları sürpriz.

Alıntıları Göster
    hocam peki size birşey sorsam? bu squad monthly bundle içindemi, kullanmayacak birisinden ben alabilirmiyim yani bu key'i? yoksa satın alım üzerinemi kurulu. Yoksa abonelik sistemi üzerinemi? biliyorum saçma bir cümle oldu ama. Çünkü bayadır kovalıyorum realistic bir fps savaş oyunu arıyordum squadı arıyorum bayadır ama çok pahalı.

• Yarbay
    2532 Mesaj

Rainbow Six Siege Ultimate Editionu ekledim ama hiç bir dlc gelmedi bana. Uplay+ alanlar, bir bakabilir misiniz? Oyunun ayrıntılarına bakınca ultra hd hariç dlc gözüküyor mu?

Uplayden sağ üstteki profil resminize tıklayıp --> Hesap Bilgisine Basıp --> Sol taraftaki oyunlar sekmesine gelip --> Rainbow Six in solundaki oka basıp bakabilirsiniz.

Edit: Bir de uplay+ ı hemen iptal etmeyin, iptal edince ay sonunu beklemiyor direkt kapatıyor aboneliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 4 Eylül 2019; 0:39:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: OMEGALUL , b0Ni

Attığım linke girdin mi? Orada Squad yazıyor, yani evet bundle içinde. Monthly'i satın almış ama oyun kodlarını kullanmamış birisinin kodlarını kendin kullanabilirsin bu konuda bir kısıt yok. Monthly'de başta açıklanan oyunlar (şimdiki ayın Squad oyunu gibi) o ayın en cafcaflı oyunları oluyor. Bu oyunlara bakarak Monthly'i satın alan ama kodu kullanmayacak birini bulman oldukça zor. İlgin varsa satan aramak yerine direk kendin $12 vererek bu ayın paketini almanı öneririm. Daha detaylı bilgi arıyorsan PM atabilirsin bana.
    |
    |
    jack sparow123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    19096 Mesaj

bende de öyle, kendi aldığım şeyler var sadece. eğer tüm dlcler eklenirse abuselenir bu olay büyük ihtimal o yüzden böyle, oyunu indiriyordum hatta ultimate özellikleri geldi mi diye bakmak için (yani base game'e sahipken 1ay uplay+ alıp bütün sezonların karakterlerini falan açabilirsin bu mantıkla, bitse de silinmemesi lazım sonra)

ben iptal ettim direk bu arada hala aktif duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Eylül 2019; 1:0:17 >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Onbaşı
    39 Mesaj

Bende de aynı durum söz konusu. Üyeliği de iptal ettim bir sıkıntı yok hala geçerli 1 EKim'e kadar
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    For Honorda mesela ultimate sürümü vermedi, marching fire edition verdi onda da hiç bir karekter açılmıyor sadece arena modu açılıyor. Rainbow six siege de en azından uplay+ edition gibi bir şey yapabilirlerdi. Ben ticket açtım valla, en kötü gelen 600 kredi ile kıyafet falan almış olurum ilk defa Ben en çok sahip olduğum ya da trial olan oyunlar ne olacak merak ediyorum. Dlc ler ekleniyor ama logolarında uplay+ yazmıyor. Hatta benimki iptal olunca o oyunlar hala indirilip oynanabiliyorlardı

Bu arada sistemin ismi ubisoftpass olacakmış ama sonradan değiştirmişler galiba, karşıma şöyle bir mesaj çıktı.

quote:

If you are moving to a new country, good news, you can use UbisoftPass anywhere in the world !

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
6,876
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.