Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y, CemI Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 44 Misafir Kullanıcı, 46 Masaüstü Kullanıcı
241.290
Cevap
1.809
Favori
11.169.918
Tıklama
Giriş
    2890 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    RushComeBaby

İndirimsiz aldığınız taktirde kazanacağınız puan sanırım o. Veya puan kullandıysanız ondan da düşmüş olabilir.
    |
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Earn up to 37 Ubisoft Club Points, yani 37'ye kadar kazanabilirsiniz diyor. Max puanı kazanabilmeniz için oyunda istenen şeyleri yapmış olmanız gerekiyor.

Örnek: For Honor hikaye modunun birinci bölümünü tamamla.(10 Ubi Club Points)
    Örnek 2: Animus 2.0 ile atalarına senkronize ol (AC2 olması lazımdı) (5 Ubi Club Points) , şeklinde.
    |
    |

11 puan satınalımda kazandım. geriye kalan 26 puanı oyunu oynayarak kazanacağım o haldeyse?

Peki bu görevler random bir şekilde mi belirleniyor? Yapmam gereken görevleri görebilir miyim?
    |
    |
    acofaco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

U play üzerinden ilgili oyunların Challenges (Mücadeleler) kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Games - > AC2 - > Challenges

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RushComeBaby

O kadar kasmaya gerek yok hocam, oyunda zaten 1-2 başarım yapınca alıyorsunuz bundan fazla puanları.
    |
    |
    En iyi indirimi bu almış, 7 liraya denk geliyor, kaçırmayın derim.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Woxikode

https://www.cdkeys.com/sale

cdkeys sitesinde güzel indirimler var. Gears 5'in çıkacağı su günlerde gears 4 le oyuna ısınmak istiyenler için iyi fiyat.
    https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/gears-of-war-4-xbox-one-digital-code
    Teşekkürler, Gears 4 11,4₺'ye geldi.

Castlevania Lords of Shadows 2 Digital Bundle de 7,1₺'ye geldi. Region: EU yazıyor, bizim ülkemizde de sorunsuzca çalışıyor. Teşekkürler @razorrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 2 Eylül 2019; 1:13:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: razorrrr
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Yalnız Gears 4 zaten bedava verildi game pass sahiplerine. Kütüphanesine ekleyenler süresiz şekilde sahibi oluyordu. Hala devam ediyor mu bilmiyorum
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Halihazırda Game Pass aboneliğim yoktu, halen kullanmıyorum hocam. Yakın gelecekte de kullanmayı planlamıyorum şimdilik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Anladım hocam o halde, sizin için güzel indirim olmuş.

Bu arada Castlevania önerir misiniz? Ben de alacaktım ama halihazırda kütüphanemde mevcutmuş. İsmi yabancı gelmiyor oyunun bana ama bilgi sahibi de değilim
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: razorrrr

https://www.cdkeys.com/pc/games/castlevania-lords-of-shadows-2-digital-bundle-pc-steam-cdkey
    Region : Europe.
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Teğmen
    121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: razorrrr

https://www.cdkeys.com/pc/games/castlevania-lords-of-shadows-2-digital-bundle-pc-steam-cdkey
    tam alacaktım hocam fiyat artmış sanırım 11.40tl ye geliyor:(

Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Israel, Italy, Luxembourg, Macedonia, Malta, Netherlands, New Zealand, Nigeria, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia, South Africa, Spain, Sweden, Turkey, Isle of Man, Jersey, South Georgia and the South Sandwich Islands, Great Britain, Guernsey, United Kingdom

sorun olmaz büyük ihtimal, satın alımın açık olduğu bölgelerde tr dahil gözüküyor steamdb'de. key için ayrı paket yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Eylül 2019; 14:53:54 >
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    3041 Mesaj

Ona nereden baktınız? Aynı şekilde şu oyun için paylaşımda bulunmuştum
    https://www.cdkeys.com/pc/games/call-of-duty-infinite-warfare-pc-steam

ama region europe için geçerli değil dediler burada. üstelik o zaman fiyatı 2,49 £ idi sanırsam
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP FSP600-60AHBC 600W 80 PFC MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    19096 Mesaj

castlevania ;https://steamdb.info/sub/45707/info/

cod'da bölgeler için ayrı paketler oluşturulmuş, tr alttaki bölgeye dahil olmuş mesela
    https://steamdb.info/sub/137611/info/

This package is only purchasable in specified countries
    Iraq, Israel, Jordan, Kuwait, Lebanon, Oman, Palestinian Territory, Qatar, Saudi Arabia, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, Egypt

ayrıca avrupa&row paketinden de tr engellenmiş, o yüzden çalışmamıştır büyük ihtimal.
    https://steamdb.info/sub/137606/

This package can NOT be purchased in specified countries
    Iraq, Israel, Jordan, Kuwait, Lebanon, Oman, Palestinian Territory, Qatar, Saudi Arabia, Turkey, United Arab Emirates, Yemen, Egypt, Cuba, Libya, Democratic People's Republic of Korea, Syrian Arab Republic, Islamic Republic of Iran, Myanmar, Sudan, China
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB

• Teğmen
    201 Mesaj
    indirimler ne zamana kadar acaba?

gta5 almak istiyorum steam hesabıma ama doğru link bu mudur?https://www.cdkeys.com/pc/games/grand-theft-auto-v-5-gta-5-premium-online-edition-rockstar-social-club-pc

bilgisayarım gta5 kaldırmaz tahminimce arşivde bulunsun dedim. o yüzden son olarak da, bu indirimden daha ucuza denk gelir mi, yoksa bunu kapmalı mıyım?

Teşekkür ederim.

@moneygunloven, o linkteki steam bağlantılı değil. direkt social club bağlantılı.
    |
    |
    Bahsedilenler: b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör moneygunloven
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.