Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sunshines35 , EceliYakın , speedycihan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir - 27 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kime bu cevabı yazdınız anlamadım, ben size daha önceden böyle bir ithamda bulunmadım çünkü. Konuyu bilmediğim için birşey diyemeyeceğim, ama sonuçta burada tepki verenlerin tek isteği konudan uzaklaşılmaması. Özel sorunlar için ya mesaj kullanılır yada konu dışı başlığına yeni konu açılır. Burası oyun fırsatları konusu, açık oturum değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knight of Rose kullanıcısına yanıt
    Size yazmadım cevabı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SteamDB sitesinde, hangi oyunun indirim zamanında kaça düştüğünü gösteren sayfa var mı? var diye biliyordum ama bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

SteamDB sitesinde, hangi oyunun indirim zamanında kaça düştüğünü gösteren sayfa var mı? var diye biliyordum ama bulamadım.
    https://steamdb.info/app/239140/ hocam biraz degişmiş site sanki ama burdan bakabilirsiniz.Search kısmına istediginiz oyunu yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizce Assasin's Creed Odyssey Ultimate Edition 165 TL'ye değermi? Ubisof Store'de yüzde 20 indirmle bu fiyata geliyorda?

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Gold edition al bence ultimate ile arasında sadece kozmetik olarak farklar var o fiyata değmeyecek şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Gold edition al bence ultimate ile arasında sadece kozmetik olarak farklar var o fiyata değmeyecek şeyler.
    Peki goldda Assasin's Creed 3 Remastered ve Assasin's Creed 3 Liberation Remastered varmı?

evet mevcut
    söylediğiniz oyunlar Season Pass içerisindedir ve Gold Edition' da season pass ta mevcuttur. Yani evet.
    Assassin's Creed 3 ve Liberation Remastered'ları için fikriniz olsun diye cevaplayayım. Öncelikle Remastered olarak ahım şahım bir fark beklemeyin, düz oyun ile karşılaştırmıştım. Düz oyun sadece remastered'a göre teknik olarak daha kötü. Özellikle oyunun başları sıkıntılı.
    Türkçe Yama ile oynayacaksanız AC3'ün DLC'leri çevirileri maalesef yok. Benim için odyssey gold alma nedenlerinden birisiydi, düz versiyonda DLC'ler(The Tyranny of King Washington) çevrilmediği için remastered versiyonunda da yok.
    Liberation ise el konsolundan PC tarafına port edildiği için ne kadar remastered olsa da oynanması mekanik olarak zor. Hikayesi için kendimi zorlarım diyorsanız, deneyebilirsiniz. Şahsen 10-15 dk zor dayandım. Türkçe Yaması da maalesef yok.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler zaten Odyssey'i sezon pass ile almayı düşünüyordum diğer iki oyunda yanında bonus gibi birşey oldu. Ubisoft Store'de de indirime girip extra yüzde 20 indirim oluncada almaya karar verdim. Malumunuz dolar ve diğer etkenlerden dolayı birdaha böyle indirimleri göremeyebiliriz.

• 2 hafta sonra Hallowen İndirimleri gelecek

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Bir outlast serimiz var mı o zaman
    extra %20 indirimi uplay puanlarıyla mı sağladınız?
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Bu hangi site acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Bu hangi site acaba
    https://www.whenisthenextsteamsale.com/

• haloween indirimlerinde acaba 10 tl indirim kuponu alabilecek miyiz
  • Epic' Games'te ve Steam'de aynı oyuna sahibim. Oyunu Epic Games'den indirdim. Bu indirdiğim dosyaları bir türlü Steam'e tanıtıp oyunu steam'den oynayamıyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayıp sorunu çözen var mı? Epic Games'deki sürümün drm free olmasından kaynaklanıyor sanırım. Ne yapmam gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

Epic' Games'te ve Steam'de aynı oyuna sahibim. Oyunu Epic Games'den indirdim. Bu indirdiğim dosyaları bir türlü Steam'e tanıtıp oyunu steam'den oynayamıyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayıp sorunu çözen var mı? Epic Games'deki sürümün drm free olmasından kaynaklanıyor sanırım. Ne yapmam gerekir?
    Steamden oyun indirmesini başlatın. Diskte alan ayırsın. Daha sonra Steam'ı kapatıp Epic Games'deki oyunun dosyalarını Steam kütüphanesindeki oyun klasörünün içerisine kopyalayın. Steam'ı açtıktan sonra oyun dosyalarını doğrula diyin. O zaman sadece gerekli olan dosyaları indirir kabul ederse.

Bu yöntemi bi' deneyin, denemedim ama.
  • Doom. D kullanıcısına yanıt
    klasör adı tamamen aynı olmak zorunda, boşluk farkı vs varsa steam yeni klasör oluşturup tekrar indirir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.