Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

20 Kayıtlı Üye, 61 Misafir Kullanıcı, 65 Masaüstü Kullanıcı, 16 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 15 Android )
241.176
Cevap
1.808
Favori
11.151.935
Tıklama
Giriş
    10 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocksolidv

Hentai emmi sizin semtte nasıl 100 mb alıyorsun yaw
    Saatlik paketler de var. Saatlik 100 lira paketler. Gece boyunca paket kullanmak istersen kota derdi olmadan 1000 lira kardeş. 👁️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    857 Mesaj
    Telltale oyunları indirim almış. Neden olduğunu bilen var mı? Normalde indirime girmiyordu onlar diye biliyorum.

Steam

2008 üyesi.
  • Binbaşı
    1973 Mesaj

Taltele'in Batman, Wolf Among Us ve bir serisi daha satıldı. Satın alan firma hem oyunları yeniden dağıtıma açtı, hem de devam oyunlarını yaptırmak istiyor
    |
    |
    AlbertEinstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Taltele'in Batman, Wolf Among Us ve bir serisi daha satıldı. Satın alan firma hem oyunları yeniden dağıtıma açtı, hem de devam oyunlarını yaptırmak istiyor
    Teşekkürler hocam
    |
    |

Steam

2008 üyesi.
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    quote:

Hocam GOTdan haber yok mu? en zevkli oynadığım teltale oyunuydu.
    |
    |

2 gün kala hentai fotoların yanına tablo yaptırdım 5k Gears 5 fotoğrafını. Ev ev değil sanat galerisi.

Serinin hastaları değerlendirsin tablo olarak iyi durdu.

Cakabo, yollayayım sanada 8k bastır evde tablo yap. Salonunda yemek takımın yanına asarsın 8k hentai sanat eserlerini.

|
    |
    Bahsedilenler: Witcher3
    Sir Sherlock

quote:

Batman ve Wolf Among Us güzel seçimler olmuş.

3. seri de umarım GoT'tur, çok merak uyandırıcı bir yerde bitmişti oyun. Telltale saçma sapan işlere girdiği için devamını göremedik.
    |
    |

Tablo nasıl göründü acaba? Paylaşabilir misiniz?
    |
    |
    Queen Hentai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Tablo nasıl göründü acaba? Paylaşabilir misiniz?
    Foto atarım özelden veya buradan. Beğenirseniz adresi yine özelden paylaşırım. Şuan oyuna gitmem gerekiyor.

Bekliyorum. Konuya atarsanız daha iyi olur. Diğer arkadaşlar da beğenir ister belki.
    |
    |
    Queen Hentai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uplay+ a abone olabilen var mı? Ben olamadım. Bir de Abd vpn ile deneyeyim derken antivirüs de boş durmamış ödeme sayfasını görünce o da güvenli bağlantı oluşturmak için bir vpn de o yapıştırmış. Fransa, Amerika,İngiltere Türkiye arasında gidip gelmiş o sırada benim hesap Live chate yazıyorum adres, ödeme bilgileri falan kaydetmiştim şimdi gözükmüyorlar, vpn ile tekrar o ülkenin storeuna bağlanıp silmem mi gerekiyor diyorum. Chatteki adam bilmem dene belki olur diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 3 Eylül 2019; 18:59:55 >

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bekliyorum. Konuya atarsanız daha iyi olur. Diğer arkadaşlar da beğenir ister belki.
    Eyv. Konuda paylaşıcam mutlaka. Gündüz vakti fotoğraf çekeyim daha sağlıklı olur. Odamda fazla ışık kullanmıyorum karanlıkta tablo kalitesi belli olmayabilir.
    |
    |
    http://hdqwalls.com/gears-5-5k-wallpaper

Linki buradan vereyim gez beğen yapıştır ne yapıştıracaksan duvarlara.
    |
    |

tr de kapalı heralde, anasayfaya atıyor direk. bunun için bir kaç ay önce kayıt olmuştuk sanki bir yere

edit : vpn şart evet, ayrıca 1€ çekiyormuş karttan kontrol için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Eylül 2019; 19:41:49 >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Er
    8 Mesaj

ben paypalla üye oldum.1 euro çekmiyor bir de hata galiba o.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: b0Ni

tr de kapalı heralde, anasayfaya atıyor direk. bunun için bir kaç ay önce kayıt olmuştuk sanki bir yere

edit : vpn şart evet, ayrıca 1€ çekiyormuş karttan kontrol için.
    Ben tıklayınca uk store a yönlendirdi ödeme ekranına geldim ama hata verdi. Sonra vpn ile denedim işte her şey karıştı ondan sonra Tavsiyem şu an sakın bulaşmayın. Çok buglu sistemleri.

Ayrıca Uk store a belki daha önceden live cahte bağlandığım için yönlendirmiş olabilir ama ödeme ekranına getirmesi saçma.

Edit: Valla antivirüssüz ve vpnsiz Fransa dan ödeme ekranına gelmiştim. Hatta 3d kodu da geldi ama hata verdi sonra. Galiba bir kere o ülkeden giriş yapınca bir daha gerek olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 3 Eylül 2019; 19:53:56 >
    |
    |

paypalla aldım bende şimdi, paypal 1$ gösteriyor ama ubiye yönlenince 0$ gözüküyor karttan da çekmemiş. direk karttan alanlardan 1€ çekiyormuş ama steamgifts'de öyle yazmış herkes.

edit : oyunları kütüphaneye buradan eklemek gerekiyor tek tek
    https://store.ubi.com/us/uplayplus/games/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Eylül 2019; 20:14:2 >
    |
    |
    quasimoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Binbaşı
    1671 Mesaj
    Amerika uplayden aldım plus üyelik, karttan 0 TL çekmiş. Çok iyi oldu division 2 ve odysseyi bitiririm artık 1 ayda. Şu oyunlara toplam 300 lira vermekten kurtuldum.
    |
    |

Çok güzel bundle BTA değer.

Edit: Oyunlarda DLC yokmuş yine de değer mi bilen varsa yazarsa svinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbertEinstein -- 3 Eylül 2019; 22:2:9 >

Steam

2008 üyesi.
  • Binbaşı
    1973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

https://www.humblebundle.com/games/rpgs-2019

Çok güzel bundle BTA değer.

Edit: Oyunlarda DLC yokmuş yine de değer mi bilen varsa yazarsa svinirim.
    Bta 8 dolardan başladı, 4 dolara kadar düşmüş. Pillars ve Deep Sky Derelicts olmasına rağmen aldım.

Sadece Pillarsı almak isteyen varsa Max Payne 3 şuan indirimde, onunla takaslayabilirim.
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.